Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

amin tamamda bir cevap yazin yaaaaaaaaaaaa
yok sinirlenmiyecem bugun kandil..........yok sinirlenmiyecem cevap yazmasalarda yok sinirlenmiyecem yok sinir yok bugun

tatlım bilgim ve tecrübem olmadığı için cevap yazamıyorum soruna.soruna cevap verebilecek arkadaşlar henüz burda değiller galiba yoksa neden yazmasınlar tombisim

günaydın kızlar herkesin kandili mübarek olsun.Ben regl oldum beni listeden silebilirsiniz :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((

herkese günaydın.. hayırlı kandiller.. Allah bu mübarek gecede herkesin dualarını kabul etsin inşallah

kizlar bu catlamayan yumurtalarin akibeti icin birsey bilen varmi yazsin cikacam

aboo sinirli hatun:KK1:
hemen cvplayım simdi yumurtanın catlamadığını nerden anladın doktorun sölemistir galiba
hiç endişelenme adetle atacaksın mesela 3 yumurtan oldu 2 si çatladı biri catlamadı kiste cevirdi hamile kalıp bi adette kiste sahip olursun ama sadece tek yumurta varsa oda catlamadıysa malesef gebelik olmuyor
iğne vermedimi cnm doktor sana catlatma iğnesi

günaydın kızlar herkesin kandili mübarek olsun.Ben regl oldum beni listeden silebilirsiniz :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((

gunaydın cnnı sıkma lütfen benimde bugün hala olmadım ama olurum hafiften karnım ağrıyor ama psikolojik olarak hamile kalmayı basardım dün miğde bulantısından ölecektim:KK1:

tşk canım senin de kandilin mübarek olsun.üzüldüm tatlım ama yine de hayırlısını dileyelim.uygun zaman değildi demek daha vakti var.belirtilerin nasıldı tatlım

nefes aldigimiz her an varligini bize hatirlatan rabbim bizimde ellerimiz her an semada 99 adinin her güzelligiyle huzurunda cömertline duaciyiz gecmez günleri gecirten aciya sevinci kardes kilan rabbim bu gece bizide lütfunla sevindir razi olmadigin seyleri yaptiklarmi affet ve yapmadiklarimi yapmaktan koru.kay hayyum ve azim olan rabbim sahibliyi sahibsiz birakip sasirtma bizi sen allemlerin rabbi benim yaratanim bende senin kulunum gücüm yettigi dilim döndügü kadar senin vadin ve ahdin üzerindeyim yaptiklarimin ve bilmeden yapacaklarimin serrinden sana siginirim senin kapin varken benim yolumu sasirtim kapilarda merhametinden yoksun birakma beni allahim verdigin nimetleri itiraf ederim günahlarimida ........beni bagisla cünkü ancak sen bagislarsin kulz beseriz elbette sasariz yar ile yardimcin ol beni sasirtma özüm ne ise dilim o olsun beni nefsime kulluk ettirme.ya rabbi senden sihhat afiyeet ve emnete hiyanet etmemek ve guzel ahlak ve kadere razi olma gücü istiyorum. eyyyy merhametlerin merhametlisi merhametinin hakki icin bunlari bana ver. ey isteyenlere cevap veren dua dua yalvaranlarin dualarini kabul buyuran ellerini bos döndermeyen yüceler yücesi rab senin her seye gücün yeter her istedigini gerceklestiren ve yakarislara mukabelede bulunmak sanina cok yarasan yegane zatsin ne olur bizimde dualarimiza merhabetinle cömertliginle icabet eyle ve disardan gelecek tehlikelerden üzüntülerden bizi koru senin azabina ugramaktan bizi koru kullum allah derse ben kuluma büyüklügümü gösteririm diyorsun bizide büyüklügünden mahrum etme cig yumurtaya can veren bizi de hayirli evlatlara sahib olmayla ödüllendir dil söylemeyince kalp uyanmaz kalp aglamassa göz aglamaz derler dilimizde senin duan kalbimizde senin huzurun gözümüzde cömertline sükreden yasi eksik etme allahim dilimiz döndügünce gücümüz yettigince senin yolunda olmayi nasip eyle
berat gecesi ramazanin müjdesidir bizi ramazana dualarimiz kabul olmus halde ulasmayi nasip et. sana yakaran dillerin sucu olmayan sabilerin gekmis gecmis peygamberlerinin allah diye diye can veren allah dostlari evliyalarin yüzü suyu hürmetine bizede anne olmayi nasip eyle kulumu sinarim dersin kalbini yoklarim sen bize bizden yakinken bilirsinki kalbimizde beynimizde tüm varligimizda sana el acar senden dileriz. bizi eli bos cevirme yarabbi senin kapin varken kapi kapi dolastirma ............

arkadaslar hepimizin kandili kutlu olsun dilekleri kabul olsun duaya acilan elleriniz bos dönmesin........
aminnnnnnnn tombişim RABBİM hepimizin dualarını kabul etsin bu gecenin hürmetine

herkese günaydın.kandiliniz mübarek olsun

günadın ve yüm kader arkadaşlarım gününüz aydın ve kandiliniiz mübarek olsun hayırlara vesile olsun tüm dualarımız kabul olsun:KK16:

ben hala aynı hasta olmadım beklemedeyim :KK17:

eşimde evde 10 gün tatil ondan fırsat bulursam yazarım halimi çok öptüm:KK71:

kızlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan varsa yanıtlarsa sevinirim.gebelikte ateş durumu nasıl oluyor?ateş sadece yumurtlamada mı yükselir gebelikte de olur mu?olursa kaç olur yüyfen cevap bekliyoyum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan varsa yanıtlarsa sevinirim.gebelikte ateş durumu nasıl oluyor?ateş sadece yumurtlamada mı yükselir gebelikte de olur mu?olursa kaç olur yüyfen cevap bekliyoyum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ateş yumurtlamadan sonra yükselir adete yakın düşer eğer hamile isen hep yüksek kalır.ateş kişiye göre değişim gösterir net bir şey söylemek zor canım.

Hamileysen ateşin artarmış, daha doğrusu mevcut ateşin düşmezmiş eğer adet olucaksan ateşinin düştüğünden anlıyormuşsun, bende ölçüyorum da bu ara :KK1:

X