Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

sonucunu almadınmı canım

ben geldim evi süpür sil toz al yoruldum bu sıcakta çekilir iş değil ama mecburen yaptım

nasıl bir tadavi uyguladın test yaptığında kaçıncı günüydeydin acaba benim de bat 17 temmuz yapsam çıkarmı merak ediyorum

cnm once hayırlısı olsn ınsallah adetn nekadar gectıkı 5ıle 10arası gebelık var demek yalnz yenı bır gebelık olusumunda degerler boyle cıkar yanı dusuk bı deger kımyasal gebelıkte gecıryr olabılırsn bu duruma gore doktorun dedıgı gıbı 2gun snra testı tekrarlama lazım gebelık varsa rakamlarn ıkı kat artması gerekıyr cunku

gebelık testı yaptrdm cnm bellı olmuyrmu yadusunmktn kafayı yedm sonunda:84::84::84:

Ayy inş pozitif çıkar ne zmn belli oluyor sonucu,
Kaç gün geçti senin günün yada geçtimi bat'ın kaçtı
Ben yedim yiyecem az kaldı geliyorum peşinden

Ayy inş pozitif çıkar ne zmn belli oluyor sonucu,
Kaç gün geçti senin günün yada geçtimi bat'ın kaçtı
Ben yedim yiyecem az kaldı geliyorum peşinden

amın cnm inşlllahh ben omutlu dglm ama ynede yptrdm işte ona gore dktra gdcem cunku bnm bat dundu bır gun gectı ama lekelnme oldu bı kac gun snra gectı aslında sadece bundn dolyı braz umutlndm cnm

amın cnm inşlllahh ben omutlu dglm ama ynede yptrdm işte ona gore dktra gdcem cunku bnm bat dundu bır gun gectı ama lekelnme oldu bı kac gun snra gectı aslında sadece bundn dolyı braz umutlndm cnm

Ben bugün bir sitede okudum, regl gününde yada bugüne yakın lekelenme olupta regl olmuyorsanız büyük ihtimalle hamilesinizdir diyordu, birebir yaşayan birkaç kişi bunu yazmış,
Bence umudunu kaybetme banada öyle gibi geldi şimdi bak inş öyledir, şöyle güzel bir haber alalım senden de içimiz açılsın ya...

evet benim de geçen sefer adet olmam gereken tarihten 2-3 gün önce olmuştu lekelenme demişlerdi

hadi canım hakkında hayırlısı

yani regl öncesi öylesine akıntı gibi olsaydı arada kesmezdi direk regle çevirirdi

geç döllenme olunca böyle düşük çıkabiliyormuş evet hayırlısı bakalım ama bebeklerimin dediği gibi kaç çıktığından düşük mü yüksek miden ziyade bir sonraki baktığında katlanarak gitmiş mi o önemli vücuttaki o değer başka hiçbirşeyden kaynaklı yükselmezmiş havadan sudan kullanılan ilaçlardan vs olmazmış ufacık ta olsa bir hormonda değişiklik var ama Allah korusun dilim varmıyor kimyasal da olabilir yani sadece değer azcık yükselip sonra reglle atılıyor. regline kaç gün var geçti mi

canım hayırlısı olsun benim bat 16sı sende benim gibi olmuşsun benim dün baya kahverengi akşam bi geldi yatana kadar vardı..sökcek hastalancam dedim hatta ağrı bile vardı biraz..ama bugün bütün gün hiç bişey gelmedi.. bi geliyo bi kesiliyo...adetten öncede gelir benim kahverengi ama bu biraz erken başladı zaten..sonra hemen adet olurum bu sefer sapıttı..bilmiyorum bende değilim diye düşündüm akşam ama bugün gene kesilince umutlandım tekrar..sen doktorada gitmişsin bu arada inşallah herşey yolunda gider bende senin gibi iyi bir haber alırım..

arkadaşım baktırma net olmayan gerçek olmayan şeyler duyarsın olumlu veya olumsuz boşver günü geçsin sonra yap nacizane tavsiyem

nasıl bir tadavi uyguladın test yaptığında kaçıncı günüydeydin acaba benim de bat 17 temmuz yapsam çıkarmı merak ediyorum

vallahi bana da öyle geldi yerleşme aknaması gibi inşallah

inş guzel ve hayrlı hbrler alırz cnm bnm boyle hıc olmazdı ben aksıne cok hastalanrım bırden bosalır en son kımyasal gebelık gecrdm bır kere onda olmstu ama hıc dkkt etmemstm bakalım hayırlı hbr alırım ınsallah paylasırım sızınle snde dıkkat et baklım gecıcekmı kahveler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…