Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Ya bişey sorucam, diyelim ki yumurtlama günü ayın 7 si,
Çalışma 4'ünde oldu, bu spermler 72 saate kadar kalıyormuş ya, tutar mı gene?

hayırlı haberler ver yarabbim

amın cnm benım rabbım dualarımı gerı cevırmesın bu ayın 25i evlılk yıldonumumuz cok guzel bı hedıye olur varsa allahım cok heyecanlanıyrm dusununce bıle bıde pozıtıf deseler bılmıyrm bayılırım herhalde:KK62::KK62::KK62:

canım beni eklemeyi unuttun sanırım

:KK64::KK64::KK64:
Bende bende bende:KK64::KK64::KK64:
kızlar şöyle yazın bat 26 temmuz benide eklermisiniz tal hanımcım acaba?zahmet olmazsa?:KK51:
kızlar ben geldım kan verdm malesef sıgortada yapmadılar yene dktr yokmus bende bekleyemedım yne ozelde yaptrdım zaten sıgorta ne ıse yaryrkı hıc yararlanamıyrm ben sınr oluyrm hersfernde napım bekleyemıycem stres oluyrm artk bakın ne geldı basıma anlatayım esıme donuste benı teyzeme bırak bakım evdeyse benı bekle dedım arabayı yanastrrdı camı acık bana bakıyr ben zıle basıyorum ve acan yokkk ben yuksek sesle kimoooo dye bır bagırmısım sankı kapıyı ben acıcam tabı evde kımse yoktu donduk ama snra esım koptu gulmekten bende tabı kafayı yedım ben kafayı evde gelene gıdene kım ooo demekten gttgm yrlerde kapıda dyrm kimm oo dye bana noluyrsa allahım yarabbım sen verdıgın aklı geri almaa yaa:KK52::KK52::84::84:
hahhaha hahaaa adamada rezil oldunn hahahaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
benimde bat diyosunuz ama sat sanki bu neyse bat 17 temmuz çatlatma iğnesinden sonra 10. günüm çok sabırsızlanıyorum test yapmayı çok istiyorum bir yandanda istemiyorum saçma sapan duygular işte hiç bir belirtimde yok ne ağrı ne sızı siz nasıl bir tedavi uyguladınız inşallah birbirimize 17. 18 temmuzda güzel haberler veririz:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

talhaam senin bat kaçtı güzelim

bende bu listeyle kafayı yiyecem:KK35:

kızlar yaa moralim bozuk :KK59: yarın doktora gidecektim smear testi alınacaktı, doktorun ameliyatı varmış, kaldım salı gününe , zaten korkuyorum iltihap geçmedi diye bide yumurtlamam başlıyor o gün ne güzel bakacaktı , sağ yumurtalıkta sızlama var acaba bişey mi var diye merak ediyorum yarın öğrenecektim üfffff :KK14:

bebeklerim ben hala gülüyorum..sen bağırırken kocanın yüz ifadesini görmek isterdim:KK53:
bu deli kadın da kim:KK53:
hahaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1::KK1::KK62::KK62::KK62::KK62::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kızlar şöyle yazın bat 26 temmuz benide eklermisiniz tal hanımcım acaba?zahmet olmazsa?:KK51:

sorma valla hemde ne rezıllık zaten karıı sen kafayı yedın valla dedi :)anladı yanı sonunda sıyırrdığımı:KK1::KK1::KK1:

kızlar yaa moralim bozuk :KK59: yarın doktora gidecektim smear testi alınacaktı, doktorun ameliyatı varmış, kaldım salı gününe , zaten korkuyorum iltihap geçmedi diye bide yumurtlamam başlıyor o gün ne güzel bakacaktı , sağ yumurtalıkta sızlama var acaba bişey mi var diye merak ediyorum yarın öğrenecektim üfffff :KK14:

güzelim kötü şeyler düşünme sakın ...hafta sonu dinlenirsin moral olur öyle gidersin doktora üzülme..

bebeklerim çok alemsin yaaa sen çok güldüm burda :) benim de kafam yerinde değil geçen eşime diyorum ki hep paramız bende durur ben banakalara yakın çalışıyorum da işleri ben yapıyorum diye kocam maaşı alır almaz bana verir daha doğrusu kartı bile bende maaş kartı ben çeker kendi maaşımla birleştirip ödemeleri yaparım o merkeze uzak çalıştığı için bu durum böyle Neyse uzatmayalım ben böyle harçlık verir gibi oluyo ama para veriyorum ona gün gün geçen var bende dedi almak istemedi ben de tasarruf mu yapıyor gerçekten mi ihtiyacı yok anlayamadım onun için israar ediyordum al parayı canım kocam benim diyeceğime . Bak küserim al kocamı lütfen canım param benim dedim yaaaa. Kafa beş karış havada. İş yerinde de öyleyim.

İlaahi güldürdün beni canım ya alllahta seni güldürsün:KK1:
Bu arada ne testi yaptırdın şimdi sen

amın cnm benım rabbım dualarımı gerı cevırmesın bu ayın 25i evlılk yıldonumumuz cok guzel bı hedıye olur varsa allahım cok heyecanlanıyrm dusununce bıle bıde pozıtıf deseler bılmıyrm bayılırım herhalde:KK62::KK62::KK62:

Ya ben de çok heyecenlandım senin için ben belli olacağı saatlerde yola çıkacağım İstanbul'a gidiyoruz eşimin işi için abisinde kalacağız pazara kadar. Orada bakmaya çalışırım gece inşallah güzel haberlerini alırım hakkında hayırlısı olsun.

17 temmuz canımcım

bebeklerim ben hala gülüyorum..sen bağırırken kocanın yüz ifadesini görmek isterdim:KK53:
bu deli kadın da kim:KK53:
hahaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1::KK1::KK62::KK62::KK62::KK62::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ben sana anlatayım cnm camı acmıs zaten bana bakıyor sonra ben kmooo deyıp kendıme gelıp gulmye baslaynca ona baktım elini alnına vurup gulmeye basladı esım oyle herseye cok gulmez bıde cok ıcten guler arabaya bınınce ben koptu zaten bende koptum tabı :KK52::KK52::KK52::KK52:

bebeklerim çok alemsin yaaa sen çok güldüm burda :) benim de kafam yerinde değil geçen eşime diyorum ki hep paramız bende durur ben banakalara yakın çalışıyorum da işleri ben yapıyorum diye kocam maaşı alır almaz bana verir daha doğrusu kartı bile bende maaş kartı ben çeker kendi maaşımla birleştirip ödemeleri yaparım o merkeze uzak çalıştığı için bu durum böyle Neyse uzatmayalım ben böyle harçlık verir gibi oluyo ama para veriyorum ona gün gün geçen var bende dedi almak istemedi ben de tasarruf mu yapıyor gerçekten mi ihtiyacı yok anlayamadım onun için israar ediyordum al parayı canım kocam benim diyeceğime . Bak küserim al kocamı lütfen canım param benim dedim yaaaa. Kafa beş karış havada. İş yerinde de öyleyim.

al kocamı canım paracım benım haaa haa hha buda guzelmıs yok allahım ıkı kurusluk aklımız vardı yavvv o bali bzde kalsınnn:KK52::KK52::KK52:

güzelim kötü şeyler düşünme sakın ...hafta sonu dinlenirsin moral olur öyle gidersin doktora üzülme..

Zaten zar zor gün buldum onda da ameliyatı çıkmış:KK59:, salı günü gittiğimde inş bol bol yumurtluyorsun der de beklediğime değer:97:

X