Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hakkaten öyle derler canım ya eskiler biliyor bu işleri :) benim doktor deneyimim olmadı ama çekiniyorum açıkçası.eşinden çok onlar görüyor ve büyük çoğunluğu erkek zaten...

valla cnm ben esımdn bıle cekınıyrdm masallahh doktor ondn cok gordu onceden kadın dktr goruyrdu sımdı doktr degslıgı erkek gormus olucakkk ayyy naparım bılmem yaa:KK1::KK1::KK1:

adetim on gün geçti amaidrar testi yaptım negatif çıktı.bilmiyorumki ne yapsam???

cnm ben umutsuz oldugum halde bır gun bekleyebıldım bugun gttım pasa pasa kan verdım sen nsl dayanıyrsn umutlanma aslında 10gun gecıkme ıdrarda cıkar ama ynede gec dollenme olabılır ıhtımalını goz onune alırsak kan testı yaptr hemen derım yenı bır hamılelıkte olsa cıkar hıc dusunme bence geldı gelmedı stresndn kurtulursn cnm hayrlısı olsn ınsllah

Yaa bu 6 gün nasıl geçecek, çatlamak üzereyim.
Çok takdir ediyorum nasıl 10 gün geçipte bekleyebiliyorsunuz yaa..
Bitsin artık bugün bitsinn
:KK52:

Yaa bu 6 gün nasıl geçecek, çatlamak üzereyim.
Çok takdir ediyorum nasıl 10 gün geçipte bekleyebiliyorsunuz yaa..
Bitsin artık bugün bitsinn
:KK52:

hişttt stres yok yapmayın ama benimde 7 günüm var bak sabret stres yapma stres yaparsan (inşş. hamilesindir) hamile değilsen bile gecikmen olur piskolojik olarak etkileme kendini akışına bırak :KK71::KK71:

kızlar ben geldım kan verdm malesef sıgortada yapmadılar yene dktr yokmus bende bekleyemedım yne ozelde yaptrdım zaten sıgorta ne ıse yaryrkı hıc yararlanamıyrm ben sınr oluyrm hersfernde napım bekleyemıycem stres oluyrm artk bakın ne geldı basıma anlatayım esıme donuste benı teyzeme bırak bakım evdeyse benı bekle dedım arabayı yanastrrdı camı acık bana bakıyr ben zıle basıyorum ve acan yokkk ben yuksek sesle kimoooo dye bır bagırmısım sankı kapıyı ben acıcam tabı evde kımse yoktu donduk ama snra esım koptu gulmekten bende tabı kafayı yedım ben kafayı evde gelene gıdene kım ooo demekten gttgm yrlerde kapıda dyrm kimm oo dye bana noluyrsa allahım yarabbım sen verdıgın aklı geri almaa yaa:KK52::KK52::84::84:

canım bendede bunlara benzer şeyler var adet sancısı gibi ağrı var ğöğüste sızlama var benim bat 17 temmuz adet mi yoksa gebelik belirtisimi bilemedim tabiki hayırlı olacaksa gebelik olsun öyle umut ediyorum ama her ay buna benzer belirtiler oluyor psikolojikmi bilmem ama umutlanıyoruz işte sonrada hüsran inşallah bu sefer hüsran olmaz dua edelim hepimiz birbirimize tabiki gebeliğinde hayırlı olacaksa yüce rabbim versin inşallah dualarım hepimize

benimde bat diyosunuz ama sat sanki bu neyse bat 17 temmuz çatlatma iğnesinden sonra 10. günüm çok sabırsızlanıyorum test yapmayı çok istiyorum bir yandanda istemiyorum saçma sapan duygular işte hiç bir belirtimde yok ne ağrı ne sızı siz nasıl bir tedavi uyguladınız inşallah birbirimize 17. 18 temmuzda güzel haberler veririz:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

hişttt stres yok yapmayın ama benimde 7 günüm var bak sabret stres yapma stres yaparsan (inşş. hamilesindir) hamile değilsen bile gecikmen olur piskolojik olarak etkileme kendini akışına bırak :KK71::KK71:

Doğru diyosun o zaman iice sinir olur insan,
Ya ama elimde değil, unutmak istiyorum bende
:KK53:

kızlar ben geldım kan verdm malesef sıgortada yapmadılar yene dktr yokmus bende bekleyemedım yne ozelde yaptrdım zaten sıgorta ne ıse yaryrkı hıc yararlanamıyrm ben sınr oluyrm hersfernde napım bekleyemıycem stres oluyrm artk bakın ne geldı basıma anlatayım esıme donuste benı teyzeme bırak bakım evdeyse benı bekle dedım arabayı yanastrrdı camı acık bana bakıyr ben zıle basıyorum ve acan yokkk ben yuksek sesle kimoooo dye bır bagırmısım sankı kapıyı ben acıcam tabı evde kımse yoktu donduk ama snra esım koptu gulmekten bende tabı kafayı yedım ben kafayı evde gelene gıdene kım ooo demekten gttgm yrlerde kapıda dyrm kimm oo dye bana noluyrsa allahım yarabbım sen verdıgın aklı geri almaa yaa:KK52::KK52::84::84:

hahhahayyyy ayy bu çok iyiydi yaaaa :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

3 gün nasıl geçicek test yaptık 5.4 çıktı sınır 5.00 hamilesin dedi ama 3 4 gün sonra tekrar yaptır dedi doktor başka bi doktorda değilsin dedi kafayı yicemmm yaaa bu kadar yükselirmi hamie olmasam yeni dedi doktor yükselebilir dedi diğer doktor aklımı karıştırdı :KK43: ne yapıcam bennnnnnn çok istiyorummmmmmmmmmmmm

İlaahi güldürdün beni canım ya alllahta seni güldürsün:KK1:
Bu arada ne testi yaptırdın şimdi sen

Doğru diyosun o zaman iice sinir olur insan,
Ya ama elimde değil, unutmak istiyorum bende
:KK53:

bak dua et başka şeylerle uğraş tatlım mesela kitap oku, çalışmıyorsan evde farklı yemekler falan yapmaya çalış kafanı dağıt başka türlü olmaz ne biliyim aklıma gelmiyor da şuan. yoksa bak bebeğin olucağı varsa da olmaz sendeki bu stresle....

SÖZÜM HEPİMİZEEE KIZLARRR STRESSS YOKK YOK YOK STRES EN BÜYÜK DÜŞMANIMIZ :KK4::KK4::KK4::KK4:

kızlaaarr:KK52:bende şimdi baktım..özellikle sol göğsümdeki yeşil damar iice belli olmuşş..amaaan acaba varmı yokmu varmı yokmu varmı yokmuuuuuu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

inşallah vardır inşallah vardır inşallah vardır inşallah vardır
hoşbulduk canım bu arada
:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Gerçektende ole ben bile daha yeni çalışmalara başladığımız halde acaba bende de ağrı var mı damar var mı diye sorgulamaya başladım kendimi sanki daha kaç gün olduysa:KK25::KK25::KK25:

X