Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bebeklerim çok alemsin yaaa sen çok güldüm burda :) benim de kafam yerinde değil geçen eşime diyorum ki hep paramız bende durur ben banakalara yakın çalışıyorum da işleri ben yapıyorum diye kocam maaşı alır almaz bana verir daha doğrusu kartı bile bende maaş kartı ben çeker kendi maaşımla birleştirip ödemeleri yaparım o merkeze uzak çalıştığı için bu durum böyle Neyse uzatmayalım ben böyle harçlık verir gibi oluyo ama para veriyorum ona gün gün geçen var bende dedi almak istemedi ben de tasarruf mu yapıyor gerçekten mi ihtiyacı yok anlayamadım onun için israar ediyordum al parayı canım kocam benim diyeceğime . Bak küserim al kocamı lütfen canım param benim dedim yaaaa. Kafa beş karış havada. İş yerinde de öyleyim.

bu da çok hoş da kimooooo diye bağırılan an tam aklın gittiği an..:KK52::KK52::KK52:

bebeklerim çok alemsin yaaa sen çok güldüm burda :) benim de kafam yerinde değil geçen eşime diyorum ki hep paramız bende durur ben banakalara yakın çalışıyorum da işleri ben yapıyorum diye kocam maaşı alır almaz bana verir daha doğrusu kartı bile bende maaş kartı ben çeker kendi maaşımla birleştirip ödemeleri yaparım o merkeze uzak çalıştığı için bu durum böyle Neyse uzatmayalım ben böyle harçlık verir gibi oluyo ama para veriyorum ona gün gün geçen var bende dedi almak istemedi ben de tasarruf mu yapıyor gerçekten mi ihtiyacı yok anlayamadım onun için israar ediyordum al parayı canım kocam benim diyeceğime . Bak küserim al kocamı lütfen canım param benim dedim yaaaa. Kafa beş karış havada. İş yerinde de öyleyim.

ayy gülmekten ağladım ikinizede..allahta en kısa zamanda sevinçten ağlatsın sizi..:KK19:

kızlar ben çıkıyorum..cumartesi size iyi haberler vermek istiyorum..gerçi adet olmasamda belki gecikmiştir ihtimalinide düşünmek lazım..hemen sevinmeyeyim..

kızlar ben çıkıyorum..cumartesi size iyi haberler vermek istiyorum..gerçi adet olmasamda belki gecikmiştir ihtimalinide düşünmek lazım..hemen sevinmeyeyim..

hadi bakalım allah ne sabır vermiş ben hiç dayanamam walla..hayırlı haberler bekliyoruz canım..:KK55:

KIZLAAARR size üzücü bi haberim vaaarr:KK30:
ben bu haaftasonu şehirdışına çıkıyorum ve 1 hafta sizlerden uzak olacağım..:KK43:
siz hoşohbetlere devam edin..bilmem gereken hamile haberi vs olursa özelden msj atın..gelince bakarım..yeni gelen olursa da gelince eklerim..
sizleri çok özleyeceğim..çok alışmıştım ama :KK5:

durun hemen sevinmeyin..şimdi gitmiyorum hafta sonu:KK1:

topiği hallaç pamuğu gibi attırmayın..:KK45:sırayla konuşun..
büyükler büyüklüğünü bilsin küçükler küçüklüğünü..kavga etmeyin...kafayı yemeyin..ııı bukadarrr:21:

:KK54:

hoşgeldin tombişim nasılsın,

kızlar evening primrose oil ve spirulina ya başladım demiştim ya. benim normalde 2 gün süren adetim bugğn 6. gün ve hala damla damla geliyo. sizce faydalı olmuşmudur? normale döner mi acaba yumurtalıklar?

ben bu haaftasonu şehirdışına çıkıyorum ve 1 hafta sizlerden uzak olacağım..:KK43:
siz hoşohbetlere devam edin..bilmem gereken hamile haberi vs olursa özelden msj atın..gelince bakarım..yeni gelen olursa da gelince eklerim..

büyükler büyüklüğünü bilsin küçükler küçüklüğünü..kavga etmeyin...kafayı yemeyin..ııı bukadarrr:21:

cnm benım gtmeden gorusurz yne sımdıden hayırlı yolculuklar özluycez senii :KK64::KK64::KK64:

valla ben sürekli hayvanlar gibi yemek yediğim için şimdi folicten dolayı mı alıyorum kiloları yoksa yemekten mi bilemiyorum günahını almayın folikcanın

bende folic asit kullanıyorum canım, ikinci kutudayım, göbek aldı başını gidiyor bende:KK52:

Tamam Tal'cım, sen merak etme gezmene bak kafayı dağıt
Oh ne güzel ya bende çıksam şu şehrin dışına ne iyi gelecek ...
Gerçi haftasonu bende giremem topiğe evde net yok hala, inşallah bişey kaçırmayız
:KK76:

aman zaten hepimiz dobiş olmayacak mıyız sonunda hamile olalım ki eş dost hısım akraba ve sokakta görenler kilo almış ufff şuna bak yerine hamile allah tamamına erdirsin desinler.

canımcım hamiş kalmadan 3 ay önce bebişin iyi gelişebilmesi için folik asit veriyor dr, kendin de alabilirsin tabi hiç bir yan etkisi yok kilo aldırmak dışında onu da gözün görmüyor zaten yeter ki bebişim sağlıklı olsun varsın kilo alıyım diyorsun:KK66:

X