Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bu arada hepınıze gunaydın kızlar bu arad bugun kan testıne gıdebılırım ban dua edın nolur

Allah hakkında hayırlısını versin canım inşallah güzel haberlerle dönersin sabahtan gitseydin öğleden sonra alırdın haberini aslında.

imkansız diye bişe yoktur canım canım sadece bazı şeylerin zamanı vardır benim ilk çocuğum tamda ümüdü kestiğim zaman oldu okadarki 1.5 aylıkken öğrendim test bile yapmadım adetim geçtiği halde herşey gönlünce olur hayırlı haberini bekliyorum

bacım nirdesinnn gızzzzzzzzz merak ettim doktora gittinmi nettin

ne güzel Allah evladınızı analı babalı büytmenizi nasip etsin. bizim geçen sene olmuştu bebeğimiz. 7. haftamızda kalp atışı durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldm. neredeyse bir senedir bekliyorum. denemediğim kalmadı desem yeridir. neler neler... en son rahim filmi çekildim bekliyoruz işte. her ay yeni bi umut ve sonunda hayal kırıklığı artık bu ay yüzümüze gülsün inşallah AMİN..

Amin inşallah. Allah herkese gönlündekini versin çok geçmiş olsun

Sağol canım benim tabi denemeye devam edicez,ama üzülüyor insan sonuçta.

Allah yardımcımız olsun kızlar. Bu bizlerin sınavı o sebeple ne gelirse başımız gözümüz üstüne.
Sabredip Allahtan isteyelim. Ben inanıyorum Mevlam yüzümüze gülecek.
Gün gelecek bebişimize sarılıp vay be diyeceğiz ne günlerdi. Onu aramak beklemek bile güzel.

Bende bazen hamile olduğumu hayal ediyorum o bile yetiyor içim bi garip oluyor.
Gerçek olsa neler olur kimbilir.

İnşaAllah hepimiz o mutluluğu yaşayanlardan oluruz.

canım benim yaaa çok üzüldüm ama oseni bekliycek ve annem olmadan cennete girmem diycek sende buna sabır edersen mükafatını alırsın inşallah rabbim hayırlısıyla önce göbişe sonra da kucişe almayı nasip etsin sana

Allah hakkında hayırlısını versin canım inşallah güzel haberlerle dönersin sabahtan gitseydin öğleden sonra alırdın haberini aslında.

amın cnm inşallah esımı bekledım aslında bakalım ogleden sonrada yapıcaklarmı bılyrm bugun yaparlarsa sonucu yarın alıcam ozelde yaptrmıycam cunku cnm

Dün benim çamaşırım lekelenmişti çok azcık ayrıca yumurtlama günümdü bugün bişey yok bakalım beklemek çok heyecan verici..

inlallahh bnmde oyle olur cnm olumlu yada olumsuz ne olursa olsn hbr verıcem hepınıze

Kızlarr meyabaaaa:79::79::79::79::79:
Öncelikle asenacım çk geçmiş olsun.Allah sabır versin..

ben bir süreliğine sizi takip edemiycem.tasınıyoruz.ve bugün aksilik çıkmazsa internetimizi teli vs iptal ettiricez...
uygun yer buldukça sizleri izlemeye devam edicem.
Benim BAT ıma daha var 26 temmuz...o gün bi gelsin muhakkak bilgilendiricem sizleri seviyorumm.çok öptüm...
hamiş haberlerinizi bekliyorumm..

GÜLE GÜLE CANIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…