Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Kızlarr meyabaaaa:79::79::79::79::79:
Öncelikle asenacım çk geçmiş olsun.Allah sabır versin..

ben bir süreliğine sizi takip edemiycem.tasınıyoruz.ve bugün aksilik çıkmazsa internetimizi teli vs iptal ettiricez...
uygun yer buldukça sizleri izlemeye devam edicem.
Benim BAT ıma daha var 26 temmuz...o gün bi gelsin muhakkak bilgilendiricem sizleri seviyorumm.çok öptüm...
hamiş haberlerinizi bekliyorumm..

Kolay gelsin umarım iyi haberlerini alırız.

umarım bekleyişinin sonucu güze olur

ilk çocuğum hemen olmuştu bu da korunmayı bırakır bırakmaz olursa çok şaşırıcam..o zaman kociş üzerime ceketini atsa hamile kalıorum diyebilirim artık:KK1::KK1:

canım benim yaaa çok üzüldüm ama oseni bekliycek ve annem olmadan cennete girmem diycek sende buna sabır edersen mükafatını alırsın inşallah rabbim hayırlısıyla önce göbişe sonra da kucişe almayı nasip etsin sana

AMİN canım, hepimize. inşallah sabreden kullardan oluruz. Rabbim layık etsin. en güzel dua bir din kardeşin başka bir din kardeşine yaptığı duaymış. çünkü o onun ağzıyla günah işlemedi. ve dua ettiğinde ise melekler ona Amin seninde olsun inşallah diye dua ederlermiş :KK16:

Kızlar sizede oluyor mu lavaboya gittiğimde selpak kullanıp selpakları derinlemesine inceliyorum acaba bişey var mı diye :KK1:

kızlar sizede oluyor mu lavaboya gittiğimde selpak kullanıp selpakları derinlemesine inceliyorum acaba bişey var mı diye :KK1:

:KK1::KK60:dün çamaşırım lekelendi diyebher tuvalete girdiğimde bende senin gibi inceliyordum ama yok bişi....toptan kafayı yedik..forumun ismide şu oldun temmuzda kafayı yimek isteyenler :KK51::KK52:

Kızlar sizede oluyor mu lavaboya gittiğimde selpak kullanıp selpakları derinlemesine inceliyorum acaba bişey var mı diye :KK1:

kızlar yumurtalıklarıma ve kasıklarıma ara ara hafif ağrılar girio hemen geçiyor ve de gögüslerim şişti ve damarlar çıktı bu neye işarettir bileniniz var batım 20 temmuz da?:KK59::KK59::KK59::KK59:

cnm hepımız aynı durumdayz her sabah hastalandımmı dye wcye kosyrm sureklı camasırımı kontrol edyrm sonra selpakla bakıyrm valla ıyıce hepımızın psıklojısı bozulcak zaten bu korkuyla ıster ıstemez kan getırıcez (tobe yarabbım tobe tobe )

kızlar yumurtalıklarıma ve kasıklarıma ara ara hafif ağrılar girio hemen geçiyor ve de gögüslerim şişti ve damarlar çıktı bu neye işarettir bileniniz var batım 20 temmuz da?:KK59::KK59::KK59::KK59:

Bende de aynı şeyler var ben de merak içindeyim BAT 18 Temmuz

Hamile olabilirsin canım git eczaneden bi test alıp yap bizede sonucu yaz bakalım:44:

Ay bu gün banada oldu acayip sancı girdi kasıklarıma üşüttüm diye düşündüm ama inşallah hamilelik belirtisi olur bu.

Yani afedersiniz ama osursam hamilemiyim acaba diyecek hale geldim ben :))))

Kızlar bir arada bu bekleyişlerde yaptığımız komik şeyleri paylaşalım :KK3:

canım ağustos ayıyla rainbowcolors ilgileniyor:KK16:..ben yetişemiyodum ikisine birden..sağolsun kendi topiğinden ağustos ayına devam ediyor..:KK19:

anladım canım, ağustos topicine katıldım ben de , liste var mıydı hiç dikkat etmedim :78:

cnm hepımız aynı durumdayz her sabah hastalandımmı dye wcye kosyrm sureklı camasırımı kontrol edyrm sonra selpakla bakıyrm valla ıyıce hepımızın psıklojısı bozulcak zaten bu korkuyla ıster ıstemez kan getırıcez (tobe yarabbım tobe tobe )

annem hep şey derdi insan evlenince aklı hep şeyinde olurmuş acaba hamilemi kaldım kalmadımdı diye :KK52: :90:

Ay bu gün banada oldu acayip sancı girdi kasıklarıma üşüttüm diye düşündüm ama inşallah hamilelik belirtisi olur bu.

Yani afedersiniz ama osursam hamilemiyim acaba diyecek hale geldim ben :))))

Kızlar bir arada bu bekleyişlerde yaptığımız komik şeyleri paylaşalım :KK3:

hemen söyleyim şirkette her tuvalete gittiğimde ciciklerimi açıp bakıyorum damarlar duruyormu die tabi anca toparlanıyorum arkadaşlarım napıosun bu kadar saat tuvalette diyorlar.. tabi benim bir deli olduğumu bilmiyorlarki sapık gibi her gittiğimde memelerimi açıyorum bakıyorum diyemiyorum :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X