Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

rahim filmmi biraz ağrılı bir işlem onu olmazsa daha sonra isteriz demişti,yani bu ay rehim filmi istemedi canım ya ,

bende şubat ayında bi doktora gitmiştim ve bana hemen klomen ve çat iğnesi uyguladı. bu denemelerimizde hiç hamile kalamadım. mayıs ayında burda başarılı bi prof doktor var ona gittim. önceki doktorun uyguladığı tedavi işlemini anlattım doktora. doktor dediki rahim filmi istenmeden böle tedavilere başlanmaz dedi. zaten tüplerde tıkalılık varsa istediğin kadar tedavi uygulansın başarısız olunur dedi. ve geçen 26 haziranda rahim filmi çekildim bende. çok şükür ki açıkmış. daha öncesinde kürtaj olmuştum. tıkalılıklar varsada gitmiştir dedi doktorum. eylüle kadar denicez. gene gebelik olmazsa klomen ve çat. iğnesi tedavisine başlarız dedi. dediğim gibi bi rahim filmi iste doktorundan. hem oda bi tedavi yontemi ilaçlar rahimde olan enfeksiyon ve vb. hastalıklar temizlermiş..

bu arada hepınıze gunaydın kızlar bu arad bugun kan testıne gıdebılırım ban dua edın nolur

sağol canım ya,inşallah sende kısa sürede hamile kalırsın,bakalım bu ay çeker herhalde rahim filmimi,

merhaba bende aranıza yeni katıldım bu ay gebelik bekleyenlerin arasında bende varım inş allah hepimizin hakkında hayırlı olanı versin bende klomen+ovitrelle kullandım bu gün 10. günüm çoooooooooooooooooook sabırsızlanıyorum benide aranıza alırsınız heralde bu arad burda bazı belirtileden bahsedilmiş bende hiiiiiiiiiiçççççç bişe yo yaaaaaaaa

Son düzenleme:
sağol canım ya,inşallah sende kısa sürede hamile kalırsın,bakalım bu ay çeker herhalde rahim filmimi,

amin inşallah. bu ay yüzümüzü güldürsün Rabbim hepimizin. hadi hayırlısı olsun. rahim filmini ben anestezili çektirdim. uyandığımda adet sancısı gibi bi ağrım olmuştu. ertesi günüde geçti hemen çok şükür...

HOŞGELDİN..belirti için daha erken canım. hadi güzel haberler verirsin bize inşallah.

bebeklerim hayırlı haberler alırsın ve burda beraber seviniriz inşallllaaaaaaah kaçıncı günün bugün canım

Son düzenleme:
HOŞGELDİN..belirti için daha erken canım. hadi güzel haberler verirsin bize inşallah.

teşekkür ederim canım inşallah daha hiç birinizi tanımıyorum ne alemdesiniz bilmiyorum ama allah sizinde gönlünüzdekini versin

Ya kızlar sayfalar uçmuş iş yoğunluğundan giremedim aramızdan hiç hamiş olan var mı yaaa

cnm yarın ölecek ve doğacak kişilerin yazıldığı gün inş. Bizim için bebeklerimizin yazılacağı gün olur hayırlısıyla
canımm sadece doğacak ve ölecekler yazılmıyor bizim neler yaşıyacağımız nelere üzülücez nelere sevinicez hayatımızda ne değişiklikleer olucak bunun gibi şeyleri işte:)

bebeklerim hayırlı haberler alırsın ve burda beraber seviniriz inşallllaaaaaaah kaçıncı günün bugün canım

dun adet gunum du aslında umutlu dgldm ama adet tarıhınden 4gunn once fln kahve lekelenme oldu bı kac gun snra sarıya dondu sımdıde gelen gdn yok yerleşmede boyle bsy oldugu ıcın umıtlendım sadece yoksa benımkı ımkansız bı durumdu ama kafam rahatlar en azından test yaptrnca

Amin inşallah bu ayımı boş çıkarmasın Rabbim

sizi çook iyi anlıyorum benim birtane dünya tatlısı oğlum var oda tedaviyle olduğu için doğumdan sonra hiç korunmadık ama olmadı şimdi yine 2. için aynı şeylerle uğraşıyorum sen ne kullandın canım ne zamana bekliyosun inş

Asena ben yeni üyeyim bir süredir takip ediyordum yaşadıklarından haberdarım. Allah sabır versin geçmiş olsun. Daha ilerki zamanlarda olsaydı daha çok üzerdi seni. Bazen bizi çok üzen şeyler hakkımızda hayırlı olabiliyor ama biz bunu sonradan görebiliyoruz. Benim bir tayi olyım vardır ki onu hatırladkça istediğim bir şey olmadığında şükrederim yine de. Tabi üzülmemen imkansız biliyorum. Benim bir arkadaşım yaşamıştı bunu kendiliğinden attı kürtaja gerek olmadan. Doktor çok geçmeden tekrar hamile kalırsın dedi. Allah sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı çocuklar versin. Umarım en kısa zamanda atlatırsın.

selam fıstıklar..
bugün rüyamda kolye gördümçok kıymetli bir kolyeydi altınmıydı bimiyorum rengi beyazdı ucunda da 3 adt damla şeklinde pırlanta vardı ve anlamına baktığımda şöyle yazıyordu:
Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir kadinin rüyasinda boynuna kiymetli bir kolye taktigini görmesi, bir kiz çocugu doguracagina isarettir. Eger taktigi kolye altindan ve üzerindeki taslar elmas veya pirlanta ise dogacak çocuk erkek olur:78:

canım üzülme yine denersin ben iki klomen denemmedede rengli olmuştum doktorum bi anlam veremedi ya spermler yolu bulamıo yada yumurtalar çatlayınca rahmin sağ ve sol köşesine yayılırmış bizim rahmimizde yumurtaları içeriye doğru çeken bi vantuz görevi gören bişi varmış işte yada o vantuz içeri çekemiyor spermlerle buluşamıyor :)
(tıptakı yabancı terimleri pek bimedğim için kendimce açıklama yaptım :) )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…