Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Amin canım Rabbim duanı ve dualarımız kabul etsin, Rabbim isteyen herkese sağlıklı , sıhhatli ,uzun ömürlü yavrular versin...

amin canım..evet yarın seneye berat kandiline kadar doğacaklar ölecekler evlenecekler..yazılacak..geceyi ihya edenlere cehennemden berat verilecek..
allahım bizede hayırlı evlatlar versin..hayırlı ömürler versin..eşimizle aramıza ülfet muhabbet versin..cennetiyle cemaliyle şereflendirsin inşalllaaaahhh..

AMİNNNNN KristaLBebeK

Aminnnn inşallah....

liste güncellendi..buyrun..:82:

Son düzenleme:
ayyy inş. canım inşallahhh..

İnşallah canım Allah hayırlısını nasip etsin,yarın kandil Tal'in dediği gibi;Allah hepimize nasip eder inşallah.Benim de bu pazar regl günüm.bakalım olacak mı olmucak mı aslında çok merak ediyorum evde testim de var ama ilk günü bekliyorum yapmak için

merhaba kızlar sabah bi kan geldiğini söylemiştim ya,şimdi anlıyorum regl olucam kahverengi lekelenmelerimde geldi eşim daha sabah sordu varmı ağrın diye yok demiştim sevinmişti :2: neden olmuyor ama ya klomen kullandım çatlatma iğnemi oldum o halde neden olmuyor,çok kötüyüm,çok üzgünüm bu kez çok ümitlenmiştim,halsizlik,mide bulantısı,göğüs ucu ağrılarım bile olmuştu

liste güncellendi..buyrun..:82:

Tal bu liste nedir ne için hazırlanıyor ve o tarihler vs.içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilir misin mümkünse.ben ve benim gibi henüz bir şeyden haberdar olmayanlar için

Canım sakin ol, ben şimdi okudum bir sitede, adet gününde bu tarz lekeler oluyormuş,
ama sonra kesilirse bu da bir belirtiymiş, devam mı ediyor seninki?
Umutsuzluğa kapılma bir vakti saati var elbet, allah büyük...

arkadaşlar hepinize çok tşk ederim güzel dilekleriniz ve yanımda olduğunuz için

bu günü geçenlerden yokmu bi haber ya. hamile mi değillermi???

o mide bulantıları gögüsucu ağrıları v.s hamile olduğunu öğrendikten iki hafta sonra başlıyor. seninki biraz psikolojik olmuş. klomen ve çat. iğne tedavisinden önce doktorun senden rahim filmi istedimi canım?

Canım sakin ol, ben şimdi okudum bir sitede, adet gününde bu tarz lekeler oluyormuş,
ama sonra kesilirse bu da bir belirtiymiş, devam mı ediyor seninki?
Umutsuzluğa kapılma bir vakti saati var elbet, allah büyük...

her ay senin dediğin gibi bu lekelenmeler old halde ümit ediyordum ama olmuyor biliyorum yine olmıycak o yüzden ümit etmiyorum,ayrıca ağrılarım aynı regl ağrılarım o yüzden hiç ümit yok,yine yine başa sarıcaz yani.
o doktora bir daha gitmiycem diye ümitlenmiştim ya,eşimde çok üzülecek,

rahim filmmi biraz ağrılı bir işlem onu olmazsa daha sonra isteriz demişti,yani bu ay rehim filmi istemedi canım ya ,

cuma günü öğrendim 1 hafta bile olmadan kaybettim parça kalmış kanamayla atar atmazsa kürtaj olacakmışım

cnm benım cok uzuldum cok gesmıs olsun uzme kendını cok hayırlısı buymus bak en azından hamıle kalablıyrsn rabbım bıdaha verır inşlllahh fazla yıpratma kendını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…