Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Sekerim şafak kaç.
Güzel haberi ne zaman duycaz senden bat nezamandi...

mersi canımm..:21:

ohh 4000. msjı da yakaladığıma göre gidiyim listeyi güncelleyimm..:82:

helallll hakkındır nice 4000 ler sana feda olsun canım. İnşallah listemizi hamiş haberi yazmaktan yenilemek nasip olur artık :emir_bebek:

ne yapsam bilemedim ben yaa ..kasım 2010 da 2,5 aylık düşük yaptım sonra 2 ay içinde adetlerim düzene girdi her ay otuzunda olurdum geçen ay 8 gün gecikdi ayın yedisinde oldum bu ay hala tık yok geçen ay gecikince beta hcg yaptırdım ertesi gün adet gördüm tahlil sonucu çok düşük çıktı ama dr geçen hafta bidaha yaptırttı testi hemşire boş hiçbirşey yok dedi ben şimdi bu hafta sonu geçsinde dr a öyle gidicem ama yine korkuyorum bir sorunmu var diye benim gibi olanınız varmı of çok canım sıkılıyorrrrr

sonuç kötü cnm düşmüş :KK43:((((

Canim herseyin hayirlisi kismet boyleymis demekki bu gece ve yarin bol bol dua et insallah allah senin icin hayirli ne ise onu verir..nazin dedigi gibi en azindan hamiş kalabiliosun bidahakine insallah

kızlar tal 4000. mesajı yazmış. Biz de burda 1000, 2000,3000,4000,5000... gibi mesaj sayılarına uğurlu demiştik. o mesajları yazanlar hamiş kalacak diye ümit ediyoruz. konu bundan ibaret :KK9:
İnsallah canim yaaa su mubarek gunlein yuzu suyu hurmetine

Kızlar günaydın
Ben daha önceden de bahsettiğim gibi bu ay klomen kullandım 3 adet 18 20 15 mm lik yumurtalarım oldu 13. günde sonra ikisi küçüldü birisi büyük kalmıştı en son bu gün 20. günüm dünden beri aşırı ağrılarım var yumurtalıklarımda bu gün daha da arttı diğer aylarda böyle olmazdı, bu ağrılar ne anlama geliyor, ağrılar öyle çok ki ani hareket edince kramp gibi giriyor, özellikle solda daha fazla, böyle olan varmı lütfen içimi rahatlatın...

naz75 kullanıcısından alıntı
bu 6 gün nasıl geçecek :KK43:

Geçmiyor yaa geçmiyor bende dayanamıyorum, bugün doktora mı gitsem, ne dersiniz???
varsa birşey belli olur dimi yaaa
:KK52:
Yok yok sabret biraz daha sık dişini

Merhaba forumu bir süredir ara ara takip ediyordum ama aranıza yeni katılabildim.Çalışıyordum ama artık evimdeyim :KK3: bundan da çok mutluyum.1 yıllık evliyim ve eşimle artık bebek düşünüyoruz ilk denemelerimize başladık ama bilmediğim o kadar çok şey varmış ki birçoğunu burda öğrendim.Tecrübeli arkadaşların ve tabi katılmak isteyenlerin yardımlarını bekliyor olacağım.Hepinizi öpüyorum...

Merhaba forumu bir süredir ara ara takip ediyordum ama aranıza yeni katılabildim.Çalışıyordum ama artık evimdeyim :KK3: bundan da çok mutluyum.1 yıllık evliyim ve eşimle artık bebek düşünüyoruz ilk denemelerimize başladık ama bilmediğim o kadar çok şey varmış ki birçoğunu burda öğrendim.Tecrübeli arkadaşların ve tabi katılmak isteyenlerin yardımlarını bekliyor olacağım.Hepinizi öpüyorum...

Canim aramiza hosgeldin..esinle sana mutluluklar diliyorum. Evet haklisin insan burda bayaği bişeyler öğreniyor..insallah sende bebek sahibi olursun..

Kızlar günaydın
Ben daha önceden de bahsettiğim gibi bu ay klomen kullandım 3 adet 18 20 15 mm lik yumurtalarım oldu 13. günde sonra ikisi küçüldü birisi büyük kalmıştı en son bu gün 20. günüm dünden beri aşırı ağrılarım var yumurtalıklarımda bu gün daha da arttı diğer aylarda böyle olmazdı, bu ağrılar ne anlama geliyor, ağrılar öyle çok ki ani hareket edince kramp gibi giriyor, özellikle solda daha fazla, böyle olan varmı lütfen içimi rahatlatın...

canım ben 19. günümde yumurtlamıştım. doktorum yumurta çatladığım için o ağrıları çektiğimi söylemişti. senin de yumoş çatlıyordur inşallah.bugünleri değerlendirmeli demişti bana doktorum. umarım yardımcı olabilmişimdir.

öncelikle hoşgeldin canım. sen sormak istediğin ya da merak ettiğin konuları sor elimizden geleni yaparız inşallah.

hoşgeldin cnm umarım dileğin bir an önce gerçekleşir hayırlısıyla

asenacım geçmiş olsun yiyecek ekmeği yokmuş bu dünyada herşeyde bir hayır vardır canım fazla yıpratma kendini

aramıza hoşgeldin canım..beklediğin adet tarihin kaç?listemize senide ekleyim..deneyimlerini ve sorunlarını paylaşalım..:KK19:

Kizlar yarin mübarek berat kandili yani kaderlerimizin belirlendiği gün bu nedenle hepimiz birbirimize dua edelim allahim hangisi bizim için hayirli ise o işleri bize layik görsün bizi kötülüklerin kaderlerıne değil iyilerın kaderlerini yazsın...allahim benim ve bu forumdaki canim arkadaşlarimin dileklerini isteklerini duy yarabbi bize isteklerimizi nasip et yarbbi senden başka gidecek isticek yermiz yok yarabbi sen oldersin olur yarbbi bize bi bebek bir nasip eyle yarbbi
AMİNNnNnNNnNnNn

Kizlar yarin mübarek berat kandili yani kaderlerimizin belirlendiği gün bu nedenle hepimiz birbirimize dua edelim allahim hangisi bizim için hayirli ise o işleri bize layik görsün bizi kötülüklerin kaderlerıne değil iyilerın kaderlerini yazsın...allahim benim ve bu forumdaki canim arkadaşlarimin dileklerini isteklerini duy yarabbi bize isteklerimizi nasip et yarbbi senden başka gidecek isticek yermiz yok yarabbi sen oldersin olur yarbbi bize bi bebek bir nasip eyle yarbbi
AMİNNnNnNNnNnNn

cnm yarın ölecek ve doğacak kişilerin yazıldığı gün inş. bizim için bebeklerimizin yazılacağı gün olur hayırlısıyla

X