Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

asena cnm cok gecmiş olsun üzülme tatlım demesş kolay ama güclü olmaya calıs hayırlısı böleymiş demekki
kızlar benim adete bigün var normalde 2 gün önce hep lekelenme olurdu daha gelen giden yok
buarada birazdan memlekete gidcem kendi ailemin yanına bi hafta ordayım lay lay lom :)))
adet de gelmezse tam süper olcak dualarınızı bekliyorum güzeller

hadi bakalım inşallah hakkında hayırlısı sağlıkla

cnm aynı gün regl tarihimiz..bende genelde o lekeden 2 gün sonra adet olurum geç döllenme olmadıysa yerlesme kanaması için malesef geç bi tarih
umarım devamı gelmez ve güzel hbri alırız

MErhaba kızlar..
Dün itibarıyla ben de kırmızıları gördüm..bu ay da olmadı...Kısmet artık üzülmüyorum alıştım aynı sonuca...

Listeden silebilirsiniz kızlar...Bir daha da listeye girmeyeceğim beklerken daha çok stres yapıyorum sanırım en iyisi takip etmemek..

Kızlar Günaydın...
Bu nasıl bir gün ya iki kötü haberle gözümü açtım resmen,
Asena'cım çok geçmiş olsun, üzülme nolur allahım en kısa zamanda yine nasip etsin sana,
Güçlü olmak ve yeniden savaşmak zorundasın, rabbim sabrını gücünü verecektir buna inan...
İkinci kötü haberde bizim ofisten geldi yöneticim de hamileydi 10 haftalık bebeğin kalbi durmuş dün almışlar ((
İnanılmaz sinirlerim bozuldu, önce bunu öğrendim, sonra forumu açtım senin haberini gördüm...
Çok çok geçmiş olsun, rabbim sabır versin...

a aaa hatırladım yaaa dün bahsediyordun cep telefonuna kulaklık takmış okadar dikkat ediyor parfüm bile sıkmıyor falan diye. Hay Allah yaaa onun büyükmüş te bayağa bak beterin beteri var yaaa amaaan çok geçmiş olsun hepsine. 10 HAFTALIK KENDİNİ BU OLAYA HAZIRLAYIP SONRADAN NE KADAR ÜZÜLMÜŞTÜR YAZIK BAKSANA ASENACIĞIMA 1 HAFTACIK BİLE YETTİ ALLAH YARDIMCILARI OLSUN İNŞALLAH

cuma günü öğrendim 1 hafta bile olmadan kaybettim parça kalmış kanamayla atar atmazsa kürtaj olacakmışım

asenacım geçmiş olsun Allah en kısa zamnda tekrar hayırlı bi bebk daha nasip eder inş.
arkadaşmnda dediği gibi en azından hamile kalabilmiş olduğunu gördn kendini böyle birz daha teselli etmeye çalış.. takrar geçmiş olsun

Sağlık olsun canım hakkında hayırlısı bir de hiç düşünmeden kafana takmadan dene bakalım ben de bu ay olmaz ise öyle yapıcam. Yani hamile kalırsam bana da sürpriz olsun bundan sonrası

Sorma Naz'cım ya kadının sesi gitmiş telde konuştuk, içim ezildi resmen...
Ooof Ooff zaten bu bat iiice yaklaştı stresim arttı...
Sol kasığımdaki sancı hala duruyor yürürken falan hissediyorum batmayı,
Bu sabah ateşim 36,8 çıktı, dün sabah 36,5 ' ti,
Düne göre artmış ama daha bat 6-7, iyi birşey mi anlayamadım...

bence iyi tabi baksana ateşinin adete kadar düşmesi gerekirken yükselmiş bri de :) maşallah. sol kasık ağrım beni sabaha karşı 5 te uyandırdı sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim. benim adetten önce hele ki daha nerdeyse 6-7 gün var hiç böyle ağrım sızım falan olmazdı . hayırlısı bakalım 6 gün sonra ortaya çıkar .

off ya üzülme cnm nazın dediği gibi bu ay hiç kafana takma bende öle yapcam tabi becerebilirsem en azından gün sayma sadece düzenli ilişkiye girmeye calıs

valla ne oluyorsa oluyor ama ağrım sızım var yani karnımda nasıl bir gerginlik yediklerimden mi falan dicem yediklerimden neden kasıklarım alt karnım gerilsin ki gaz da yok tamamen garip kendinden münhassır bir ağrı hassasiyet. Düşünce güvü ile bunları yapıyor olamayız. Hadi diyelim gece aklıma taktım düşüne düşüne ağrıttım gece uyuyorum uyurken neden ağrımdan uyandım . Anlamadım ki

bu ay olmaz ise yapacağım tek şey normal yaşayacağım sadece ovülasyon gününü son 3 adet tarihimi yazıp ta hesaplattığımız program var ya nette ordan hesplatıp hangi tarihler arasında birtek ona bakıp ilişkiyi denk getirmeye çalışıcam sonra da olursa olur olmazsa olmaz moduna giricem bir sonraki edete kadar hiiçç kafama takmamaya çalışarak.

off ya üzülme cnm nazın dediği gibi bu ay hiç kafana takma bende öle yapcam tabi becerebilirsem en azından gün sayma sadece düzenli ilişkiye girmeye calıs

Yaa evet bu kasık ağrısı boş olamaz olmamalı dimi bak sende de varmış :2:
Yani öyle bişeyki sanki üşütmüşümde böyle yumurtalıklar agrır ya öyle bişey, yürürken adım atarken falan hissediyorum, evet regl den önce pek olan bişey değil..
Ateşim de bugünlük evet artmış çıktı inş böyle gider bakalım şafak 6 geçsin artık,
Çok sıkıldım

aynen canım yaaaaa harketlerim kısıtlandı bu ağrı ve hassasiyetlerden böyle sakat gibi yürüyorum tövbe yarabbim. böyle kendini dinleye dinleye sanki ameliyatlı da Allah korusun dikişleri patlamasın diye böyle temkinli yürünür ya öyle yürümek zorunda kalıyorum çünkü durduk yerde ağrı yor. ani hareketten kaçınıyorum gayri ihtiyari

Bende öyle yapıcam valla yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…