Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hayır regl stresten gecikir d eboşun aumutlanırız diye korkuyor insan

ya kızlar günydın dün akşam tuvalete girdim gelen giden varmı diye kağıda sildimsümüksü bir sıvının içinde bir damla kan vardı ama kan böyle halka şeklindeydi sizce nedir bu regl olmadım henüz yarın regl günüm.
yerleşme kanaması olabilir mi ya ?

agünaydın ben hiç duymadım halka şeklinde bekle bi bakalım hayırlısı inşallah

geçmiş olsun canım çok üzüldüm ama merak etme yin eolur bak ne güzel bebek sahibi olabiliyormuşsun onu gördük tamamen ters bir yere tutunmuş herhalde ondan değil mi ne yapacaksın işte kısmet inşallah hayırlısı ile yakın zamanda kucağına alacaksın bak gör. Doktor bir açıklama yaptı mı ne dedi neden kaynaklanmış?

sonuç kötü cnm düşmüş ((((

daha da çok yeniydi ya sana bir zarar olmamış değil mi o ileriki dönem düşüklerle alakası yok daha sadece kese bu bildiğim kadarı ile.

ayyy kıyamam üzülme sakın olur mu Allahın mutlaka bir bildiği vardır asenacığım

gerçekten çok zormuş bu kadar bekleyip ümitlenip bi anda kaybetmek çok kötü herşey sil baştan oldu yeniden denemeler yeniden gün beklemeler off çok kötü yaa doktor bişey söylemedi benim kendi doktorum değildi zaten başka bi doktora gittim dün akşamdan beri ağlamaktan helak oldum eşimde burda yok iş için şehir dışına gitti yani durumum hiç iyi değil

daha da çok yeniydi ya sana bir zarar olmamış değil mi o ileriki dönem düşüklerle alakası yok daha sadece kese bu bildiğim kadarı ile.

cuma günü öğrendim 1 hafta bile olmadan kaybettim parça kalmış kanamayla atar atmazsa kürtaj olacakmışım

çok haklısın ama ağlama lütfen üzülme vallahi bak Allahın gücüne gider böyle uygun görmüş yakında bu üzüntünü unutturacak çok güzel şeyler mutlaka yaşayacaksın bak gör. Bizim şirket biraz kalabalık muhasabe kız kaynıyor. Şimdi aklıma geliyor da vallahi herbiri önce böyle birşey yaşadılar. sonradan gerçekten evlat sahibi oldular. Neden bilmiyorum ama hep hatırlıyorum.

vücut atıyormuş canım onu merak etme ben öyle okuyorum hep bu tür durumlarda yani sen daha çok yeniydin ondan kendiliğinden atacak bence kürtaja falan gerek kalmaz

cuma günü öğrendim 1 hafta bile olmadan kaybettim parça kalmış kanamayla atar atmazsa kürtaj olacakmışım

günaydın naber?

iyim tatlım gögüslerim inanlmaz sancıyor ve ağrıyor birde mavi damarlar bastı etraını bunlar belirtimi hormanal mi bilemedimm? sen nasılsın?

sonuç kötü cnm düşmüş ((((

asena bitanem üzülme tatlım hayırlısı olsun nazınde dediği gibi en azında bebek sahibi olabiliyormussun bi sorun yok sen çalışmalara devam et düşük sonrası gebe kalma ihitimali daha yüksek hayatım sakın kendini üzmee

ben de ne yapim canım aynı işte ben de sabah müthiş bir ağrıyla uyandım yumurtalıklarım ağrıyor yaaa anlamadım regl olmadan önce hiçbiryerim ağrımazdı bakalım kısmet

ben de öyle biliyorum nedense düşükten sonra daha kolay hamile kalınıyormuş hatta forumlar var topikler böyle ordan biliyorum

zozdemir yanlışlıla cevap vericem diye senin yazdıklarının arsına yazmışım pardon sabah sabah uyku sersemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…