Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hoşgeldin rainbowcan nasıl gidiyor. biz de üzüldük işte böyle bildiğin gibi

cuma günü öğrendim 1 hafta bile olmadan kaybettim parça kalmış kanamayla atar atmazsa kürtaj olacakmışım

hepimiz çok üzüldük... çok geçmiş olsun... canım bak artık biliyorsun ki tüpler açık döllenme oluyor amma ben şuan hiçbirini bilmiyorum daha tüp açık mı döllenme olu mu olmaz mı bilemiyorum...sen yolu çoktan yarılammışsın elbet olacakkk inan bunaaa.... ne mucizeler okuyoruz, artık çocuğun olmaz denilenler bile bugün çookkkktaaaann anne olduuu, eee şimdi biz neden olmayalım ki!!! :86::86::86::86::86::86:

ne yazdın canım iltihap mı vardı ondan mı gecikmişti geçen ay

oohhh ne güzel moral verdin hepimize sağol arkadaşım ben de tamamen katılıyorum söylediklerine

günaydınnnn! gününüz aydın olsun hanımlar
hepinize günaydın kızlarrr..
sonuç kötü cnm düşmüş ((((
çok üzüldüm..allah daha hayırlı bi bebek versin canım..tez zamanda inş...

MErhaba kızlar..
Dün itibarıyla ben de kırmızıları gördüm..bu ay da olmadı...Kısmet artık üzülmüyorum alıştım aynı sonuca...
hayırlısı canım ..sözün bittiği yer yani..allah hayırlısını versin..

canım şuan normal yükselemesi..önemli olan son bi kaç gün..hergün ölçmeye devam et canım..

günaydın benimde batım 19 temmuz siteye yeni üye oldum.Eklersenşz sevinirim benide

hoşgeldin canım eklerim tabii..bu aydan umutllumusun ?belirtin varmı?

Son düzenleme:
çok güldüm bir de gözlerim doldu nedense :) ya yaşlılıktan ya da hamileyiz ya ondan duygusallaştım buara :) ne güzel yazmışsın eline sağlık canım

valla çağnurcuğum aynı hislerle yazdım ben de asenaya birşey desem garip mi olur diye diye çünkü herşeyi yaşayan bilir biz ne desek boş. Ama Allah inşallah beterinden saklasın diyelim. ne diyelim.

çok üzüldüm canım ama hayırlısı böyleymiş demekki. offf bu durumda ne denir nasıl teselli edilir bilmemki. Rabbim bir daha yaşatmasın canım.

ohhhh çadır kuruldu yineeee
bugün üzülmek müzülmek olmasın, herşeyden önce şükürler olsun kii bu sabah da bir nefes daha alıyoruz....

ben de içtim geldi vallahi yokh cuğum :) hatta asansörde de kendime baktım tamam kilo aldım ama alt karnıma mı aldım midem şiş değil midede yok alt karnım belirgin bu ay tövbee tövbeee

Afiyet olsun canım, bende içtim iyi geldi şimdilik ..

hoşbulduk. inşallah hepimize birer bebiş verir . KAsık ağrılarım var 1 haftadan fazla ve sürekli uyuyorum ama bi defa adetim geçikmişti 3 4 ay önce o yüzden umutlanmak üzülmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…