Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Ayy hakkaten kızlar burdan gelecek bi haber bile ne kadar önemli oldu benim için ev alıyoruz ama aklım bundan eve gitmiyor beklemek ah beklemek ne zormuş, Rabbim hepizin hayırlısı ile dileğine kavuştursun...

Eviniz hayırlı uğurlu olsun inşallah

roseminel şuan da hangi belirtilerin var?

tek belim ağrıo tal o kadar inşalllah böle devam eder ve hastalanmam:18:

ama şu anda evimde bi melek var ondan geç yazdım komşum oğlunu gezdirmeye çıkarttı 20 günlük bebeği bana bıraktı onu seviom yazamazsam kusura bakma

kızlar ben pedı koydum bekleıyrm tedbırlıyım ama sarı akıntı cok ya dvmı gelıcek ama o kahveler nye sarıya donustu anlamadım yarın kan tahlılınemı gtsem varsa bsy en azından tutunması ıcın progestron verırmı daha once asılamalarda vermıstı noluyr bu kahveler neydı snra nye sarıya donustu anlamadım ben ya kafam karıstı ıyıce bı akıl verın bana

hadi kizlar hoşçakalin ben bavulumu neyimi topladim öbür topiğe geçiyom temelli arada bir size de bakarim artik

Son düzenleme:

Canım adetin normalde gecikmiyorsa bu hamileliğe işaret inşallah sen doktora görün ama istersen önce test yap

Eviniz hayırlı uğurlu olsun inşallah

Teşekkür ederim canım darısı herkesin başına...
O Miniğin aç ellerini dua ettir kendine, bu fırsatı kaçırma bence,
Ne kadar vardı BAT ına belli olur mu acaba şimdiden?

Canım adetin normalde gecikmiyorsa bu hamileliğe işaret inşallah sen doktora görün ama istersen önce test yap

normalde gecıkmezdı hıc ama evlendıgımdn berı 3kere gecıktı bırındede kımyasal gebelık yasadım bılmıyrm artk yarn gdebılırsem kan testne ıyı olucak

Teşekkür ederim canım darısı herkesin başına...

O Miniğin aç ellerini dua ettir kendine, bu fırsatı kaçırma bence,

Ne kadar vardı BAT ına belli olur mu acaba şimdiden?

cnm bat tarıhı bugun 3gun once kahve lekelenme geldı braz snra bugun sarıya dondu brazcık belımde agryr anlamadm noluyr

İyidir sen nasılsın?

teşekkürler ben de iyiyim oku oku nefessiz kaldım gene

selam canım iyiyiz napalım..sen naptın?

sağol canım iyiym ama bugün belim çok fena ağrıyor anlamadım gitti. bata 1 hafta kaldı yoksa bebişim yerleşmeye mi çalışıyor umut işte
sen nasılsın ağrıların devam etmiyor değil mi canım?

cnm bat tarıhı bugun 3gun once kahve lekelenme geldı braz snra bugun sarıya dondu brazcık belımde agryr anlamadm noluyr

kan testi yaptırmadın mı canım bak meraklandım yine hadi hayırlısı olsun alalım bir bebiş haberi daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…