Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

slm kızlar.ben de hamile kalmak istiyorum.3 yıllık evliyim ama hep korunduk bu aya kadar.veeeeeeeeee ben kendimi hamile gibi hissediyorum.ya psikolojik ya da öyleyim bilemiyorum.benim bat 22 temmuz ve 20 temmuz evlilik yıldönümümüz o zaman idrar testi yapsam çıkarmı sizce?olumlu ya da olumsuz hemen öğrenmek istiyorum ne zormuş beklemek.rabbim aylarca yıllarca bekleyenlere sabır versin ve onları en kısa zaman da bebeklerine kavuştursun inş.:KK69::KK66:

slm kader arkadaşlarım :KK3:

iş güç anca geldim dünden beri misafirle uğraşıom yatılı geldiler :84:

dün gitmeden karbonat olayını okudum denedim bende sonuç fosssssssssss çıktı köpürmedi :KK31:

umut dunyası işte ama moralım iyi ne olursa olsun durmak yok yola devam :KK49:

slm kızlar.ben de hamile kalmak istiyorum.3 yıllık evliyim ama hep korunduk bu aya kadar.veeeeeeeeee ben kendimi hamile gibi hissediyorum.ya psikolojik ya da öyleyim bilemiyorum.benim bat 22 temmuz ve 20 temmuz evlilik yıldönümümüz o zaman idrar testi yapsam çıkarmı sizce?olumlu ya da olumsuz hemen öğrenmek istiyorum ne zormuş beklemek.rabbim aylarca yıllarca bekleyenlere sabır versin ve onları en kısa zaman da bebeklerine kavuştursun inş.:KK69::KK66:

İnşallah hamilesindir idrar testini bilmem ama kan testinde kesin çıkar.

İnşallah sonuç olumludur iyi haberlerini alırız.

şuan hala gelen gıden yok cnm bseyler gelıyr ama akıntı gıbıde hastalandınm dye wcye kosuyrm bılmyrm bu gıdısle hastalanıcam zaten sende ne var yok varmı belırtı cnm benmle aynı batta olanlardan hbr varmı arkadaslar guzel bı hbrbeklıyrm artk ya:26::26:

hoşgeldin canım..tabii çıkabilirde..ateş ölçme yöntemini biliyomusun 2 3 önceden kesin biliyosun..varmı yokmu?

ayseem senide listeye ekliyorum canım..bizi haberdar et..hadii hayırlı haberler inş..

reglim geldi arkadaşlar :KK30::84::84::84::84::84::84:

talcim zahmet olmazsa tarihi 13ü olarak değiştirirmisin canım.:KK58:

cnm ya hayrlısı olsun bıdahakı aya ınsallah benımde yoldadır bu gece veya yarın gelır ayy sınırlerm bozuldu ya ha geldı ha gelcektı sıkıntıdan alt dudagımda uçuk cıktı ıkı tane ya

şuan hala gelen gıden yok cnm bseyler gelıyr ama akıntı gıbıde hastalandınm dye wcye kosuyrm bılmyrm bu gıdısle hastalanıcam zaten sende ne var yok varmı belırtı cnm benmle aynı batta olanlardan hbr varmı arkadaslar guzel bı hbrbeklıyrm artk ya:26::26:

Ay inşallah dokuz ay hiç gelmez. Akıntı da bir belirti umutlandırmak istemem ama hamile olanlardan duyuyorum. Ben de arasıra sanki kasık ağrısı gibi bir şey oluyor göğüslerim şiş ve acıyor. Ama bunlr adet belirtisi de olabilir.

Ayy hakkaten kızlar burdan gelecek bi haber bile ne kadar önemli oldu benim için ev alıyoruz ama aklım bundan eve gitmiyor beklemek ah beklemek ne zormuş, Rabbim hepizin hayırlısı ile dileğine kavuştursun...

slm kader arkadaşlarım :KK3:

iş güç anca geldim dünden beri misafirle uğraşıom yatılı geldiler :84:

dün gitmeden karbonat olayını okudum denedim bende sonuç fosssssssssss çıktı köpürmedi :KK31:

umut dunyası işte ama moralım iyi ne olursa olsun durmak yok yola devam :KK49:

canım bu karbonat olayını çok önce ben de duymuştum ama tam hatırlamıyorum nasıldı

Ay inşallah dokuz ay hiç gelmez. Akıntı da bir belirti umutlandırmak istemem ama hamile olanlardan duyuyorum. Ben de arasıra sanki kasık ağrısı gibi bir şey oluyor göğüslerim şiş ve acıyor. Ama bunlr adet belirtisi de olabilir.

benım goguslerde hic bırsey yok cnm ama ben hastalnıcam ya sabahtan beri belimin sag tarafı ve sag bacagım agrıyor gercı havda bozuk benım hava bozunca sag tarafım agıyr ama yene umut dunyası ıste beklıycez bakalım artk hayırlısı inşaalllahhh

bu arada topıge yenı gelen arkadslarhepınız hosgeldınız ınşallahhh tez zamanda bebişleriniz gelir güzel hbrler alırız:KK66::KK66::KK66:

benım goguslerde hic bırsey yok cnm ama ben hastalnıcam ya sabahtan beri belimin sag tarafı ve sag bacagım agrıyor gercı havda bozuk benım hava bozunca sag tarafım agıyr ama yene umut dunyası ıste beklıycez bakalım artk hayırlısı inşaalllahhh

İnşallah hayırlısı olur canım hakikaten bugün hava şu saate kadar kapalıydı güneş yeni çıktı saylır ama yine de çooooookkkkk sıcak

X