Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar bu ay hamiş kalırsak inşallah çalışan hamişler nasıl bebişlerini koruyacak yolda giderken , en çok korktuğum bu:78:, otobüsler tıka basa , balık istifi gibi gidiyoruz , yollarda çok düzgün ya hoplaya zıplaya, daha hamile kalmadan bir düşünce aldı beni:97::97:

bizimde iki gün önceydi yıldönümümüz ama hiç güzel değildi başbaşa kalmadık inşallah sizinki güzel geçer.

evet işe ara verince topiğe girmemiz gerekirken..topiğe ara verirsek iş yapıyoz..hep meraktan haa..acaba hamile varmı?acaba belirtim tutuyomu?şğyle oluyomu böyle oluyomu
başımıza ne geliyosa meraktann

Süper bir tanım olmuş şu cümle,
Ekranı sağdan soldan saklama derdi var bide, biri görse geçerken mazallah anlatamazsın bune böyle napıyosun sen der,
Zaten başıma ne geliyosa şu merakımdan geliyo bıktım kendimden

bizimde iki gün önceydi yıldönümümüz ama hiç güzel değildi başbaşa kalmadık inşallah sizinki güzel geçer.

aaa ne oldu ki öyle canım..
Valla inş güzel geçer ilk yıldönümü, beklentiler büyük bakalım neler olacak

şu örgü ören kızda çok hoşuma gidiyo..bebek yapıpta bezdi mamaydı uykusuz gecelerdii..kocalarımızın başına çorap örüyoz walla..

aaa ne oldu ki öyle canım..
Valla inş güzel geçer ilk yıldönümü, beklentiler büyük bakalım neler olacak

eşimin ailesi onu üç gün görmeyince hasretine dayanamamışlar tam da evlilik yıl dönümümüzde... ilk başta güzeldi gündüz çıktık yemek yedik sonra zorla onlara gittik bide kavga ettik ben dedim bu özel gün bari yalnız kalalım diye ama nerdeee onu düşünen.

bizim yıldönümümüzde 1 ağustos bu ay 26 sından sonra regl olmazsam 30 unda test yaparım o zaman pozitif çıkarsa inşallah bende müjde verebilirim yasasınn

Ay şaka gibi, yazık olmuş tatlım ama olsun daha çok yıl dönümünüz olacak nasılsa..
Bu eş ailesi durumuna zaten hiç girmiyorum hepsi düşüncesizzzzzzzz

Ay şaka gibi, yazık olmuş tatlım ama olsun daha çok yıl dönümünüz olacak nasılsa..
Bu eş ailesi durumuna zaten hiç girmiyorum hepsi düşüncesizzzzzzzz

Malesef öyle, oğul denen şey pek kıymetli hep beraber vakit geçirelim istiyorlar (aile saadeti) ama biraz da gençlerin başbaşa vakit geçirme isteğini anlamıyorlar. Ben bizimkilerden uzağım pek problem olmuyor da eltim aynı yerde onun proble her şey.

Inşallah denk gelir canım süper olur

biz benim annemlere yakın oturuyoruz oyüzden kıskandıklarını düşünüyorum çünkü hep bişey olunca onu söylüyorlar, her hafta en az iki gün onlarda yatılı kalıyoruz çok sıkılmaya başladım ben.

Biz benim annemlere daha uzağız geçen sene eşinle beraber iki hafta kaldık bir hafta da ben yanlız kaldım onun izni bitince eşimin annesi bende de kalın o kadar diyor şakayla tamamen kıskançlık. Anlamaya çalışıyorum ama kıskançlık yapınca kızıyorum işte biz de gidince kalıyoruz onda ama sizin kadar sık değil. Zor valla öyle hafta da iki gün insanın düzeni kalmaz. Ben eşimi atiyorum öne ona bozulamıyor oğlu ne de olsa. Kocanın arayı dengede tutması lazım zor işler bunlar ya anlıyorum valla. Gerçi eltimi görünce ben şükrediyorum sürekli gelip gitsinler yemeği onda falan yesinler istiyor küsüyor çocuk gibi.

ha haaaa kızlar o kadr güzel sohbte dalmışsınızki bnde okurken mail geldi cvp yazım derken bi baktım buraya yazıyom:)
işyerndeki maillerime bile ortak oldunuz:)
sözde ben bu ay kafama takmıcaktım. hatta kariyer yapma planları sarmıştı beynimi ama sizin gibi istekli ve iştahlı bayanlar aklımı başımdan alıyo....
off neolcak halim....acaba varmı bebiş yoksa daha beklicekmiyim...belirtim varmı zaman geçecekmi* çok yoğunum çokkk

Sen yine çalışıyorsun ben tatildeyim ev işi bir yere kadar oyalıyor başka bir şey düşünemiyorum sürekli de arkadaşların yok yanında olsada bu konu herkesi sarmıyor. Burası paylaşmak için iyi bir yer çünkü herkesin amacı isteği ortak. Herkes birbirini anlıyor. İnşallah herkesin gönlüne göre verir Allah.

işyerinde olupda buraylada ilgili olmak çok zor oluyo ya:86:
ewet haklısın ancak bizim gibi dertli olanlar birbirini anlıyo ortak olabiliyor.

ben inanıyorum ki burada herkes pozitif enerji veriyo birbirine 3 vakte kalmaz hepimiz hamiş çıkcaz bu topikten
gerçi ben fal baktırdım bişi görünmedi ama fala inanma falsız kalma demişler...ama fala inanmadan uygulama kararı aldık ben ve akıllı docam kariyer yapma kararı alıp çoçuk fikrini kafamızdan attığımızı zannediyoruz. ben hergün bu topikdeyim docamda altına yastık koy muhabbetinde. allah sonumuzu hayırlı etsin...

:))) İnsan bir kere çocuğu düşünmeye başlayınca nasıl aklıdan atabilirki sadece gün içinde başka şeylerle uğraşmak oyalıyor insanı inşallah bu ay olur da ramazanda da aklım fikrim bu işte olmaz benim tatil eylülde bitiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…