Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Ben bu sene tatile gitmiyorum daha ortada birşey yok tövebe tövbe

yaa cidden bende kendi kendime gülüyorum zaten
en azından olursun rahatlarsın bilirsin ki yok ohh dersin yenisine sağlık
topukluda giyerim zıplarımda atlarımda koşarım da özgür yaşam ne mutlu ne güzel
bu ne böyle kendimi şartlaya şartlaya acaba mı hamileyim diye ne topuklu giyer oldum ne zıplar ne hoplar
ot gibi yaşıyorum:KK1::KK64:
Düşünsene ya bide bişey yoksa huni takıp gezesim geliyor kafama
:KK64::KK64:

Günaydınnn, hoşgeldin canım..

Vallahi sanki Polynna'ya ermeme benimde az kaldı gibi bir his düştü bugün içime, hadi hayırlısı.
Regl olup rahatlayası geliyor insanın yaa, ayy ,ööff daraldım
:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

dimi ama haklıyım, ben kilo vermeye çalışıyodum ki kocacğım kendine iyi bak diyip durdu ben de yidimmm:KK37::KK37:
göğüslerim regle 10-15 gün kala şişyo da şişiyooo, belim kasıklarım ağırıyooo, hatta midem de bulanıyo tansiyonum düşüyo..... bunların artık psikolojik olduğunu da düşünmüyorum ama bunları takıp aceba da demek istemiyorummmm...herşeyin hayırlısı.

rainbowcum dünkü komşudan su akma sorunun nasıl oldu?

canım senin ağrın nasıl oldu geçmişi çok dikkatli okuyamıyorum canım.misafir bekliyorum bu ara o yüzden işlerim çok.

tavanda su durdu ama kahverengi oldu akan yerler pissu geldi yani:KK43: koltukları biraz daha sileceğim odayı havalandırıyorum kötü bir koku var sanki:KK43: hala sinirliyim bu duruma neyse.reglimde gelecek galiba ağrılarım başladı gelse bir an önce.umudum yoktu ama yinede insan umutlnıyor galiba:KK43: 2.ayda böylece geçti.inşallah sizlerin sonuçlarıyla sevinmek nasip olur.

ağustos için banada dua edin lütfen.

Ay ben rejim yapmam gerekirken bir yiyorum bi yiyorum sormayın:KK43: hatta sanki şişmanlıktan mı acaba oram buram ağrıyıp acıyor bilemedim mesela sütyenin demirleri acıtıp sıkıyordur da göğsüm ondan mı ağrıyordur. Bilemedim ama haftasonu evde hiç takmadım (evde hiç takmam) yine böyleydim. Neyse işte valla hayırlısı olsun ne diyim.

dimi ama haklıyım, ben kilo vermeye çalışıyodum ki kocacğım kendine iyi bak diyip durdu ben de yidimmm:KK37::KK37:
Göğüslerim regle 10-15 gün kala şişyo da şişiyooo, belim kasıklarım ağırıyooo, hatta midem de bulanıyo tansiyonum düşüyo..... Bunların artık psikolojik olduğunu da düşünmüyorum ama bunları takıp aceba da demek istemiyorummmm...herşeyin hayırlısı.

Yaa çok hoşsun burda açık odiste güldürdün beni :) allah ta seni güldürsün. Aynı şeyler bende de var da sanki sne mi yazdın yazdıklarını ben mi belli değil. Bizim bütün arkadaşlarla ama özellikle de seninle durumumuz aynı birebir vallahi. Bütün yazdıklarına bu konu ile ilgili gözüm kapalı imza atcam nerdeyse. Hala gülüyorum yaaaaa. Sonunu da güzel bitirmişsin elimize d ebi direksiyon :)

bi de bu yazdıklaırnın sonu şöyle de bitebilirdi bak değişik birşey yazıcam şimdi :)

ortada birşey yokken kafayı yedik bir ihtimam bir kendini herşeyden sakınma bir d ehamile olduğumuzu öğrendikten sonra ne yapıcaz böyle bir noktaya bakıp sabit mi durucaz birşey olmasın diye ha ha aha aha aha :)

hahahah :KK60::KK60::KK60:
İşte o zaman düşünemiyorum, negatif sonuca bi şekilde hazırladık bak kendimizi burda başarılıyız,
Ammaaaaaaaaaaaa birde pozitif çıkarsa o zaman artık dediğin gibi noktaya mı bakarızzz kendimizi eve bağlayıp bitkisel hayat mı geçeriz bilmiyorum
:KK33:

unutmadan arkadaşlar karbonat ve limon tam mhikaye ikisine göre bende hamileydim ama değilim ne yazıkki.boşuna yapmayın.

canım senin ağrın nasıl oldu geçmişi çok dikkatli okuyamıyorum canım.misafir bekliyorum bu ara o yüzden işlerim çok.

tavanda su durdu ama kahverengi oldu akan yerler pissu geldi yani:KK43: koltukları biraz daha sileceğim odayı havalandırıyorum kötü bir koku var sanki:KK43: hala sinirliyim bu duruma neyse.reglimde gelecek galiba ağrılarım başladı gelse bir an önce.umudum yoktu ama yinede insan umutlnıyor galiba:KK43: 2.ayda böylece geçti.inşallah sizlerin sonuçlarıyla sevinmek nasip olur.

ağustos için banada dua edin lütfen.
bazen böyle üzücü şeyler biraraya geliyo napacan..üzülme canım..ağustosta hamile olacağına eminim:KK49: birbirimize dua edelim..

Kahkaha attım yavv öldürdün beni var ya bitkisel hayat yaaa teleonlara falan da çıkmıyor :) ha aha aha ha aha aha ah

hahahah :KK60::KK60::KK60:
Işte o zaman düşünemiyorum, negatif sonuca bi şekilde hazırladık bak kendimizi burda başarılıyız,
ammaaaaaaaaaaaa birde pozitif çıkarsa o zaman artık dediğin gibi noktaya mı bakarızzz kendimizi eve bağlayıp bitkisel hayat mı geçeriz bilmiyorum
:KK33:

En güzelini yapıyorsun tatlım valla, bu kabiliyeti bende kazanırım inş bu aydan sonra :KK9:

bence de kazan tatlım çünkü insanın piskolojisi bozuluyor.. ama tam gününde denmiştik.. ama yumurtalarım çatlamıştı ama bu ama şu off ben uğraşamam yaa :KK37::KK37::KK37:

Kahkaha attım yavv öldürdün beni var ya bitkisel hayat yaaa teleonlara falan da çıkmıyor :) ha aha aha ha aha aha ah

Zaten cep telefonu kesinlikle kullanılmamalıymış hamileyken, bizim müdür şimdi kulaklıkla takılıyo kulağına falan koymuyo telefonu parfüm sıkmıyo falan bildiğin ucube modunda :KK9::KK9::KK9:

Elalem bi yandan evini temizler içeri dışarı koşar gündüz işe gelip akşamüstü gidip doğurup gelir nerdeyse. Biz daha ortada bişey yokken herkes ev işini falan bıraktı çoluk çocuk adam evde bişey bulursa yiyo bulmazsa yemiyo :) ha aha ha aha aha ahtatil planları ertelendi havuzlar denizler yasaklandı. Nerdeyse yıkanmaya korkar hale geldik bilmeden bi zarar vericez diye şakalaşma falan kalmadı evde. Ha aha ha aha a:) allah sonumuzu hayır etsin:) görmemişin oğlu olmuş çekmiş koparmış modundayım ben :)

ayyy inşallah hamileyimdir...karnımda bebek tekmesi..yuvarlanmalar..kıpraşmalar hissetmek istiyorum..:KK49::emir_bebek:

Elalem bi yandan evini temizler içeri dışarı koşar gündüz işe gelip akşamüstü gidip doğurup gelir nerdeyse. Biz daha ortada bişey yokken herkes ev işini falan bıraktı çoluk çocuk adam evde bişey bulursa yiyo bulmazsa yemiyo :) ha aha ha aha aha ahtatil planları ertelendi havuzlar denizler yasaklandı. Nerdeyse yıkanmaya korkar hale geldik bilmeden bi zarar vericez diye şakalaşma falan kalmadı evde. Ha aha ha aha a:) allah sonumuzu hayır etsin:) görmemişin oğlu olmuş çekmiş koparmış modundayım ben :)

hahahahah, ayy karnım ağrıdı :KK1:
"Ben 9 aylıkken halı siliyodum naaber" geyikleri var bide, benim görümce de bunlardan bi modeldi,
Ya yollarda doğuracaktı yada elinde viledayla toz beziyle falan az kalsın :KK64:
Valla görmemiş desinler napayım 15 gündür göreceğimi gördüm zaten anamdan emdiğim süt geri gelecek az kaldı
,Nası bir strestir bu yahu, yitter ya
:KK52:

O son güne kadar çalışan hülya avşar modeli moda evet .)

hahahahah, ayy karnım ağrıdı :KK1:
"ben 9 aylıkken halı siliyodum naaber" geyikleri var bide, benim görümce de bunlardan bi modeldi,
ya yollarda doğuracaktı yada elinde viledayla toz beziyle falan az kalsın :KK64:
Valla görmemiş desinler napayım 15 gündür göreceğimi gördüm zaten anamdan emdiğim süt geri gelecek az kaldı
,nası bir strestir bu yahu, yitter ya
:KK52:

Bi de işin komik tarafı eşimi de resmen strese soktum o bana baskı yapacağına (genelde öyle olur ya) ben onu psikolojik baskı altına aldım sanki her bakımdan ailemizi genişleteyim derken allah korusun büsbütün yok olmayalım da.

X