Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

abooowww on parmak yazıyonuz galiba oku oku bitmiyo.... herkese günaydın, gününüz aydın olaaa:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62: ohhhh benim tuzum kuru vallaaa:KK61::KK61: damar aramıyorum ateş ölçmüyorum yastığı başka yerlere değil kafamın altına koyup uyuyorum:KK60::KK60::KK60::KK60: bu ay da hamiş kalamadım bari polyanacılık edim dedim... hoş adamlar polyanayı meşhur etmeden önce cemreden haberleri yokmuş:63::63::63:

zozdemirin hamiş belirtileri msj ını okudum eeee ben de her ay hepsi oluyo bebiş gelecek sanıyommmm, 1,5 yıldır hep sanıyom hep sanıyom:44::44::44::44:.... artıkın belirti melirti aramıyommmm :44::44::44:

hahhahahy yerim ben seni bune pozitiflik böyle maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar: sen bu moral bu tempoyla devam edersen bebek yakında gelir merak etme.. ben seni bilmiorum ama benim ciciklerimde inanılmaz ağrı var birde damarlar ortaya çıktı bu bir belirti olabilirmi bende hiç böyle bişi olmamıştı :KK16::KK16::KK16::KK16:

inaşallah canım ne güzle yazmışsın söylediklerine katılıyorum

Anlıyorum, aslında benzer durumlardayız bizimde ilk deneyişimiz daha,
Niyetine girdik birşey yaptık ya, olmuş olmalı, niye olmasın ki bizde de bu mantık var hep, ya olmadıysa tarafını pek düşünmek istemeyiz.
Ama öyle değil işte, bu bir sınav kazanmak işe girmek yada araba almak gibi birşey değil ki...
Ve varya şu yaptıklarımdan eşimin haberi yok duysa bana delimisin bu ne telaş der,
O şuan tamamen doğal sadece korunmayı bıraktık rabbim ne zaman verirse modunda, anlamaz öyle hesaptan kitaptan zaten:KK1:
Kesinlikle son şans olarak düşünme, aslında çok başındasın, sadece bu belki son takibin senin,
Bundan sonra takvime yumurtaya dereceye bakmadan doğal birşekilde yaşayacaksın cinselliğini,
Ve aslında belki o zaman hesaplamadığımız için olacak ve sürpriz olduğu için bence daha da tatlı olacak..:emir_bebek:

ay canım yaaaa ben görmedim o mesajı bitaraftan tv izliyordum ya hay Allah çok geçmiş olsun şimdi iyi misin ne oluyor bize anlamadım ben içimde bebek olsa düşük yapıyorum dicem öyle bir ağrı acı :KK43: NELER OLUYOOOOR BİZE BİZE NELER OLUYORRRR GÜLÜM NELER OLUYOOOR BİZE BİZE NELER OLUYOOOR .

nazcım dün gece sen ağıdan uyuyamadım dedin yaa bende öyle oldum..ayağa kalkıp yürüyemiyodum..söyledim..kimse oralı olmadı:KK43:

hahhahahy yerim ben seni bune pozitiflik böyle maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar: sen bu moral bu tempoyla devam edersen bebek yakında gelir merak etme.. ben seni bilmiorum ama benim ciciklerimde inanılmaz ağrı var birde damarlar ortaya çıktı bu bir belirti olabilirmi bende hiç böyle bişi olmamıştı :KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım, benim arkadaşımın öyle olmuştu.özellikle göğsün kahverengi kısmında damarlar seçilebiliyorduuu:KK69::KK69::KK69: ben klomen kullanmıştım iki ay o haptan sonra bütün belirtileri yaşıyorum tıııkkk yok... bende artık belirtilere kafayı takmamaya çalışıyorum. kan testi yapıp keseyi felan görmeden emin olamam sanırım.

abooowww on parmak yazıyonuz galiba oku oku bitmiyo.... herkese günaydın, gününüz aydın olaaa:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62: ohhhh benim tuzum kuru vallaaa:KK61::KK61: damar aramıyorum ateş ölçmüyorum yastığı başka yerlere değil kafamın altına koyup uyuyorum:KK60::KK60::KK60::KK60: bu ay da hamiş kalamadım bari polyanacılık edim dedim... hoş adamlar polyanayı meşhur etmeden önce cemreden haberleri yokmuş:63::63::63:

zozdemirin hamiş belirtileri msj ını okudum eeee ben de her ay hepsi oluyo bebiş gelecek sanıyommmm, 1,5 yıldır hep sanıyom hep sanıyom:44::44::44::44:.... artıkın belirti melirti aramıyommmm :44::44::44:

Günaydınnn, hoşgeldin canım..

Vallahi sanki Polynna'ya ermeme benimde az kaldı gibi bir his düştü bugün içime, hadi hayırlısı.
Regl olup rahatlayası geliyor insanın yaa, ayy ,ööff daraldım
:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

canım merhaba nasıl ağrıyor tam olarak kaç gün var adetine klomen gibi bi ilaç kullandın mı?
benimde sadece uçları acıyor ama ben klomen kullandım ilk kez acaba ondan mı ?

yok tatlım hiç ilaç felan almadım ben ama çok ağrıyor yani çok büyüdüler ve damarlar çıktı adetime 8 gün var hiç böyle olmamıştı :KK59::KK59:

yok tatlım hiç ilaç felan almadım ben ama çok ağrıyor yani çok büyüdüler ve damarlar çıktı adetime 8 gün var hiç böyle olmamıştı :KK59::KK59:

Ateş ölçtün mü sen hiç canım, bi onu denesen hem göğüsler sağlam belirtiymiş öyle yazıyor heryanda,
Ayrıca ne çok olduk 8'ciler. 8 gün sonra fena patlama olucak burda
:KK52:

Gerçekten yaaa üstümde çok büyük bir baskı ve stres hissediyorum nedense kendi kendime ettim kendim buldum kendim ettim. Dediğin doğru artık stresten ne olacaksa olsun moduna giriyor insan dimi. Regl olup rahatlasam lafına güldüm :)

günaydınnn, hoşgeldin canım..

Vallahi sanki polynna'ya ermeme benimde az kaldı gibi bir his düştü bugün içime, hadi hayırlısı.
Regl olup rahatlayası geliyor insanın yaa, ayy ,ööff daraldım
:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

ay canım yaaaa ben görmedim o mesajı bitaraftan tv izliyordum ya hay Allah çok geçmiş olsun şimdi iyi misin ne oluyor bize anlamadım ben içimde bebek olsa düşük yapıyorum dicem öyle bir ağrı acı :KK43: NELER OLUYOOOOR BİZE BİZE NELER OLUYORRRR GÜLÜM NELER OLUYOOOR BİZE BİZE NELER OLUYOOOR .

hıh işte aynen öyle oldu..galiba bu klimalar bizi üşütüyo ondan diyorum ben..neyse bugün hafifledii bayaa.
dün de nette bişe okudum nerdeyse sevincimden göbek atacaktım..diyoki yumurtlamadan bi gün önce ilişkiye girerseniz hamile kalma riskinin en yüksek olduğu gündür diyor..bende dün yumurtladım 1 gün önce de tabiri caizse cinsel birleşmemiz oldu:KK17::KK1:

Gerçekten yaaa üstümde çok büyük bir baskı ve stres hissediyorum nedense kendi kendime ettim kendim buldum kendim ettim. Dediğin doğru artık stresten ne olacaksa olsun moduna giriyor insan dimi. Regl olup rahatlasam lafına güldüm :)

Yaa cidden bende kendi kendime gülüyorum zaten
En azından olursun rahatlarsın bilirsin ki yok ohh dersin yenisine sağlık
Topukluda giyerim zıplarımda atlarımda koşarım da özgür yaşam ne mutlu ne güzel
Bu ne böyle kendimi şartlaya şartlaya acaba mı hamileyim diye ne topuklu giyer oldum ne zıplar ne hoplar
ot gibi yaşıyorum:KK1::KK64:
Düşünsene ya bide bişey yoksa huni takıp gezesim geliyor kafama
:KK64::KK64:

Süper haber

hadi bakalım canım çok sevindim :)

hıh işte aynen öyle oldu..galiba bu klimalar bizi üşütüyo ondan diyorum ben..neyse bugün hafifledii bayaa.
Dün de nette bişe okudum nerdeyse sevincimden göbek atacaktım..diyoki yumurtlamadan bi gün önce ilişkiye girerseniz hamile kalma riskinin en yüksek olduğu gündür diyor..bende dün yumurtladım 1 gün önce de tabiri caizse cinsel birleşmemiz oldu:KK17::KK1:

Ateş ölçtün mü sen hiç canım, bi onu denesen hem göğüsler sağlam belirtiymiş öyle yazıyor heryanda,
Ayrıca ne çok olduk 8'ciler. 8 gün sonra fena patlama olucak burda
:KK52:

yok bi tanem ben hiç öyle şeyler yapımyorum ki ne yumurlama günü falan öyle takip yapmıyorum :KK50::KK50:

Yaa çok hoşsun burda açık odiste güldürdün beni :) allah ta seni güldürsün. Aynı şeyler bende de var da sanki sne mi yazdın yazdıklarını ben mi belli değil. Bizim bütün arkadaşlarla ama özellikle de seninle durumumuz aynı birebir vallahi. Bütün yazdıklarına bu konu ile ilgili gözüm kapalı imza atcam nerdeyse. Hala gülüyorum yaaaaa. Sonunu da güzel bitirmişsin elimize d ebi direksiyon :)

bi de bu yazdıklaırnın sonu şöyle de bitebilirdi bak değişik birşey yazıcam şimdi :)

ortada birşey yokken kafayı yedik bir ihtimam bir kendini herşeyden sakınma bir d ehamile olduğumuzu öğrendikten sonra ne yapıcaz böyle bir noktaya bakıp sabit mi durucaz birşey olmasın diye ha ha aha aha aha :)

yaa cidden bende kendi kendime gülüyorum zaten
en azından olursun rahatlarsın bilirsin ki yok ohh dersin yenisine sağlık
topukluda giyerim zıplarımda atlarımda koşarım da özgür yaşam ne mutlu ne güzel
bu ne böyle kendimi şartlaya şartlaya acaba mı hamileyim diye ne topuklu giyer oldum ne zıplar ne hoplar
ot gibi yaşıyorum:KK1::KK64:
Düşünsene ya bide bişey yoksa huni takıp gezesim geliyor kafama
:KK64::KK64:

X