Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Canım benim, bugünden itibaren sabahları aynı saatlerde ölçmeye gayret edicem,
Burdan yazarım gün gün, inş artar artar çok artar
Hep pozitif düşünüyorum, sizin de sayenizde tabiki, inşallah hayırlı haberler alacağız hepimiz,
Son 7-8 gün inşallah allahımmmmmmmmmmm,
Kolay gelsin canım sanada inş hayırlı haberlerle gelirsin,
Heyecanla bekliyoruzzzzzzzzzzzz

günaydın herkese...nasılsınız? yeni batım 9 ağustos.. bu ay olmadı..

hay ağzımdan aldın vallahi yaşa :)

Anladım canım, işte bende bugün başladım devam edicem 7-8 gün daha bakalım nasıl seyredicek,
Bugün yataktan çıktığım gibi banyoya gidip yüzümü bile yıkamadan dil atından ölçtüm hemen ama, yataktan çıkmadan demişsin yanlış mı olduki şimdi :18:
Bende yapmayacaktım ama en azından şey düşündüm ateşimin düştüğünü görürsem belki şu saçma sapan belirti psikolojisinden çıkarım diye, gerçekten sapıttım artık herşeyde bir bahane arıyorum
Yani 1 gün de olsa erken öğrenebilmenin bişeyleri farkedebilmenin derdindeyim aslında,
Bugün sanki yokmuş gibi bir his düştü içime, iyice kuruntu yaptığımı düşünmeye başladım...
Bilmiyorum artık hayırlısı,
Bu ay böyle olsun, olmazsa artık bir sonraki ay yumurtlamamız için yaparız
Paylaşalım derecelerimizi ben yarın yine yazıcam, ama bencede dijitali bul öbür türlü çok zor olur,
Hadi bakalım hayırlısı

sağol canım aynı hisler bende de vardı bu sabah vallahi herşeyin bir kurgu kuruntu olduğunu düşünmek yani. Burda arkadaşlar kızarlar şimdi fazla açmayım konuyu :) işte kah umutlu oluyorum kah umutsuz. Hakkımızda hayırlısı.

Amin canım, inş hepimiz için hergün hayırlısını diliyorum..

ay hem işyerinde ayın 25 ine kadar izinli arkadaşımın yerine bakıyorum hem kendi işim hem onun işi bunaldım dtrese girdim. Hem o bakımdan hem de şu hamilelik işleri netleşsin artık diye çok istiyorum şu önümüzdeki 1 hafta 10 günün geçmesini. hapisteyim sanki Allah korusun:) hergün biten güne çentik atıyorum .

GÜNNNNNAAAAAAAYYYYYYYYYDDDDDİİİİİNİNNNNNN

bacımm seninle aynı dertteyiz kızzzzz:))
Ddermansiz dert olmasin canim benim az kaldi bebğin kucağinda olacak

ay öyle bir sey söylüyonuzki simdi ben ikide birde acar acar mavi damar ararim yaaa
allllaaaah desene yimirtadan sonra damar hikayemiz başlayaca :90:

bende ateş ölçüyorum 3 gündür ben kulaktan ölçüyordum geçen ay hep 37lerde seyrederken adetimden 3 gün önce 36.4lere düştü anladimki bebek yok

Günaydınnnnnn... Hoşgeldin canım,
Demekki gerçekten işe yarıyor en azından 4-5 gün sonra bir fikrimiz olacak var yada yok diye,
Bu bile içimi rahatlattı, beklemek çok zor...
Olmadı Ağustosa sağlık artık

valla tabiki ucunda ölüm yok ama ben eşimi d ekendimi de çok iyi tnaıyorum hadi geçen ay kimyasal gebelik üzüldük sevindik bi daha üzüldük falan bu ay denedik oldu oldu olmadı bizim eski hayatımıza devam gibi geliyor bana. biz böyle sürekli bir konu üstüne yoğunlaşıp (herhangi bir konuda) çaba göstermiyoruz oldu oldu olmadı kısmet mantığı var hep. Onun için korkuyorum ya yani bana bu anlamda son şansımız gibi geliyor. Umutsuzluk olsun diye ya da sizleirn de moralini bozayım diye yazmıyorum. Ama bu ay neden bukadar istediğimi anlatmak açısından hani durmuş durmuş şimdi istemiş gibi oldu ama. Öyle denk geldi. Hayırlısı bakalım.

günaydın arkadaşlar hepinize sevgiler

benden olumsuz haber arkadaşlar sabah ateş ölçtüm ve 2 gün içinde regl olacağımı anladım uzun süre ateş ölçtüğüm için biliyorum regl ateşimi

sağlık olsun gelecek aya inşallah

günaydın canım sağlık olsun ne yapalım ama senin regl gününe daha var sanki

15 i görünüyor ya tabloda bugün 13 hemen belli olur mu canım ateşten diyosun 2 gün öncesinden düne kadar falan kaçtı şimdi kaç oldu çok mu düşmüş oldu birden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…