Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Anlıyorum, aslında benzer durumlardayız bizimde ilk deneyişimiz daha,
Niyetine girdik birşey yaptık ya, olmuş olmalı, niye olmasın ki bizde de bu mantık var hep, ya olmadıysa tarafını pek düşünmek istemeyiz.
Ama öyle değil işte, bu bir sınav kazanmak işe girmek yada araba almak gibi birşey değil ki...
Ve varya şu yaptıklarımdan eşimin haberi yok duysa bana delimisin bu ne telaş der,
O şuan tamamen doğal sadece korunmayı bıraktık rabbim ne zaman verirse modunda, anlamaz öyle hesaptan kitaptan zaten
Kesinlikle son şans olarak düşünme, aslında çok başındasın, sadece bu belki son takibin senin,
Bundan sonra takvime yumurtaya dereceye bakmadan doğal birşekilde yaşayacaksın cinselliğini,
Ve aslında belki o zaman hesaplamadığımız için olacak ve sürpriz olduğu için bence daha da tatlı olacak..

Sağlık olsun canım, inş hayırlı haberlerle bi dahaki sefere..
Bu yönteme bugün bende başladım sabah 36,5 ölçtüm, sen ne kadarlık bir düşüşte anlıyorsun bunu..?

canım benim beklenen reglim aslında bugün ama genelde 2/3 gün ileri-geri olduğu için 15i yazdırmıştım canım.

talcim reglimi 15 ağustos diye düzenlersen sevinirim canım.bu aydan umudum bitti canım.

kızlar işte bize yardımcı olacak ipuçları.. hamile kalanların ilk belirtilerii..

meryemmeryem29-01-2009, 12:47
merhaba canım..yaklaşık 5 ay önce hamilelik yaşadım sonra düşük yaptım(

benim hamilelikte ilk anladığım göğüslerim hiçbir aydaki gibi değildi,adetime 1 hafta kala şişti ve ağrımaya başladı, bel ağrısı oldu,sık sık idrar isteği,ve adetime 2 gün kala sanki adet olacakmışım gibi hafif karın ağrısı sancısı gibi şeyler yaşadım..bide o aralar akşam saatlerinde 1,2 saat uyuyordum ama hamileliktenmi yorgunluktanmı bilmiyorum..
tabii en son belirtide adet günüm gecikmeye başladı 5 gün gecikince test yaptırdım pozitif çıkmıştı..

babymom29-01-2009, 13:17

yumurtam catladıktan 2-3 gun sonra goguslerim manyak derecede sızlamaya basladı
hep regle 2-3 gun kala agrırdı ama bu sefer sızladı dokunamadım bile
sonrasında sabahları uyandıgımda ter cinde kalkıyodum sonara usuyodum
kasıklarımda cok batma olmadı sadece ani hareket yapınca kalkınca oldu bikackere ama o reglden oncede oluyodu.
birde sivilcem cıkmadı hep sevilcem cıkardı regle 1 hafta kala bu sefer cıkmadı aksine cildim guzellesti parladı

EU306-04-2009, 09:10

benimde yumurtlamadan sonra kasıklarımda hep ağrı olustu ve 4gun sonra fln kahverengi akıntım oldu yerlesme kanamasıymıs sanırım.aksamları erken uykum geldigögüslerim dolgunlastı bacaklarım ve kollarım sürekli agrıdı.karnımın altında hafif bi şişkinlik hissettim karnım geriliyordu.normalde bugun adet günüm ama ben 3gün önce idrar testi yaptım pozitif cıktı

mitharas06-04-2009, 09:36

benimde kasıklarım adet olucakmışım gibi agrıyordu gögüslerim şişti ve mavi damarlar çıktı
akşamları çok üşüyordum ve hemen uykum gelip uyuyup kalıyordum
şon zamanlarda belim agrımaya başladı
şimdide 6 haftalık hamileyim darısı herkezin başına

beyazgelincikk06-04-2009, 17:07

benimde yumurtlamadan sonra kasıklarımda hep ağrı olustu ve 4gun sonra fln kahverengi akıntım oldu yerlesme kanamasıymıs sanırım.aksamları erken uykum geldigögüslerim dolgunlastı bacaklarım ve kollarım sürekli agrıdı.karnımın altında hafif bi şişkinlik hissettim karnım geriliyordu.normalde bugun adet günüm ama ben 3gün önce idrar testi yaptım pozitif cıktı

nurefsann07-04-2009, 00:03

benim adetim gecikinceye kadar hersey ayniydi daha sonra her adet oldugum zamanki gibi belim agriyordu adetim bir gun gectik ti 2gun gecikti benim hala belim agriyor sanki heran adet olacakmis hissim vardi 4 gun gecikince benim jeton dusmeye basladi :)5.gun test yaptim 2.cizgi silik cikti.sat a gore hesaplayinca 4 haftalik hamis oldugumu ogrendim..sastim kaldim planli hamilelik degildi cunki...

18362116-04-2009, 17:16

Bir çocuğum var. Hamileliğimde ilk hissettiğim belirti göğüslerimdeki inanılmaz ağrıydı. Bu ay da aynı şekilde ağrı vardı, dayanamayıp adetime bir gün kala akşamüstü idrar testi yaptım. İkinci çizgi silik çıktı.

haydi kolay gelsinn..

öncelikle herkese günaydın..yerim sizi çıtırlarrr..
ay ne güzel oldu burası böyle..
çingene çadırı gibi desemde siz şaka olduğunu biliyosunuz..

dün akşam bana bi geçmiş olsun demedin yaa ohhh dedimki biri bile geçmiş olsun demiyo..başlarına gelirse anlarlar..hahahaa

evet süper anlattın..daha iyi anlatılamazdı..eline sağlık..

günaydın herkese...nasılsınız? yeni batım 9 ağustos.. bu ay olmadı..
canın sağolsun canım..ağustosa inş...

günaydın rainbow..ayy fırtına öncesi sessizlik desene..
hayırlısı şeker..

bence hiiiç öyle deme bi defa bebek özlemi düştümü yüreğine yok ben vazgeçtim diyemiyorsun ha nolur stres yapmayip kendi haline birakişrssin bebişin de hemen gelir zaten

15 i görünüyor ya tabloda bugün 13 hemen belli olur mu canım ateşten diyosun 2 gün öncesinden düne kadar falan kaçtı şimdi kaç oldu çok mu düşmüş oldu birden
ateşim 36.7 olur genelde ve 36.5 olursada adet oluyorum canım.sabah 36,5 idi

Sağlık olsun canım, inş hayırlı haberlerle bi dahaki sefere..
Bu yönteme bugün bende başladım sabah 36,5 ölçtüm, sen ne kadarlık bir düşüşte anlıyorsun bunu..?

güzelim şimdi normalde 36.5sa eğer hep de ayni ateşle gidip adetten 2-3 gün önce 0,2 ile 0,5 derece arasi düşüp öyle devam ederse adet olacaksin demektir yok yükselerek devam ederse hamilesin demektir

Günaydın canım, hoşgeldinnn...
Naber?

güzelim şimdi normalde 36.5sa eğer hep de ayni ateşle gidip adetten 2-3 gün önce 0,2 ile 0,5 derece arasi düşüp öyle devam ederse adet olacaksin demektir yok yükselerek devam ederse hamilesin demektir
Anladımmm, sağol canım

Ay siz de olmasanız ne kör cahilmişim yahu ben

acaip sicak burasi yaa gece hiiiç uyuyamadim sabah da kizim sağolsun anne kak kak yatirmadi gidip o oynarken biraz dinlenim öğlene gelirim hoşçakalin :79:

abooowww on parmak yazıyonuz galiba oku oku bitmiyo.... herkese günaydın, gününüz aydın olaaa ohhhh benim tuzum kuru vallaaa damar aramıyorum ateş ölçmüyorum yastığı başka yerlere değil kafamın altına koyup uyuyorum bu ay da hamiş kalamadım bari polyanacılık edim dedim... hoş adamlar polyanayı meşhur etmeden önce cemreden haberleri yokmuş

zozdemirin hamiş belirtileri msj ını okudum eeee ben de her ay hepsi oluyo bebiş gelecek sanıyommmm, 1,5 yıldır hep sanıyom hep sanıyom:44::44::44::44:.... artıkın belirti melirti aramıyommmm :44::44::44:

ne oldu ki canım sana dün akşam ben okumadım kaçırdım herhalde hay Allah . Yok dimi önemli birşey

nazcım dün gece sen ağıdan uyuyamadım dedin yaa bende öyle oldum..ayağa kalkıp yürüyemiyodum..söyledim..kimse oralı olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…