Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ikinizinki de bana yerleşme kanamasi olabilir gibi geldi inşallah öyledri offf birkaç gün geçsede artik hamile haberleri duysak yaaa beklemek yoruyo böyle hadi amaa haber bekliyoruz artik yarin inşallah hamile haberi aliriz artik :KK62:
inşallah canım ya sıze guzel hbr verebılırz valla ben umutsuzum bı yandan cunku özel bi çalışma yapmadık bıde yumurtlama sorunu var bende tedavıyle bıle olmadı tup bebek denycez ama allahtan ynede ümit kesılmez yarın adet tarıhı ıdrar testı yapsam cıkarmı acaba ya eczanelere calısıyrz valla bı hamıle kalayım ozellıkle cift izgi icin işiycem su testlere zaten kalamazsamda hamıle olan bırıne ısetıcem bı goremedık 2senedr yaa:76::76::76:

inşllah canım valla zaten bılmıyrm hastane hakkında arastrmadım hıc ama sımdılık dogumu dglde tek ıstegım ıyı bır doktor bulup hamıle kalabılmek sonrasında ıyıce arastırıp karar verırım artk esımın aılesıde bıldıgı ıcın bu sorunları maddı yonden tam destekler ondan yanada sıkıntı kalmadı artk ama işte doktora guvenpte sonuc alabılmekte cok enemli işte cnm faruk beyın ozelıde var ama fıyatını bılmıyrm benm dktr her ay 100tl alıyrdu sahın bey cekırge devlette calısıyr ayrıca cokta hastası vardı ben kapıda gordum netten bakabılırsın muayane bılgıleı falan var ben bı ara bakmıstm

Faruk Bey de 100 tl sanırım değişiklik olmadıysa. Ne zamandır çocuk istiyorsun belli bir problem var mı? Çok özel olmazsa tabi.

Faruk Bey de 100 tl sanırım değişiklik olmadıysa. Ne zamandır çocuk istiyorsun belli bir problem var mı? Çok özel olmazsa tabi.

1,5senedır ıstyrz bende evlenmeden once adet duzensızlıgım vardı hep gıttıgım doktorlar dkonrol hapı verdıler sonra evlendıkten sonra gulın okana gıtım ve pko hastasıymısım bu zamana kadar hıc bır doktor soylemedı sagolsunlar bır ay klomen denedık 2kezde asılama oldum olmadı son bır asılama kaldı sonuc alamayncada doktorumu dgstrmeye karar verdm este hıc problem yok aksıne olsa ıkız bıle olma ıhtımalı var ama olmadı işte bakalım bu ay adet olursaam bu gıttıgım dktrlar ne dıycek merak edyrm

evet yoklama vakti geldii kimler burdaaaa parmak kaldırsınnnnnnnn

X