Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yanlış yazmışım 2.5 sene önce doğum yaptı dicektim (72 'li)

bak çuha çiçeği yağı diye sen de araştır yada "evening primrose oil" olarak yaz hep gebelik arttıırıcı yazıyo... :)

kızlar 42 yaşında maaşallah normal doğum yapan bir tanıdığım var 30lu yaşlar hiç geç olur mu.

ALLAH BAĞIŞLASIN GÜZEL GÜNLER GÖSTERSİN

10 yaşında bir oğlum var[/QUOTE]

belki psikolojik bilmiyorum ama bu ay olacak gibi geliyo bana :) olmasa da devam edicem çuha çiçeğine. gonal f yada klomen kimyasal olduğu için en son tercihim ama inşallah onlara gerek kalmaz... ALLAH BÜYÜK ...
inşallah canım inşallah

nazcım alıntı yaparken sorunmu oluyor acaba bölünüyor yazılar.

çoğu arkadaşımız zaten anneymiş benim gibi ilk bebeği olacaklar kimler acaba:) biz eşimle evimizin tek kızı ve tek oğluyuz evde bizden başka kimse yok :)

nazcım 2.bebeği düşünen sun-tal-ben varız başka varmı hatırlamıyorum diğer arkadaşlar ilk galiba.

Galiba beceremiyorum alıntıyı da ben yazmışım gibi çıkıyor sanırım

QUOTE=RainbowColors;19969506]inşallah canım inşallah

nazcım alıntı yaparken sorunmu oluyor acaba bölünüyor yazılar.[/QUOTE]

Alıntı ile cavaplaya tıklıyorsun yazılı olan hiç bir şeyi silmemen gerekiyor ki kodlar silinmesin.yazmak istediğini öylece yazacaksın yoksa karışıyor.

kızlar kasık ağrım başladı acaba yumurtamı çatlıyor bat tarihim17 temmuz bugün çalışma yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…