Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

nasil kullaniyorsun yarin bir eczaneye bakiyim

aktarlarda oluyo canım eczaneler satmaz onlar kimyasalcı biliyosun. :) evening primrose oil ve spirulina al. ben balen marka aldım ikisine 55 tl verdim. bebiş için feda olsun :) ben 5-6 aktar gezdim hepsi bebiş içn bu ikiliyi önerdi. fiyatlar değişiyo tabi ama etkiliymiş. çok kişi kullanıp hamile kalmış. hatta kk'nın eski forumlarında da var. arşivden bulabilirsin. :KK49:

aktarlarda oluyo canım eczaneler satmaz onlar kimyasalcı biliyosun. :) evening primrose oil ve spirulina al. ben balen marka aldım ikisine 55 tl verdim. bebiş için feda olsun :) ben 5-6 aktar gezdim hepsi bebiş içn bu ikiliyi önerdi. fiyatlar değişiyo tabi ama etkiliymiş. çok kişi kullanıp hamile kalmış. hatta kk'nın eski forumlarında da var. arşivden bulabilirsin. :KK49:

ben almanyadayim burda öyle aktar yokki hersey eczanede ama bulmaya calisam yarin haber veririm sen bana kullanimini yaz canim

kizlar gazetelere bakiyom bir taraftan biz toplu halde nasil bebek sahibi oluruz diye ugrasiyoz millet dogurup eziyet ediyor yada sokaga koyuyor bu nasil adalet ay ne sinirlendim simdi

ben almanyadayim burda öyle aktar yokki hersey eczanede ama bulmaya calisam yarin haber veririm sen bana kullanimini yaz canim

ordan daha rahat bulursun food supplement gibi bişi bu. tamamen bitkisel. sabah akşam içicem bugün başladım. evening promrose oil aç karna, spirulina tok karna. günde 2 tane yeter yazıyo üstünde. istersen sen de araştır. ben birazdan çıkıcam iyi geceler canım ...

ordan daha rahat bulursun food supplement gibi bişi bu. tamamen bitkisel. sabah akşam içicem bugün başladım. evening promrose oil aç karna, spirulina tok karna. günde 2 tane yeter yazıyo üstünde. istersen sen de araştır. ben birazdan çıkıcam iyi geceler canım ...

bilgilendirmen icin sagol canim iyi geceler

arkadaşlar balkona çıktım geldim (neden diye sormayın sigara içtim:KK61:) malesef.

Hilal ay var :) hilal ayın başlangıcı ya bizim için de bu ay bugünler yeni bir başlangıç olsun inşalllahhhhhhh. Pek bi duygusal romantik birşey oldum valla.

ben insaat mühendisiyim ben 12 yildir evliyim eger nikahsa resmi evli degilim bu bizim arkadas olmamiz icin bir sorunmu

yok hayııııııııııır kusura bakmayın zaten sorduğuma pişman oldum herkesin özeli kendine sadece merak ettim tekrar özür dilerim yol arkadaşım mesleğiniz ne güzel karşi komşumda inşaat mühendisi öpüyorum sizi artık oğlum istiyor bilgisayarı ben çıkıyorum herkese iyi geceler.

benim bilgisayarımı isteyen kimse yok eşimde de başka bilgisayar önünde internet cafede gibi olduk :)

yok hayııııııııııır kusura bakmayın zaten sorduğuma pişman oldum herkesin özeli kendine sadece merak ettim tekrar özür dilerim yol arkadaşım mesleğiniz ne güzel karşi komşumda inşaat mühendisi öpüyorum sizi artık oğlum istiyor bilgisayarı ben çıkıyorum herkese iyi geceler.

burdaki en büyük font büyüklüğü kaç kızlar hayırlı haberi verirken koca koca yazalım :):emir_bebek: bebek var diye :)

yok önemli degil ben rahatimdir cevabini veremedim seyi yasamam biz yol arkadasiyiz tabiki senin oglusa kardes müjdene swvinecem daha öyle kolay kolay kurtulamazsin yoldasligimizdan

X