Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

[
evet canım 75 liyim :) ya sen

QUOTE=sub;19968990]naz hanım meraba rumuzdaki gibi 75 limisiniz[/QUOTE]

ben sigara içiyorum malesef anca hayırlı haber gelirse bırakıcam inşallah. Acaba sigara içtiğim için hamile kalmakta sıkıntı olur mu? Eşim de içiyo valla biz keçiboynuzlarına varana kdar nce sigara bıraksak

evet sigara gebe kalmayı etkileyebilir biran önce bırakın

arkadaşlarım merhaba öncelikle hepinizin en kısa hayırlı zamanda gönlündeki muradı mersin Allahım inşallah, ben de temmuz daa çocuk istiyorum kritik günler başlıyor ayın 10 una kadar adet olmazsam inşallah hayırlı haber...:KK49:
inşallah gelir o hayırlı haber

kecibonuzu ne ise yariyor kac gün ne kadar yiyecek
her sabah 1 tatlı kaşığı yiyor istemiyor ama benim zorumla:)) sperm kalitesini arttırmak için.

2 senedir uğraşıyorum açıkçası doktara gitmedim ama artık en kısa zamanda gidicem.
dr. gitmekte yarar var canım.

inşallah dua edelim birbirimize ben edicem.
etmez olurmuyum hiç Allahım nasip etsin inşallah tez vakitte

ben sigara içiyorum malesef anca hayırlı haber gelirse bırakıcam inşallah. Acaba sigara içtiğim için hamile kalmakta sıkıntı olur mu? Eşim de içiyo valla biz keçiboynuzlarına varana kdar nce sigara bıraksak
sigarayı bırakmanız şart arkadaşlar.

çok garip ama daha önce ben hiç hevesli değildim ne olduysa bu haziran ayında oldu ben de anlamadım. Hani insan hiç mi özenmez ablamın bebeği olduğunda görümcemin olduğunda çok sevindim tabiki 2,2-5 sene önce teyze oldum yenge oldum diye. Ama hiç anne olasım gelmemişti. arada da herhangi bir değişik birşey yaşamadık sanki günü vakti gelmiş gibi eşimle aynı anda ikimiz birden ister olduk :)

yok ilk olcak olursa ya senin?

evet bende 75 liyim çocuk varmı[/QUOTE]

ne güzel aynı yaşta arkadaş buldum :)

evet bende 75 liyim çocuk varmı[/QUOTE]

inşallah işe yarar bizde alalım

arştırıyorum şimdi. birçok yerde ii bir sonuç alındığı yazıyor. sabah akşam ymeklerden önce çuha çiçeği yağı içicem yemeklerden sonra da spirulina. hayırlısı bakalım ...

bir sitede "Evening primrose oil, or EPO, has long been connected with pregnancy, both as an aid in helping women become pregnant and as a way to induce labor and make childbirth more comfortable. Evening primrose oil is thought to be one of the oldest medicinal plants related to pregnancy and childbirth, and many natural health practitioners swear by it and tout its effectiveness." yazıyor yani hamile kalmaya yardımcı diyor. bebeğin rahat tutunmasını sağlıyormuş... Ayy inşallah bakalım bir heves aldım.

bir sitede "Evening primrose oil, or EPO, has long been connected with pregnancy, both as an aid in helping women become pregnant and as a way to induce labor and make childbirth more comfortable. Evening primrose oil is thought to be one of the oldest medicinal plants related to pregnancy and childbirth, and many natural health practitioners swear by it and tout its effectiveness." yazıyor yani hamile kalmaya yardımcı diyor. bebeğin rahat tutunmasını sağlıyormuş... Ayy inşallah bakalım bir heves aldım.

ya tatlim herkes birsey diyor ben bugun dr. daydim benim dr. catlatma ignesine tutunma hapinada hikaye diyor kafam karisiyor ya biri ates ölc diyo biri sunu ye bunu ic diyo öbürü ilacin vs...............ya biz ne yapacaz bir akil verin

ya tatlim herkes birsey diyor ben bugun dr. daydim benim dr. catlatma ignesine tutunma hapinada hikaye diyor kafam karisiyor ya biri ates ölc diyo biri sunu ye bunu ic diyo öbürü ilacin vs...............ya biz ne yapacaz bir akil verin

belki psikolojik bilmiyorum ama bu ay olacak gibi geliyo bana :) olmasa da devam edicem çuha çiçeğine. gonal f yada klomen kimyasal olduğu için en son tercihim ama inşallah onlara gerek kalmaz... ALLAH BÜYÜK ...

belki psikolojik bilmiyorum ama bu ay olacak gibi geliyo bana :) olmasa da devam edicem çuha çiçeğine. gonal f yada klomen kimyasal olduğu için en son tercihim ama inşallah onlara gerek kalmaz... ALLAH BÜYÜK ...

rabbim diledigine veriyor lafimizbyok da dr. clomen verdi baska ne dedimse yok diyor canim cuha ne ise yariyor kizlar cok soruyom ama bilmeyom dediklerinizi

var var merak etmeyin ablam 72 li 3.5 sene önce doğurdu işte :) hem de çok güzel bir hikayesi var kocası askerdeydi 1 günlüğüne izne gelmişti ogün olmuş çağan'cığım :) Yani cenabı Allah vermek isteyince veriyor diyeceğim o :) darısı başımıza

bende 75 liyim bende öyle düşünüyorum ama bir kaç senemiz daha var merak etme

X