Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Allah hayırlara çıkarsın inşallah canım. çok güzelmiş :)

hayır olsun bakalım. Nazcım sen yazınca aklıma geldi. Geçen gün ben de bir rüya gördüm :) hayır olsun deyin lütfen :KK66: Rüyamda bir oğlum oluyordu. Biz de kocişimle ta sevgiliyken oğlumuz olursa adı kemal olacak inşallah diye konuşurduk. Rüyamda biri geliyor ve diyorki bu çocuğun adı emir olacak. Ben itiraz ediyorum olur mu ya biz onun adını kemal koyduk bile falan diyorum :KK62: Sonra adam o zaman kemal emir olsun diyor gidiyor :) sabah kalktım kocişime anlattım o günden beri karnımı kemal emir napıyor bakalım diye seviyor :KK60: Bebek aşkı bize kafayı mı yediriyor canım ne :KK52:

cnm rüyan en kısa zamanda gerçekleşir inş.

Saolasın zeynepcim inşallah hepimizin dilekleri gerçekleşir. En az kendimin bebişi olmasını istediğim kadar istiyorum sizlerin mutlu haberlerini almayı da. Biliyorum bir gün hepimiz süper anneler olarak başka başka topiklerde buluşacağız :KK74: orda da inşallah el birliğiyle bebişlerimizi büyüteceğiz teyzeleriyle :nazar:

nasılsın cnm kacıncı günün belirti filan var mı ?

bugün 24. gün canım. valla belirti bulmak istersek bize bahane çok :KK52: ama sonradan üzülmemek için kendimi az dinlemeye çalışıyorum :KK60: bakalım bat 20 temmuz kırmızıların gelmemesini bekliyoruz artık. sen nasılsın canım :)

bugün 24. gün canım. valla belirti bulmak istersek bize bahane çok :KK52: ama sonradan üzülmemek için kendimi az dinlemeye çalışıyorum :KK60: bakalım bat 20 temmuz kırmızıların gelmemesini bekliyoruz artık. sen nasılsın canım :)

evet belirti arama en mantıklısı psikolojik olarak hamile kalma potansiyelimiz cok yüksek:KK1:
bende iyiyim iste:KK52:
bi hafta önce 1 gün acayip sancım oldum sağ tarafta acaba yerlesiyo mu didim ama regl belirtilerim geldi bile sivilce,göğüs ağrısı uyku vs:76:

eğer adetlerin düzenliyse şu sıralar yumurtlama dönemin olmalı canım. Hadi bakalım hayırlısı :KK66:

evet düzenli bu günler tavuk gibi hissediyorum kendimi..şaka bi yana göğüs ağrım oluyo bide az miktarda şeffaf akıntım..ayy inş bu sefer olur..gerçi 2. ayımız ama bana bi iştah geldi hg:KK1:

X