Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım biliyorsun ki uyku göğüs ağrısı falan aynı zamanda gebelik belirtisi de. Hemen umutsuzluğa kapılma. evet kendimizi çok alıştırmayalım kesin hamileyiz diye ama bu kadar da umutsuzluk iyi değil. 3 gün kalmış senin bakalım inşallah hayırlı haberler verirsin bize :)

evet düzenli bu günler tavuk gibi hissediyorum kendimi..şaka bi yana göğüs ağrım oluyo bide az miktarda şeffaf akıntım..ayy inş bu sefer olur..gerçi 2. ayımız ama bana bi iştah geldi hg

canım yanlış hatırlamıyorsam senin bir evladın vardı dimi Allah bağışlasın. belirti konusunda en tecrübeli sen sayılırsın :))

ins
umudumuz beklentimiz bu yönde zaten seninde az kalmıs cnm hadi hayırlı hbrler ver bize

Son düzenleme:
canım yanlış hatırlamıyorsam senin bir evladın vardı dimi Allah bağışlasın. belirti konusunda en tecrübeli sen sayılırsın :))

evet varda..o yeni evliyken ha bire çocuk yapmaya çalışıyoduk..yumurtlamadan battan sattan habersiz

Ya bu işi BAT' tan önce öğrenmenin bir yolu olmalı,
Kan testi işe yaramıyor mu?

evet varda..o yeni evliyken ha bire çocuk yapmaya çalışıyoduk..yumurtlamadan battan sattan habersiz

Öylesi daha rahatmış ama dimi :) bi bakmışsın hamişsin falan oh ne güzel beklemek yok hesaplama yapmak yok süper

Ya bu işi BAT' tan önce öğrenmenin bir yolu olmalı,
Kan testi işe yaramıyor mu?

canım kan testi hamiş kaldığını düşündüğün ilşkiden 12 gün sonra kesin sonuç veriyor deniyor. Ama bunun için de yumurtlamanın ne zaman olduğunu bilmek lazım tabii. ben bu ay adetimin 20. günü gittim doktora. Yumurta yeni çatlamış bugünü mutlaka değerlendirin, beklenen gün geçinde de hemen kan tahlili yapalım dedi. değerlendirdik ve hayırlısı dedik bekliyoruz bakalım.

Nasıl oluyor canım, kaç olması gerekiyor ateşin?
3 gün 3 gündür vallahi ölçerim

çok güzel adetine 8 gün var..yarın sabah ve her sabah uyanınca aynı saatte,dilaltından ateşini ölç not et..
ateş değerlerin adetine 2 3 gün kala düşerse adet olacaksın demektir..düşmeden yüksek seyrederse hamilesin demektir bende deneyeceğim..

Bu aralar benim içinde herkes ayrı bir rüya görüyor. Kimi hamile olduğumu kimileri çocuğumun olduğunu. Bende bu gece rüyamda regl olduğumu gördüm, diğer topicde bunu görenler hamile kalmışlar. Allahım inşaAllah benimkide öyle olur.

Heralde fena girdim bu psikolojiye vallahi olmazsa bu ayda baya bir üzüleceğim. Geçmez ki günler hemen öğrenelim.

Allahım hepimize nasip et yarabbim yaaaaa.

Adetinin 20. günü dediğin olduğun günden itibaren mi sayıyorsun canım

Ayy çok heycanlı
Tamam canım sağol yarından itibaren başlıyorum,
Evde de dijital derece vardı, onla dil altı olmaz heralde?
Bir tane normal alayım iş çıkışı eczaneden

Ohhh en sonunda şu ateş meselesini anladım :) ama sonunu anladım bitek adet olup olmayacağını anlayabilme bölümünü. :) yumurtlama olduğunda nerden anlıyoruz ne oluyor bilmiyorum. Ama neyse boşverin bir daha ihtiyacımız olmayacak o kısmına zaten. Of of of offffff morale bak beeeee ben daha nasıl moral vereyim size kızlar :)

Kesinlikle süpersin canım, hiç bozmayalım bu havayı

Ayy çok heycanlı
Evde de dijital derece vardı, onla dil altı olmaz heralde?

bildiğin çocuk derecesi işte dijital olan ben onla yapacağım..

Ama ben geçen uzman tv den dinledim (oraya güveniyorum) hassas olacakmış derece nasıl oluyorsa yani küsüratlar önemli ya öyle evdekiler gibi olmayacakmış.

ayy çok heycanlı
evde de dijital derece vardı, onla dil altı olmaz heralde?

selam kader arkadaşlarım

tal hadi hayırlısı canım ayağını sür şu topiğede arkandan hepicimiz bebişleri yapak birer 2 şer

beklemek yarı ömrümü alıyo vallla ALLLAH hepimize sabır versin hayırlısını nasip etsin

dün bebek görmeye gittim bi arkadaşıma daha 2o günlük çok datlu bişe o kadar güzel kokuyoki oyoyyy hele kucağıma alınca utanmasam alıcaktım :2:

sonra bi süür misafirr geldi her gelenın 2 bebesi vardı o anda çok moralım bozuldu millet soru zormaya başlayınca neden sen yapmıyon diye lafı geçiştirdim işte böle

bi ara bende nette okumuştum..adet olduğuunu gören kişi hamile olu diye hadi bakalım..

Ama ben geçen uzman tv den dinledim (oraya güveniyorum) hassas olacakmış derece nasıl oluyorsa yani küsüratlar önemli ya öyle evdekiler gibi olmayacakmış.

Ozaman şu bahsettiğim dijitalden olması lazım, baya ekranı var küsürü müsürü yazıyor ekranda ölçme bitince,
Diğer civalı mı ne olanlar işte çizgi çizgi gidiyor ya pek anlaşılmıyor pek güvenilir olmayabilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…