Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

amın canm bnm hayır olsun ınsallah guzeş hbrler etr bzede su ruyalarda ıınsanın psıkolojısını bozuyr bende ruyamda hamıle haberlerı alıyrm ama uzaktan tanıdıklarımın sonra uaynınca dyrm ne alaka ve ınanmıycaksın daha sonrada gercekten hamıle oldugu haberını aldım kımı gorsem dogru cıkcıyr anlamadım ben bak aksamda ben ruyamda bır kız cocugu goruyrm annemle babam ayrı benım onlar barısmıslar bız barısmısız bı avde yasıyolar bır kız cocugu var esım sevıyr ben sevıyrm ama nasıl tatlı bsey anlatamam kımın cocugu dyrm babam bı arkadas tup bebek yaptırdı seneler snra onun dıyor sonra rabbım vermıs bak dıyorum ıcıden esım ama resmen koklaya koklaya sevdım onu okadar guzeldıkı ıcım gıtttı rabbın hayırlısını nasıp etsın hapımıze ben hep goruyrm regl oldugumu bol boll rabbım bana ruyamda cocuk sevdryr gercek hayattta olmasada ruyalarda bulusuyrz bizzmelegımle bunları neredyse her ruyada goruyrm galıba psıkolojım bozuluyr hayır olsn ınsallah

günaydin güzel anne adaylari

kismet canim bu ay olmazsa öbür ay deyip çalişmalşara devam inşallah güzel bir doğum günü hediyesi alirsin

günaydın kıslar benim kanamam devam ediyo ama düne göre daha az
çok şükür allah korktuğuna uğratmasin bebeğini sneden ayirasin

benimki sürpriz hamilelikti belirtilere dikkat etmemiştim ama çooook iyi hatirladiğim birşey var o da sürekli adet olmuşum gibi hissediyordum öyle akinti vardi yani

umudunu kaybetmek yok inşallah bu ay olur allah hayirli zmanda kismet etsin
rüyan hayirlara çiksin hayra yorumlarsan hayir olurmuş o zaman bir bebeğin olacak bu ay hamilesin diyelim (inşallah)

moral süper inşallah sonuçta daha da süper olur

yaa bide benim halimi düşünün eltiler görümceler sen hamilesin kirpiklerin birleşmiş rengin solmuş..falan filan..
adetten 4 gün önce pozitif çıkmıştı ya..o aralar soruyolardı eee adet oldunmu kaç gün var test yaptınmı?bende test yaptım ama kesin bişe yok dedim...oooo bi alkış bi kıyamet hamile hamile..
sonra kanama ne sevindiğimi bildim ne üzüldüğümü..
sonrada kanamadan sonra negatifi gördüm..duyanlar ee bebek kaç aylık demezmi?ne dicemi şaşırdım..
iişin yoksa millete kimyasal gebeliği anlat..

yinede isyan etmem..allahın verdiğine vereceğine,dünya kurulmasından kıyamete kadar halkettikleri adedince hamdu senalar olsun..

amin canım inşallah :)

Valla rüyalarımız mı psikolojimizi bozuyor psikolojımız mı rüyaları orası tartışılır.

Hakkında haırlısı inşallah herşey gönlünce olsun

maaşallah sohbet koyu katılamadım ama okumaya çalıştım .tüm rüyalar belirtiler hayra çıksın inşallah

Yaa ne sinir bozucu, bu insanlara dert anlatmak ayrı bir işkence.
Ben daha 3 aylık gelindim, kayınvalide ve kızları tutturdular gözlerinin içi parlıyo senin kesin hamilesin diye bi depresyona soktular ki beni, var da söylemiyomuşum kesin bilmem ne

hahaha haaa

anlıyorum canım senı bide bu yakın akrabalar anlasa yazdiğin gibi benim komşularım dahi

ne yapam elimde olan bişe olsa 5 tane bebiş yapcam bu millete kurtulcam

hakkımızda hayırlısı ALLAH gönlümüze göre versin sağlıklı sıhatlı

durmak pes etmek yok yola devam her daim

Son düzenleme:
Hadi canım inşallah çok güzelmiş bu işlerde zar da tutamıyoruz malesef canına yandığımın işleri karışık ne gelirse o :) ben eminim ama bu yaz burda hamile kalmayan kalmayacak :)

yeni avatarım kendimi şanslı hissetmek istiyorumm:82:

slmmm kızlar görüşmeyeli nasılsınızzz...nevar ne yok hamişler çoğaldımı...

Canım benim inşaAllah ya. O rüyalar gerçek olucak bi gün buna inanalım rüyalarımızı hep ona yoralım.

tşk ederim cnm benim malesef izin alamadım iş yerindeyimm

Buarada beyazzambakcığım güzel dileklerin için çok sağol inşallah senin de herşey gönlüne göre olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…