Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

siz sözlerin en güzellerine layıksınız canım arkadaşlarım kader ortaklarım benim :) umutlu bekleyiş devam ediyor galiba var mı bugün gelecek güzel haberler inşallah :KK66:

hulyamesutta regl olmuş..bugün 3 kişi haber verecek..yarında 4 kişinin batı ..
yarına kadar 7 hamile haberi gelsin işşşşşallah:KK9:

umutlanmakla umutlanmamak arasında çok güzel gidip geliyosunuz kızlar..valla süpermiş..:KK1::KK1::KK1:

Napiyim canım ya 1 yıldır her ay bu bekleyiş oluyor. Kırmızıları her gördüğümde önce yıkılıyorum sonra kısmet değilmiş diyorum ve yeniden toparlanıyorum. ama bu ay farklı sanki :26: herşey yolunda gidecek kırmızıları görmeyeceğim ve size mutlu haber vereceğim inşallah gibi geliyor :KK74: napalım umut anne adaylarının tek sığındığı liman değil mi :)

hulyamesutta regl olmuş..bugün 3 kişi haber verecek..yarında 4 kişinin batı ..
yarına kadar 7 hamile haberi gelsin işşşşşallah:KK9:

İnşallah canım inşallah. Rabbim hepimize yaşatsın bu mutluluğu :emir_bebek:

Napiyim canım ya 1 yıldır her ay bu bekleyiş oluyor. Kırmızıları her gördüğümde önce yıkılıyorum sonra kısmet değilmiş diyorum ve yeniden toparlanıyorum. ama bu ay farklı sanki :26: herşey yolunda gidecek kırmızıları görmeyeceğim ve size mutlu haber vereceğim inşallah gibi geliyor :KK74: napalım umut anne adaylarının tek sığındığı liman değil mi :)

yanlış anlamayın çok hoşuma gitti yaa:KK66:..bende öyleyim yoksa..:KK6:

Buara 2-3 gündür okadar çok rüya görüyorum ki anlatamam size bikere hergün bri rahmetliyi görüyorum tabi sağlıklarında olduğu gibi rüyalarda. öyle güzel ki hala yaşıyor gibiler. Onun dışında geçen gün bebek gördüm böyle bembeyaz keltoş bişey tombul :) eşimle birlikte seviyoruz onu sonr abir an için unutuyoruz aaa diyorum ben biz alışık değiliz ya 5- 6 yıldır bebeğe falan onu unuttuk nerdeki diyip evde aramaya başlıyoruz birden içim çok fena oluyor uyandım sonra. Valla rüyadan zor uyanıyorum sabahları.

yanlış anlamayın çok hoşuma gitti yaa:KK66:..bende öyleyim yoksa..:KK6:

yok canım hiç yanlış anlar mıyım hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz mutlaka az ya da çok :) ben çok yaşayıp yine çok üzülmek istemiyorum işte :KK5:

naz avatarın ne güzelmiş..hepimiz ona bakıp öyle bii kızımız oluyomuş..
ben öyle renkli gözlü sarışın bi kız istiyorum..ben de öyleyim zaten bana benzermi acaba?

ben öyle renkli gözlü sarışın bi kız istiyorum..ben de öyleyim zaten bana benzermi acaba?

büyük ihtimal benzer cnm ALLAH gönlüne göre versin

Naber canım ben iyiyim gün sayıyorum şafak 9 :)

Yaaa benimde şafak 9.
Ben çok stres oldum Naz' cım sen say bitince bana haber ver olurmu :KK1:
Yüreğim kaldırmıyorrr, psikolojikmidir nedir benimde senin gibi belirtilerim var biraz,
Umarım fos çıkmazzzzzzzzz :KK52:

Benzer tabi canım başka kime benzeyecek :) hayırlısı ile inşallahhhh. Avatarlara bebişlerimizin resimlerini koymayı nasip etsin allah'ım

Ben öyle renkli gözlü sarışın bi kız istiyorum..ben de öyleyim zaten bana benzermi acaba?

Buara 2-3 gündür okadar çok rüya görüyorum ki anlatamam size bikere hergün bri rahmetliyi görüyorum tabi sağlıklarında olduğu gibi rüyalarda. öyle güzel ki hala yaşıyor gibiler. Onun dışında geçen gün bebek gördüm böyle bembeyaz keltoş bişey tombul :) eşimle birlikte seviyoruz onu sonr abir an için unutuyoruz aaa diyorum ben biz alışık değiliz ya 5- 6 yıldır bebeğe falan onu unuttuk nerdeki diyip evde aramaya başlıyoruz birden içim çok fena oluyor uyandım sonra. Valla rüyadan zor uyanıyorum sabahları.

hayır olsun bakalım. nazcım sen yazınca aklıma geldi. Geçen gün ben de bir rüya gördüm :) hayır olsun deyin lütfen :KK66: rüyamda bir oğlum oluyordu. biz de kocişimle ta sevgiliyken oğlumuz olursa adı kemal olacak inşallah diye konuşurduk. Rüyamda biri geliyor ve diyorki bu çocuğun adı emir olacak. ben itiraz ediyorum olur mu ya biz onun adını kemal koyduk bile falan diyorum :KK62: sonra adam o zaman kemal emir olsun diyor gidiyor :) sabah kalktım kocişime anlattım o günden beri karnımı kemal emir napıyor bakalım diye seviyor :KK60: bebek aşkı bize kafayı mı yediriyor canım ne :KK52:

Tamam canım ben hepinizin yerine sayarım :) inşallah allah hayırlara çıkarsın. Amin

yaaa benimde şafak 9.
Ben çok stres oldum naz' cım sen say bitince bana haber ver olurmu :KK1:
Yüreğim kaldırmıyorrr, psikolojikmidir nedir benimde senin gibi belirtilerim var biraz,
umarım fos çıkmazzzzzzzzz :KK52:

hayır olsun bakalım. nazcım sen yazınca aklıma geldi. Geçen gün ben de bir rüya gördüm :) hayır olsun deyin lütfen :KK66: rüyamda bir oğlum oluyordu. biz de kocişimle ta sevgiliyken oğlumuz olursa adı kemal olacak inşallah diye konuşurduk. Rüyamda biri geliyor ve diyorki bu çocuğun adı emir olacak. ben itiraz ediyorum olur mu ya biz onun adını kemal koyduk bile falan diyorum :KK62: sonra adam o zaman kemal emir olsun diyor gidiyor :) sabah kalktım kocişime anlattım o günden beri karnımı kemal emir napıyor bakalım diye seviyor :KK60: bebek aşkı bize kafayı mı yediriyor canım ne :KK52:

cnm rüyan en kısa zamanda gerçekleşir inş.

Allah gönlüne göre versin tal cim. sen Rabbimden dile inşallah bulur karşılığını :)

X