Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Asena canım iyi olduğuna moralinin yüksek olduğuna çok sevindim. Nette araştırdım ilk 3 ay böyle kanaamlar olabilirmiş. Allah'ın izni ile yakında tamamen tutunacak sıkı sıkı sen işten izin aldın dinleniyorsun değil mi?

Günaydın canım:)

keyifler yerinde bekleşip duruyoruz :) bende de var valla bel ağrısı kasık ağrısı batmalar ve göğüslerim de biber gibi. Artık ister psikolojik diyin ister bişey var bilemiyorum. Ama dün gülerken falan böyle karnımı tutuyorum bişeyler çekiliyor sanki. Gece boyunca da nereme döneceğimi şaşırdım göğüslerimden dolayı. Akıntı da şöyle ayıptır söylemesi kiloda akan birşey yok ama içi ıslak gibi bilmem anlatabildim mi sicim sicim birşeyler geliyor gibi hissediyorum ay diyorum herhalde kilot berbat oldu ama bişey yok fazla kilotta içim akıyo sanki tövbe yarrabbim. Mide bulantısı için falan çoke rken tbai regle 10 gün var ama böyle içim geçiyo gibi yani yoldan gelmişim sanki böyle içim dışımda sanki tam mide bulantısı gibi de dğil. Içim eziliyo mu ne derler öyle. Bir his. Bir de mide ekşimesi var ki ben onu sigaraya yoruyorum. Sigaradan da bi tiksinti oldu. Allahtan hayırlısı.

günaydın topiğimizin bütün güzel anne adayları :KK64: Nasılsınız bakalım keyifler yerinde mi? Benim bugün biraz bel ağrım başladı hayırdır inşallah.

canım çok afedersin düzenleme yaparken istemeden silinmiş sanıyorum ki hemen ekliyoruz tamammı canım.olsun bu ay olmazsa gelecek aya olur inşallah umudumuz hep taze olmalı.

her ay regl tazeliyor umutlarımı sağolsun:KK9:
ben 1,5 yıldır bekliyorum ama Rabbim e inanıyorum..Umudumu yitirmiyorum.

bi yanlışlık oldu galiba eklerim canım..:KK68:

Önemli değil cnm olmadı ağustosa yine yazdırırım adımı :KK8: Teşekkür ederim.

günaydın topiğimizin bütün güzel anne adayları :KK64: nasılsınız bakalım keyifler yerinde mi? benim bugün biraz bel ağrım başladı hayırdır inşallah.

ay ayy ayy teşekkürler..hoşgeldiniz efem..:KK42:
ne güzel sözler onlar öyle..:KK9:

günaydın cnm kendini üzme inş. buay alırsın güzel haberi hakkında hayırlısı buymuş demekki bide öle düşünmek lazım
öyle canım zaten ilk denemeydi ve bi karışıklık olmuş benim adet tarihim çok sapmaz muhtemelen benden kaynaklı bir hesaplama hatası
zenku çok erken olmuşsun canım.lütfen canını sıkma bir sonraki aya inşallah beklenen reglin ne zaman cnm listeye ekleyelim.

beklenen reglim bu durumda 9 ağustos

öyle canım zaten ilk denemeydi ve bi karışıklık olmuş benim adet tarihim çok sapmaz muhtemelen benden kaynaklı bir hesaplama hatası

beklenen reglim bu durumda 9 ağustos

zenku lütfen üzülme ağustosa inş..biz önümüzdeki ayda burdayız birlikte devam ederiz..:KK19:

keyifler yerinde bekleşip duruyoruz :) bende de var valla bel ağrısı kasık ağrısı batmalar ve göğüslerim de biber gibi. Artık ister psikolojik diyin ister bişey var bilemiyorum. Ama dün gülerken falan böyle karnımı tutuyorum bişeyler çekiliyor sanki. Gece boyunca da nereme döneceğimi şaşırdım göğüslerimden dolayı. Akıntı da şöyle ayıptır söylemesi kiloda akan birşey yok ama içi ıslak gibi bilmem anlatabildim mi sicim sicim birşeyler geliyor gibi hissediyorum ay diyorum herhalde kilot berbat oldu ama bişey yok fazla kilotta içim akıyo sanki tövbe yarrabbim. Mide bulantısı için falan çoke rken tbai regle 10 gün var ama böyle içim geçiyo gibi yani yoldan gelmişim sanki böyle içim dışımda sanki tam mide bulantısı gibi de dğil. Içim eziliyo mu ne derler öyle. Bir his. Bir de mide ekşimesi var ki ben onu sigaraya yoruyorum. Sigaradan da bi tiksinti oldu. Allahtan hayırlısı.

ilahi canım komedisin sen ha :KK60: batlarımız aynı sanırım seninle nazcım :) umarım hayırlı haberler veririz burdan. Valla ben de bazı belirtiler yaşıyorum kendimce ama çok fazla ümide kapılıp sonradan üzülmeyim diye başka bahaneler uyduruyorum. Benim de çok akıntım var. Bu ay soğan kürü yapmıştım kist için ondandır diyorum. Tuvalete sık çıkmaya başladım yaz geldi çok sıvı tüketiyoruz ondandır diyorum. kasık ağrılarım var özellikle sol tarafımda adet yaklaşıyor ondandır diyorum :KK60: anlayacan canım ümitlenmemek için elimden geleni yapıyorum bakalım bizim sonumuz ne olacak :)

ay ayy ayy teşekkürler..hoşgeldiniz efem..:KK42:
ne güzel sözler onlar öyle..:KK9:

siz sözlerin en güzellerine layıksınız canım arkadaşlarım kader ortaklarım benim :) umutlu bekleyiş devam ediyor galiba var mı bugün gelecek güzel haberler inşallah :KK66:

Naber canım ben iyiyim gün sayıyorum şafak 9 :)

iyiiimmmmmmmmmmmmmmmm! bende gün sayıyorum benimde şafak 9 inş. gebeyimdir gögüslerim ağrıyor çok hafif belim ve kasıklarım ara sıra ağrıyor (üşütüyor olabilirim ) birde afedersiniz gaz sıkıntısı yaşıyorumm :KK17::KK17: ama herşeye rağmen iyiyimm :KK76::KK76::KK76::KK76:

ilahi canım komedisin sen ha :KK60: batlarımız aynı sanırım seninle nazcım :) umarım hayırlı haberler veririz burdan. Valla ben de bazı belirtiler yaşıyorum kendimce ama çok fazla ümide kapılıp sonradan üzülmeyim diye başka bahaneler uyduruyorum. Benim de çok akıntım var. Bu ay soğan kürü yapmıştım kist için ondandır diyorum. Tuvalete sık çıkmaya başladım yaz geldi çok sıvı tüketiyoruz ondandır diyorum. kasık ağrılarım var özellikle sol tarafımda adet yaklaşıyor ondandır diyorum :KK60: anlayacan canım ümitlenmemek için elimden geleni yapıyorum bakalım bizim sonumuz ne olacak :)

umutlanmakla umutlanmamak arasında çok güzel gidip geliyosunuz kızlar..valla süpermiş..:KK1::KK1::KK1:

X