Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

sen hamilesin unut adeti..bu sancısızsa yerleşme kanaması da olabilir..sancılıysa allah korusun düşük tehlikesi..

Canım geçmiş olsun hemen doktora koş sakın erteleme ..üf nazar mı degdi yaaaaa

Selam kızlar, görüşmeyeli nasılsınız topic yine onlarca sayfa ilerlemiş maşallah..
Asena canım geçmiş olsun, umarım önemli bişey değildir.
Arkadaşların dediği gibi yerleşme vb birşeydir, içini ferah tut sen..

bilinçli,bilgili,tecrübeli dr un gözünü seveyim..umarım linkimin faydası olmuştur asena?
şimdi nasılsın?

Son düzenleme:
asena nasılsın canım.
tal canım nasıl yapılyıor anlatırmısın lütfen bende gelecek ay yapacağım ateş ölçmeyi tablom olsun diyorum:)

ben çıkıyorum kızar..işlerim var..kalpli öpücükleeerr

Benim anneannem son çocuğunda teyzemde yani adet görmeye devam etmiş bazen nadir da olsa böyle şeyler olabiliyormuş. Allah korusun düşük olsaydı ağrıdan duramazdın asenacığım

bilinçli,bilgili,tecrübeli dr un gözünü seveyim..umarım linkimin faydası olmuştur asena?
şimdi nasılsın?

hoşgeldin canım şükür iyiydik te asenadan gelen haber üzdü bizi umarım önemli bir şey yoktur.

''kayınvalide birde kayınpeder falan varsa oturmak gerçekten zor.Allah yardım etsin.

eşinede çok geçmiş olsun canım RABBİM şifa versin inşallah.değerlerin iyi çıktığına sevindim canım.

öncelikle kocaman bi AMİNNNN diyorum sağolasın
evet kayınvalidemle oturmayı kendim kabul etmiştim ama 7.5 sene oluyo çok zor kayınpederim yok bi öğretmen görümcem var bekar kendisi

fertility friend diye bi sayfa var ordan hazırlıyosun canım..ovulasyon gününü merak ediyosan..bir ay ölçüyorsun.. ben merak etmiyorum..gün aşırı denemeye çalışıyorum..
yok ben sadece hamileleiğimi adet günümden 2 3 gün önce öğrenmek isyorum diyorsan adetten 1 hafta önce başlarsın ölçmeye..ben 1 hafta önce başlayacağım..

amin canımm sağolasınn

ay kizlar ya yüreğim ağzimda okudum asena dan haber varmi inşalah düşük değildir

ben çizelge yapmiycam yaa ama adetten bir hafta önce ateş ölçerim hiç olmazsa boşu boşuna heveslenmem tek çizgi görmek zorunda kalmam

rainbow cnm
önce fertilityfriend e üye ol, o gördüğün tablo çıkacak,tarih ayarlamasını yapıosun sonra takvimde hergüne tıklayarak atesini yazıyorsun
istersen akıntı var mı onu soruyor ekliyosun bikaç ayrıntı daha var sen bi bak kafan karısırsa sor okito

saol toobe'cim tabloya kadar ge,ldim ama beceremnedim neyse reglim olsun yardım alırım senden saol canım.

Arkadaşlar tal'cimle konuştuk ve şuna karar verdik.temmuz dönemi boyunca burada bu topik altında umudunu ağustosa saklayanlarla inşallah benim açtığım konuda ağustosda paylaşımlarımıza devam edeceğiz.

diğer konunun linkini yasak olduğu için veremiyorum ama benim profilden açtığım konuları tıklayıp ulaşabilirsiniz.Arada orayada mesaj yazın ki konu aktif olsun gören gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…