Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yeni geldim doktordan malesef düşük tehlikem varmış ucundaymış bebek kesesini gördü bu sefer ilaca devam et günde 3 defa dedi bakalım ne olacak dua edin lütfenn (
RABBİM yavrunuzu size bağışlasın inşallah canım.kendini yorma ilaçlarla inşallah tehlike ortadan kalkacak canım.

asenacım söylediğim gibi ben 3 ay progestan kullandım..sürekli sancıyla dolandım..kısmeti varsa hiçbişeycikler olmaz inş...:13:

evet rainbow haklı..anca beraber kanca beraber..durmak yok yola devam..ikimizde hamile olursak napcaz kızz

evet rainbow haklı..anca beraber kanca beraber..durmak yok yola devam..ikimizde hamile olursak napcaz kızz

bu ay sen hamile kalacaksın inşallah zaten topikte ay sonu bana devredecek sonrasındada artık arada bana el atarsın e bende inşallah ağustosta kalırım hamile kalmazsam artık devam

[SUP][/SUP]
yeni geldim doktordan malesef düşük tehlikem varmış ucundaymış bebek kesesini gördü bu sefer ilaca devam et günde 3 defa dedi bakalım ne olacak dua edin lütfenn (

selam Asena,

dikkat et - insallah SIKI SIKI tutunur bebisin sana... kendini yorma...

çok haklısın katılıyorum hani böyle hikayeler anlatırlar ya bitane de ben biliyorum. Bebek sıkıca tutunduktan sonra hiçbişeycik olmuyormuş. Kayınpederimin annesi kayınpederimi istememiş hamileyken dallara asılmış sallanmış atlamış sıplamış onu içmiş bunu yemiş. Ama yaşayacağı varmış ne yaptıysa istese bile düşürememiş.

Bebişlerimizin şu dünyada alacağı nefes var ise gerisi hikaye.

asenacım söylediğim gibi ben 3 ay progestan kullandım..sürekli sancıyla dolandım..kısmeti varsa hiçbişeycikler olmaz inş...:13:

Bak biz bukadar kişi dua ediyoruz hiç merak etme bak herşey yoluna girecek göreceksin. çok geçmişler olsun bak iyi ki gittin doktora

Aman siz olun da :) gerisi boş

bu ay sen hamile kalacaksın inşallah zaten topikte ay sonu bana devredecek sonrasındada artık arada bana el atarsın e bende inşallah ağustosta kalırım hamile kalmazsam artık devam

inş. bu topikten kimse öbür aya geçiş yapmaz..hepimiz..hamile oluruz..ayrım yapmak yok hepimize dua edelim..

Benim de göğüslerim normalde hiç acımaz ağrımaz bu ay maşallah ovülasyon dönemimde de şimdi de biber biber mübarek ben şimdi mor damar bakmaya gidiyorum tuvalete :)

Rabbim seni de bebeğini de korusun inşallah canım. biliyorum zor ama moralini yüksek tutmaya çalış. Dualarım seninle canım.

tebrik edemeden asenanın bu haberini okudum.... korku tedirginlik telaş.... sakin olmak zor ama sakin olmak lazım hormonlar da etkileniyor çünkü. çoookkk geçmiş olsun. her kanama düşükle sonuçlanacak diye birşey yokki...insanların hepsi çok şanslı olmayabilir ama bu anne olmayacakları anlamına gelmez, bu anlamı sadece biz çıkartmaya çalışıyoruz.... benim çevremde anne olup, 9 ayı ara kanamalarla ve yatarak geçiren dünya kadar insan var. oturup ne olacak aceba diye düşünmektense sizi mutlu edebilecek bişilerle kafayı meşgul edin derim. mutlu kalın umut dolu kalınnnn... haydi ben kaçtım spora.

cemrem ağustos batın kaçtı kaçırdım galiba?

merhaba canım ilgin için teşekkür ederim. 7 ağustos gerçi ben bir iki aya kadar aşılamaya başlayacam tahlil sonuçlarını bekliyorum. yani ağustostan pek umutlu değilim:44::44::44:

Benim de göğüslerim normalde hiç acımaz ağrımaz bu ay maşallah ovülasyon dönemimde de şimdi de biber biber mübarek ben şimdi mor damar bakmaya gidiyorum tuvalete :)

hahahayyyy bu iyiydi işte güldürdün beni inş. görürsün bişiler inş. bu gebelik belirtisi olur hemde bana fikir olur :76::76:

Arkadaşlar bu göğüste damar meselesi gerçekten doğru mu ben şimdi aynada baktım geldim tuvalette daha önce yoktu böyle boyluboyunca damarlar mor mor belli iki göğüsümde d eve de ağrı var acıyo kendi elim kolum bile çarpacak diye ödüm kopuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…