Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kizlar bence hamile kalabilmek için kesinlikle stresten uzak durmak gerek biz 8 ay denedik olmadi her ay test yaptim negatifti sonra testler falan bende hormon bozukluğu eşimdede sperm bozukşluğu çikti 6 doktora gittik hepsi kesin tüp bebk dedi bizde uğraşmayi biraktik bir ayda tek atiş oldu ve günüm geçtiği halde hamile değilimdir diye test yapmadim 3 gün sonra neyse son bir defa daha öylesine yapim dedim ve pozitif inanmayip 3 defa tekrarldaim testi ve hamileydim aylarca yumurtlam günlerini takip ederek ilşikiye gir ayok ayağini kaldir yok şunu ye yok bunu ye negatif herşeyi biraktim dediğin anada tek ilişkiyle hamile kal çok şaşirtici dimi demekki kesinlikle stres yapmamk gerekiyor ama diyene bakki ben bunu bile bile yaşadiğim halde yine stres yapiyorum

ahh aaahh hep nazar oldu kıza..50 kişden biri hamile olursa gözünüz çıkmasın emi..

nasıl yani adet kanamsı gibi mi? hemen dr.unu ara hemen eşinide. doğru hastaneye.bu arada ayaklarını yukarı uzat yat dinlen.ve lütfen stres yapma.

ama ben iş yerindeyim hastaneyede uzaktyım korkuyorumm birden bşladı doktor karnım çok ağrıyo diyince progestan die bi ilaç verdi bu sabah balamıştım daha koyu renkte kanamam varr offf yaaaaaaa

ama ben iş yerindeyim hastaneyede uzaktyım korkuyorumm birden bşladı doktor karnım çok ağrıyo diyince progestan die bi ilaç verdi bu sabah balamıştım daha koyu renkte kanamam varr offf yaaaaaaa
canım dr.unu ara muhtemelen san iğne verecek hemen o iğneyi ol ve iştende izin al
eşin yakınmı sana o gelsin.Kanama olması düşük tehlikeni gösterir ama kesinlikle düşük yaptığını değil.Önce sakin ol ama lütfen dr.unu ara.

canım korkma bende ilk hamileliğimde 3 ay progestan kullandım düşüğü önlüyo..dikkat et uzan canım..

günaydın kızlar 4 ağustos canım asenaya noldu ya gözü olanın gözü çıksın imi

Canım çok geçmiş olsun devam ediyor mu kesildi mi kanaman tuvalette mi oldu yoksa durduk yere mi bi araştıralım netten diye detay dordum. Sakin ol belki üstüne görüyorsundur. Yerleşme falan dışında bir de öyle birşey var biliyorsun. Hamile olduğu halde ilk aylarda adet gibi kanaması olanlar var.

kızlar acill yardımm benim acayip kanamam varrr neden sizceee ((((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…