Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ayyy valla ne güzel hayallerrr bende bir evim olmasını öyle çok istiyorum ki anlatamammmm yaaa

yapalim canim sen iste yer göster anahtar teslimi
sana bir kartta veririm
HAMILI KART KK DEN TEMMUZ HAMIS ARKADSIMDIR GEREGININ YAPILMASI diye
saka bir yana insallah canim oda olur

kahvaltim bitti sigara kahvede yarilandi ya birazdan cikacaz kimseden haber gelmedi meraktan ölüyom günaydin aycacim

hmm bakalım canım bu arada günaydın sanada...valla ne yapıcağımı bilemiorum ananas suyuda iyi die duydum ben :)

''evet yumurtlama sonrası ananasta yemek iyi oluyor ben sevmiyorum ananası ama alayım bari gelecek aya.artık elimizden gelenleri yapalım.beklemeklede insan strese giriyor.canım eşinin değerine bakıldı mı.eşin sigara içiyormu işi streslimi.bunlar çok etkiliyor.2 sene olmadı ise bakılmasında yarar var.sperm borsa gibi iner çıkar

görüsürüz bizimki email lerine bakmak icin tek ayak üstünde 40 takla atiyor hadi ya sizin hatiriniza acidim veriyim birazda o baksin

ağzından bal damlıyor valla canım inşallah gerçekleşir

yapalim canim sen iste yer göster anahtar teslimi
sana bir kartta veririm
HAMILI KART KK DEN TEMMUZ HAMIS ARKADSIMDIR GEREGININ YAPILMASI diye
saka bir yana insallah canim oda olur

:)) inşallah canım yaaaaaaaaaaa çok dua ediorum allahımm ne olur bir ev nasip et die kira yada satılık hangisi olursa ( bu arada kayınvalidemle kalıorum ondan istiorum:)))

cnım eşimin tahlilleri çok iyi çıktı 2-3 senedir sigarada kullanmıyor ama iş gereği evden ortam gereği ikimizdede stres hat saffa :)) birde ms hastası ama allaha şükür hiç bir sorunu yok

:)) inşallah canım yaaaaaaaaaaa çok dua ediorum allahımm ne olur bir ev nasip et die kira yada satılık hangisi olursa ( bu arada kayınvalidemle kalıorum ondan istiorum:)))
''amin canım aminnnn.bende kiradayım ve ev sahibi olmayı çok istiyorum ama yakın zman için zor.sağlık olsun hepsi olur inşallah

cnım eşimin tahlilleri çok iyi çıktı 2-3 senedir sigarada kullanmıyor ama iş gereği evden ortam gereği ikimizdede stres hat saffa :)) birde ms hastası ama allaha şükür hiç bir sorunu yok
''kayınvalide birde kayınpeder falan varsa oturmak gerçekten zor.Allah yardım etsin.

eşinede çok geçmiş olsun canım RABBİM şifa versin inşallah.değerlerin iyi çıktığına sevindim canım.

canım benden güzel haber beklemeyin benim kırmızılar geldi söyledim ama arada kaynadı galiba neyse diğer arkadaşlardan bekliyoruz güzel haberleri bende öbür ay veririm inşallah

canım benden güzel haber beklemeyin benim kırmızılar geldi söyledim ama arada kaynadı galiba neyse diğer arkadaşlardan bekliyoruz güzel haberleri bende öbür ay veririm inşallah
''bir dahaki aya inşallah.

bu arada batını yazdır canım tal e

tal'cim aklıma gelmişken canım.ağustosta inşallah diye yazıyoruz ya canım.ağustos tarihinide güncelleyelim ağustostada aynı grup devam inşallah.

boşver sağlık olsun önümüzdeki ayın suyu mu çıktı dimi ama?

ben de kiradayım olsun ne yapalım kirayı ve diğer giderlerimizi ödeyebilecek gücümüz olsun da şimdilik inşallah zamanla ev sahibi de oluruz inşallah.

''amin canım aminnnn.bende kiradayım ve ev sahibi olmayı çok istiyorum ama yakın zman için zor.sağlık olsun hepsi olur inşallah

talcim benim 6 ağustos batım benide güncellersen artık ne yapalım yeni ay yeni umut

kizlar ben kactim aksama görüsürüz öpüldünüz evmis kayinanne bide babasi var ya takmayin ogullarini aldik ya ohhh sefam olsun

kızlar valla kızıcam artık moraller yine düşmüş işim içine kayınvalideler girmiş sadece bebekleri düşünün bende kiradayım inşallah hepimizin evi olur kristalcim evet çok zor seni anlıyorum en kısa zamanda evine çıkarsın inşallah canım ama hiç bişeyi stres yapma oldumu canım

canım benim eşimde ms hastası hem hastalığ için hemde bebk sahibi olmak için stresten uzak durması gerekiyor

meraba kızlar nasılsınız bu topikte uğur var demiştim hani nerde hamişler sadece asena mı hamile inşallah bizde en kısa zamanda hamiş oluruz

arkadaşlar sizde belitiler varmı yumurtlama günlerini değerlendirdinizmi sanki benim ateşim yüksek gibi aaay inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…