Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım peki ocaktan mayıs ayına kadar korunmadın değilmi?

evet hemen sabah uyanınca doğru çıkıyor..

kulağı bilmiyorum..kız niye kulağına soktun şimdi nasıl ağzına koyacan:26:
kız allah cızırtını vermesin emi :)) kulaktan ateş ölçer var ya onunla ölçtüm

ya ben kahvaltidayim hala bir haber gelmedi huuuuuuuuuu hatunlar 10 temmuz bir haber verin sistim yaaaaaaaaaaaaaa

yani 28 günde bi adet oluyosanadetinin ilk gününden hesaplarsın 14 15 16. gün falan olabilir kişiye göre değişir..

ben hep 5.00 de ölcüyom uyaninca yine bugun 36.3cikti simdi ölctüm 36.5 cikti ne oluyor böyle anlamadim

yaa canm34 35 önemli değil..gün gün düşüş ve yükselişe bakacaksın sadece.. sabah 5 te ölçüyosan hep sabah 5te ölç..

kristalkelebek
sen nekadar süre ilaçsız tedavisiz bebek denedin?

saat 10: 28 şimdi okuyorum yazdıklarınızı tombişcan ayyy ağlyorum ağlatın vallahi beni sabah sabah. Gönüller bir olsun inşallah. Ben de seninle görüşmeyi isterdim. Bakarsın olur belli mi olur. (bebekleri görüştürürüz)

bir önceki yazımın başlığına yazarım diyordum unutmuşum hepinize günaydınlar mutlu pazarlar

yani şunu demek istiyorum ben yeni evliyken yana yana bebek istediğimiz halde 3 ay korunmadığımız halde olmadı..3 ay sonra oldu..

şimdi seninki korunmasız ilaçsız en az bi 6 ay denemniz gerek belki ilaca gerek kalmaz diyorumm

yaa bi düşününsenize bu 50 kişi bi apartmanda oturuyomuşuz..

kiz benim kiz olursa alamanci koca bulma derdimiz olmaz erkek olursa zaten evde kalmaz bir daha aglarsaniz yazmam ya aglamalariniz yüzünden yazma kariyerim baslamadan bitecek halla halla günaydin askitom

yaa bi düşününsenize bu 50 kişi bi apartmanda oturuyomuşuz..
ve o apartmani ben yapmisim ay is deyince icim giciklaniyor hem büyük odalari cocuk odasi yapardim birde hepsi arkadas ya cocuk odalarinida döseyip bebek görme isinida aradan cikarirdim

kristalkelebek
sen nekadar süre ilaçsız tedavisiz bebek denedin?

2006 ta oğlumu dünyaya getirdim 2 sene kadar düşünmedik 3. sene birazcık düşündük :) 3.5 seneden sonra hep düşündük :)) 2 sene oluo herhalde hiç korunma yok :)

''günaydın arkadaşlar iyi kaynatmışsınız yine.
kristalcim her ay yumurtlama olmayabiliyor sıkma canını.biraz dinlen istersen doğal dene klomensiz.bal tarçın karışımı yumurtalara çok iyi geliyormuş bende onu deneyeceğim.

ve o apartmani ben yapmisim ay is deyince icim giciklaniyor hem büyük odalari cocuk odasi yapardim birde hepsi arkadas ya cocuk odalarinida döseyip bebek görme isinida aradan cikarirdim

ayyy valla ne güzel hayallerrr bende bir evim olmasını öyle çok istiyorum ki anlatamammmm yaaa

kahvaltim bitti sigara kahvede yarilandi ya birazdan cikacaz kimseden haber gelmedi meraktan ölüyom günaydin aycacim

hmm bakalım canım bu arada günaydın sanada...valla ne yapıcağımı bilemiorum ananas suyuda iyi die duydum ben :)

kahvaltim bitti sigara kahvede yarilandi ya birazdan cikacaz kimseden haber gelmedi meraktan ölüyom günaydin aycacim

bak bak olmadı şimdi bide cigaramı içiosun oda ters tepki yapıo biliosun dimi bence tedavi sırasında en azından ara ver

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…