Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım peki ocaktan mayıs ayına kadar korunmadın değilmi?

evet hemen sabah uyanınca doğru çıkıyor..

kulağı bilmiyorum..kız niye kulağına soktun şimdi nasıl ağzına koyacan:26::KK1:
kız allah cızırtını vermesin emi :)) kulaktan ateş ölçer var ya onunla ölçtüm

ya ben kahvaltidayim hala bir haber gelmedi huuuuuuuuuu hatunlar 10 temmuz bir haber verin sistim yaaaaaaaaaaaaaa

ben ocakta kontrol hapini biraktim vücüz dinlensin diye mayista dr. gittim cocuk fikri oldu ilk clomen basladi yumurta gelismedi ayni dozla gecen ay 3 tane yum. büyüdü oda kimyasl oldu bu ayda atesim soyledim peki adetin kacinci gününde baslar normalde ates düsümü

yani 28 günde bi adet oluyosanadetinin ilk gününden hesaplarsın 14 15 16. gün falan olabilir kişiye göre değişir..

kristalkelebek :KK1:
sen nekadar süre ilaçsız tedavisiz bebek denedin?

saat 10: 28 şimdi okuyorum yazdıklarınızı tombişcan ayyy ağlyorum ağlatın vallahi beni sabah sabah. Gönüller bir olsun inşallah. Ben de seninle görüşmeyi isterdim. Bakarsın olur belli mi olur. (bebekleri görüştürürüz)

dertlerimiz bir ama yollarimiz ayri olsada hedefte hep bir bebek sesiyle bu hayat denen yarisi gögüslemek var iki kisilik hikayelerimizi minik bir yaramazin sikayetleriyle doldurmak var
butun sikintilar o el kadar dev icin adaklar dilekler dualar hep ona peki bütün bu kossuturmada katettigimiz yol kimin umurunda yarisi bilinen yarisi bilinmeyen kalp agrilari, husranlar adina doktor denen ama bizim icin cocuklarimiza ulasacagimiz köprüden baska bir sey olmayanin gözünde yüzünde mimiginde bir olumlu cevap görebilme umudumuzun onun derdini kim bilir . analara bacilara yeri gelir kocalara anlatilmazama ekranda tal le naz la rain le gözü kapali paylasilir kadini kadindan daha iyi kim anlarki hep acabayla baslayan cümlenin cevabi yine bir kadindan onu yasadiklarindan ögrendiginden beklenir. geceler boyu konu bazen dara düser aglanilir geceyi gündüze baglanir. her yeni gün yeni ümit denir ve hep kk talin temmuz hamislerinde dertlesilir. oysa daha gece sendeydim sabah wc deki akintina beraber baktik korkma dr. yanindayim hissiyle sabah ekranlar acilir ve ayni yolda ayni umutta onlarca kadin bulusur. tarih artik 10 temmuz ay ortalanmadan alalim haberlerinizi birbirimize haberler verelim falanca hamile diye ay cok sevindimle baslayan cümle allah banada nasip etsinle bitsin. bunlari yazarken anladimki sizin kadar hic arkadasim olmadi hic bir arkadas ortamindada bu denli rahat konusmadim, hic kendimi kasmadim sanirim memleketinin insani farkli oluyor ah.....hepiniz burda olsaniz sub a gidip kisir yesem naz la otoparkta sigara icsem rain orami burami acip muayene olsam .........neyse.............sanirim son zamanlarda kendimi en rahat ettigim anlari 3000 km. ötede bu ekranin arkasinda sizlerle paylastim umarim hamisliklerinizi doguma gidislerinizi bebislerinizin ilk anlarinida hep beraber konusuruz simdilik iyi geceler hatunlar ha..........cikmayan candan umut kesilmez sakin yine stresteyim sanmayin kariyer yaptim sira cocukta eri geci olacak mademki o nazlaniyor ben dokunmuyom nazinin tadini cikarsin elime gecince isirmadik yerini birakmiyacam bu günlerin acisini cikaracam iyi nöbetler cittirlar isten kaytarmayin ha........

bir önceki yazımın başlığına yazarım diyordum unutmuşum hepinize günaydınlar mutlu pazarlar:KK74:

yani şunu demek istiyorum ben yeni evliyken yana yana bebek istediğimiz halde 3 ay korunmadığımız halde olmadı..3 ay sonra oldu..

şimdi seninki korunmasız ilaçsız en az bi 6 ay denemniz gerek belki ilaca gerek kalmaz diyorumm

yaa bi düşününsenize bu 50 kişi bi apartmanda oturuyomuşuz..

saat 10: 28 şimdi okuyorum yazdıklarınızı tombişcan ayyy ağlyorum ağlatın vallahi beni sabah sabah. Gönüller bir olsun inşallah. Ben de seninle görüşmeyi isterdim. Bakarsın olur belli mi olur. (bebekleri görüştürürüz)

kiz benim kiz olursa alamanci koca bulma derdimiz olmaz erkek olursa zaten evde kalmaz bir daha aglarsaniz yazmam ya aglamalariniz yüzünden yazma kariyerim baslamadan bitecek halla halla günaydin askitom

yaa bi düşününsenize bu 50 kişi bi apartmanda oturuyomuşuz..
ve o apartmani ben yapmisim ay is deyince icim giciklaniyor hem büyük odalari cocuk odasi yapardim birde hepsi arkadas ya cocuk odalarinida döseyip bebek görme isinida aradan cikarirdim

kristalkelebek :KK1:
sen nekadar süre ilaçsız tedavisiz bebek denedin?

2006 ta oğlumu dünyaya getirdim 2 sene kadar düşünmedik 3. sene birazcık düşündük :) 3.5 seneden sonra hep düşündük :)) 2 sene oluo herhalde hiç korunma yok :)

''günaydın arkadaşlar iyi kaynatmışsınız yine.
kristalcim her ay yumurtlama olmayabiliyor sıkma canını.biraz dinlen istersen doğal dene klomensiz.bal tarçın karışımı yumurtalara çok iyi geliyormuş bende onu deneyeceğim.

ve o apartmani ben yapmisim ay is deyince icim giciklaniyor hem büyük odalari cocuk odasi yapardim birde hepsi arkadas ya cocuk odalarinida döseyip bebek görme isinida aradan cikarirdim

ayyy valla ne güzel hayallerrr bende bir evim olmasını öyle çok istiyorum ki anlatamammmm yaaa

kahvaltim bitti sigara kahvede yarilandi ya birazdan cikacaz kimseden haber gelmedi meraktan ölüyom günaydin aycacim

''günaydın arkadaşlar iyi kaynatmışsınız yine.
kristalcim her ay yumurtlama olmayabiliyor sıkma canını.biraz dinlen istersen doğal dene klomensiz.bal tarçın karışımı yumurtalara çok iyi geliyormuş bende onu deneyeceğim.

hmm bakalım canım bu arada günaydın sanada...valla ne yapıcağımı bilemiorum ananas suyuda iyi die duydum ben :)

kahvaltim bitti sigara kahvede yarilandi ya birazdan cikacaz kimseden haber gelmedi meraktan ölüyom günaydin aycacim

bak bak olmadı şimdi bide cigaramı içiosun oda ters tepki yapıo biliosun dimi bence tedavi sırasında en azından ara ver

Son düzenleme:
X