Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

selam kızlar... temmuz ayı benim için çok özel bir ay 18 temmuz 2009 da evlendim 18 temmuz 2010 ayında ev aldık inşallah 2011 temmuz ayında da hamiş kalırım 18 temmuzda ögrenmeyi cok istiyorum ....

Bizde anne olalıııımmmm:KK6:

hoşgeldin canım umarım bu ay dileğin gerçekleşir..senide listemize ekliyorum..

teşekkür ederim hoş bulduk . bu vesileyle sizlerle tanışmak varmış:)
gelişmeleri an be an yazıcam :81:.. çalışmalar bir gün arayla devam ediyor önümüzdeki 2 hafta benim için çoook önemli sanırım 22 temmuzda belli olucak ama ....

liste nerde acaba:) gerçekten görmek istiyorum ay hadi hayırlısı yaaa gerçekten eşimle de konuşuyorduk geçen gün bu ayun 18 ine ne olacak acaba diyee bebişimiz olur mu acaba diye gecirmiştik içimizen aah aahh önce dügün sonra ev sonra bebiş mutlulugu olursa daha ne isterim ben yaaaa:KK24:

liste nerde acaba:) gerçekten görmek istiyorum ay hadi hayırlısı yaaa gerçekten eşimle de konuşuyorduk geçen gün bu ayun 18 ine ne olacak acaba diyee bebişimiz olur mu acaba diye gecirmiştik içimizen aah aahh önce dügün sonra ev sonra bebiş mutlulugu olursa daha ne isterim ben yaaaa:KK24:
'maaşallah canım ne güzel .bende bebiş sonrada ev isteyeyim RABBİM den:)

liste 1.sayfada.

'maaşallah canım ne güzel .bende bebiş sonrada ev isteyeyim RABBİM den:)

liste 1.sayfada.

teşekkür ederim gördüüüm ve çook mutlu oldum:) gerçekten yürekten isteyince hersey oluyor ben buna inanıyorumm.. için istiicek öyle bi isticeksin ki Rabbim çok büyük çok merhametli ..

dertlerimiz bir ama yollarimiz ayri olsada hedefte hep bir bebek sesiyle bu hayat denen yarisi gögüslemek var iki kisilik hikayelerimizi minik bir yaramazin sikayetleriyle doldurmak var
butun sikintilar o el kadar dev icin adaklar dilekler dualar hep ona peki bütün bu kossuturmada katettigimiz yol kimin umurunda yarisi bilinen yarisi bilinmeyen kalp agrilari, husranlar adina doktor denen ama bizim icin cocuklarimiza ulasacagimiz köprüden baska bir sey olmayanin gözünde yüzünde mimiginde bir olumlu cevap görebilme umudumuzun onun derdini kim bilir . analara bacilara yeri gelir kocalara anlatilmazama ekranda tal le naz la rain le gözü kapali paylasilir kadini kadindan daha iyi kim anlarki hep acabayla baslayan cümlenin cevabi yine bir kadindan onu yasadiklarindan ögrendiginden beklenir. geceler boyu konu bazen dara düser aglanilir geceyi gündüze baglanir. her yeni gün yeni ümit denir ve hep kk talin temmuz hamislerinde dertlesilir. oysa daha gece sendeydim sabah wc deki akintina beraber baktik korkma dr. yanindayim hissiyle sabah ekranlar acilir ve ayni yolda ayni umutta onlarca kadin bulusur. tarih artik 10 temmuz ay ortalanmadan alalim haberlerinizi birbirimize haberler verelim falanca hamile diye ay cok sevindimle baslayan cümle allah banada nasip etsinle bitsin. bunlari yazarken anladimki sizin kadar hic arkadasim olmadi hic bir arkadas ortamindada bu denli rahat konusmadim, hic kendimi kasmadim sanirim memleketinin insani farkli oluyor ah.....hepiniz burda olsaniz sub a gidip kisir yesem naz la otoparkta sigara icsem rain orami burami acip muayene olsam .........neyse.............sanirim son zamanlarda kendimi en rahat ettigim anlari 3000 km. ötede bu ekranin arkasinda sizlerle paylastim umarim hamisliklerinizi doguma gidislerinizi bebislerinizin ilk anlarinida hep beraber konusuruz simdilik iyi geceler hatunlar ha..........cikmayan candan umut kesilmez sakin yine stresteyim sanmayin kariyer yaptim sira cocukta eri geci olacak mademki o nazlaniyor ben dokunmuyom nazinin tadini cikarsin elime gecince isirmadik yerini birakmiyacam bu günlerin acisini cikaracam iyi nöbetler cittirlar isten kaytarmayin ha........

kızlar iyi geceler valla ben hızınıza yetişemiyorum ama benide unutmayın ya:KK59:dün giremedim hiç bugünde eşimden sıra gelmedi yarın görüşürüz tatlı rüyalar

sagol canim bazen yaziyom iste bir gün vitrinlerde mühendis oldum ama anne olamadim diye bir kitap görürsen o sizin tombistir ya............hele bir hamile kalayim neler yazacam daha

heh heh hehee
evet ya insan kendini eksik hissediyoo sanki:KK43:((((((((
bende eşime karşı özellikle kendimi yarım hissettim bazen duygu sömürüsü filan yapıyorum sorun sende değil bende diyee kendimi cezalandırıyrum belkide.....

ay şekerlerim ben geldim siz yoksunuz perşembeden beri giremiodum çok özledim sizle muhabbeti valla..dünden beride yazlık temizlioruz çok yoruldum 1 saat önce eve geldim siz nerdesiniz yaa şurda iki çene çalardık yoksam hepinizin mesaisimi başladı :KK53::KK53::KK52::KK52::86::86:eek: zaman size iyi çalışmalar diim :))

canımcım ilacı sordum doktora klomenin eş değeri dedi dedim bu dahamı iyi bende yoksam bunumu kullansam dedim :)) yok yok:KK50::KK50: bizim tedavimiz farklı şimdi karıştırma onu dedi:))

arkadaşlar bu arada cuma günü doktorum var diodum ya size gittim çok hüsrana uğradım 3 gün öncesine göre hiç bi değişiklik yok yumurtalıklarımda hala aynı sağ yumurtalık 10 mm solda hiç yok halbuki birinci ve ikinci denememde gayet iyi büyümüşlerdi...ve perşembe gecesinden beride kasık ağrısı çektim kendi kendime önceki tecrübelere dayanarak herhalde büyüyor diyordum ama fıs çıktı çok moralim bozuldu eşimde tedaviye karşı çıkıo biraz bir çocuğumuz var allah nasip etti ikinciside allahın izniyle olur diyor bilmiyorum doktor bu ay pek umudumuz yok dedi bidahaki ay mg yükseltiriz dedi ama eşimi nasıl ikna edicem yaw :KK43::KK43:

forum güzelleri ablalarım kardeşlerim :)) bişi sorucam bu klomen tedavisine bağlı kilo artışı veayaklarda bacaklarda su toplaması oldumu sizlerde merak ediyorum doktor yapar dedi benim vucudum kolay kolay su toplamaz ama ayaklarım acaip oldu :)) sizde yazarsanız sevinirim

X