Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

günaaaydın kızlarrrr..:KK16:
pazar sabahı olduğu nasılda belli..herkes kahvaltıda sanırım..:KK56:
batlar geldi kızlar bugün bilgilendirin bizleri,moral verin..yarın listedeki 5 kişiden iyi haberler bekliyoruz..
nafiye,ozgur,shm,gizi,aslı hadi hayırlısı..:KK49:

heh heh hehee
evet ya insan kendini eksik hissediyoo sanki:KK43:((((((((
bende eşime karşı özellikle kendimi yarım hissettim bazen duygu sömürüsü filan yapıyorum sorun sende değil bende diyee kendimi cezalandırıyrum belkide.....
yapma be gülüm sonra benim gibi sinir bosalmasi yasarfsin hem allah bagislasin varmis bir tane birini veren ikinciyi esirgemez biraz sabret

ay şekerlerim ben geldim siz yoksunuz perşembeden beri giremiodum çok özledim sizle muhabbeti valla..dünden beride yazlık temizlioruz çok yoruldum 1 saat önce eve geldim siz nerdesiniz yaa şurda iki çene çalardık yoksam hepinizin mesaisimi başladı :KK53::KK53::KK52::KK52::86::86:eek: zaman size iyi çalışmalar diim :))
valla seker bunlar bebek bahanesiyle normal mesaiyi bitirip birde mesai yapiyorlar gibi geliyor bana kimseyi bulamamaktan bende cok müzdaribim yaaaaaaaaaaaaaaaaa

canımcım ilacı sordum doktora klomenin eş değeri dedi dedim bu dahamı iyi bende yoksam bunumu kullansam dedim :)) yok yok:KK50::KK50: bizim tedavimiz farklı şimdi karıştırma onu dedi:))

arkadaşlar bu arada cuma günü doktorum var diodum ya size gittim çok hüsrana uğradım 3 gün öncesine göre hiç bi değişiklik yok yumurtalıklarımda hala aynı sağ yumurtalık 10 mm solda hiç yok halbuki birinci ve ikinci denememde gayet iyi büyümüşlerdi...ve perşembe gecesinden beride kasık ağrısı çektim kendi kendime önceki tecrübelere dayanarak herhalde büyüyor diyordum ama fıs çıktı çok moralim bozuldu eşimde tedaviye karşı çıkıo biraz bir çocuğumuz var allah nasip etti ikinciside allahın izniyle olur diyor bilmiyorum doktor bu ay pek umudumuz yok dedi bidahaki ay mg yükseltiriz dedi ama eşimi nasıl ikna edicem yaw :KK43::KK43:
ilac ve icerikleri konusunda gercekten bir sey bilemiyorum ama dr. un senin icin en iyisini bilir ben ilk ay kullandigimda benimde büyümemislerdi ikinci ay 3 tane tommisim vardi ben de dr.uma sormustum oda vücudun hormonel calismasiyla ilgili demisti keske sana yardim edebilsem

forum güzelleri ablalarım kardeşlerim :)) bişi sorucam bu klomen tedavisine bağlı kilo artışı veayaklarda bacaklarda su toplaması oldumu sizlerde merak ediyorum doktor yapar dedi benim vucudum kolay kolay su toplamaz ama ayaklarım acaip oldu :)) sizde yazarsanız sevinirim
canim ben resmen kilo aldim cok sisman degilimdir 175 boyundayim 77 kilo oldum ben hep düzensiz yemeye vermistim ama dr. ödem dedi cumadan beri yine rahatim spor iyi geldi uzulme ben 3 ay da sismi kilomu bilmiyom ama tartiyi 4 kilo attiriyom umarim hersey gönlünce olsun

oo tombisim gelmiş hoşgeldin..nasılsın ateş ölçüyomusun canım?

günaydin canlar bugun son tail günüm sabah kalktim biraz dolastim dün yagmur yagmuiti uzun uzun toprak kokusunu cektim icime sonra piril piril günes yüzümü güldüren esim kahvalti almaya gitti söyle iki hamile haberiyle kahvaltimi taclandirayim dedim kimseler yok günaydin tal iyik yalniz birakmadin neyse burdan eve dönmeden iyiiiiiiiiiii haberrrrrrrrrrrrrrrrrr bekliyom yolculuk güzel gecsin........

oo tombisim gelmiş hoşgeldin..nasılsın ateş ölçüyomusun canım?

canim nasilsin sanada günaydin ben clomeni biraktim adetisim bugun adet sonrasi 10. gunum ve hala 36. 3ile 4 arasinda seyrediyor kacinci gun yukselecekmi inecekmi bir bilgim yok sen biliyormusun sali günü dr. kontrolum var emin degilim gitsemmi gitmesemmmi zaten su an tek konsantrosyonum telim edecegimiz insaat yarin boyacilar gelecek ve yine yorucu bir hafta baslayacak ama sizin yaninizda iki dakika dinleniyorum sen fikirlerini yazarmisin

aynen valla bendede ödem yaptı çok bende tardıda 4 kilo kadar fazla çıkıorum 2 senedir aynı kilodaydım ne inerdi ne çıkardı :)

yaw bn bu ateş ölçmenin tarifini bi daha alsam olurmu unuttumda :) nasıl yapılıcaktı

canim nasilsin sanada günaydin ben clomeni biraktim adetisim bugun adet sonrasi 10. gunum ve hala 36. 3ile 4 arasinda seyrediyor kacinci gun yukselecekmi inecekmi bir bilgim yok sen biliyormusun sali günü dr. kontrolum var emin degilim gitsemmi gitmesemmmi zaten su an tek konsantrosyonum telim edecegimiz insaat yarin boyacilar gelecek ve yine yorucu bir hafta baslayacak ama sizin yaninizda iki dakika dinleniyorum sen fikirlerini yazarmisin
canım ani düşüş olduğu gün yumurtlama günüymüş..sonra yükseliyomuş..eğer adet gününe kadar düşmezse hamileymişsin ben öylee biliyorum..
sen hiçbi ilaç tedavi görmeden kaç ay bebek çalışması denedin?
günaydın kızlarrrrrr.. nasılsınızzz bakim..

günaydın canım iyiyiz sen nasılsın?

canım ani düşüş olduğu gün yumurtlama günüymüş..sonra yükseliyomuş..eğer adet gününe kadar düşmezse hamileymişsin ben öylee biliyorum..

tşkler canım ne olsun bende iyi olmaya çalışıorum cumadan beri moralsizim biraz:KK43: herhalde bu ay fos geçecekk

dün senin öbür topigi gördüm birseyler yazmak istedim ama daha erken diye yazmadim ma size yazmak istedim

ben her zaman degilim
ama haftada bir dir bu avanakligim
gözlerimdeki yaslar bakislarimdaki hüzün
hep seni düsündükce ve hep seni andikca
bir saat vardir bilmezsin
ben ona is olsun diye bakarim
sonra kavusacagimiz ani hesaplarim
benim saatim var, senin yok
benim bileklerim kalin seninkiler henüz ince
ufacik ellerini hayal ederim ufacik ellerini
sen sen annene bakma emi
o sancilarini tepmelerini hala aklimda tutayim isterim
bir de uzun uzun sensiz gecen yillarimi düsünürüm
sen sen annene bakma emi
bir kahve isterim yaninda yine sigaram olsun
baban gelsin keyf yapayim diye beklerim belki
adamin biri haykirsa alt kattan
sustur be kadin su cocugu uyuyamiyorum diye
ultrasonlariyin kagitlari parca parca olsa elimde bakmaktan
ve camilerden ezan sesi gelir bes vakit
allahimi hatirlarim
seni isterim amin
senin gebeligini yasamak isterim amin
ama yalnizca su an ben cekerim bu amini
biliyorum geleceksin
ama geldinde
seen sen annene bakma emi

deniz gemeinhart

arkadaşlar şimdi klaktan ölçtüm tam 37 çıktı iki kulağımdanda ölçtüm nasıl :)) iyimi

ben ocakta kontrol hapini biraktim vücüz dinlensin diye mayista dr. gittim cocuk fikri oldu ilk clomen basladi yumurta gelismedi ayni dozla gecen ay 3 tane yum. büyüdü oda kimyasl oldu bu ayda atesim soyledim peki adetin kacinci gününde baslar normalde ates düsümü

dün senin öbür topigi gördüm birseyler yazmak istedim ama daha erken diye yazmadim ma size yazmak istedim

ben her zaman degilim
ama haftada bir dir bu avanakligim
gözlerimdeki yaslar bakislarimdaki hüzün
hep seni düsündükce ve hep seni andikca
bir saat vardir bilmezsin
ben ona is olsun diye bakarim
sonra kavusacagimiz ani hesaplarim
benim saatim var, senin yok
benim bileklerim kalin seninkiler henüz ince
ufacik ellerini hayal ederim ufacik ellerini
sen sen annene bakma emi
o sancilarini tepmelerini hala aklimda tutayim isterim
bir de uzun uzun sensiz gecen yillarimi düsünürüm
sen sen annene bakma emi
bir kahve isterim yaninda yine sigaram olsun
baban gelsin keyf yapayim diye beklerim belki
adamin biri haykirsa alt kattan
sustur be kadin su cocugu uyuyamiyorum diye
ultrasonlariyin kagitlari parca parca olsa elimde bakmaktan
ve camilerden ezan sesi gelir bes vakit
allahimi hatirlarim
seni isterim amin
senin gebeligini yasamak isterim amin
ama yalnizca su an ben cekerim bu amini
biliyorum geleceksin
ama geldinde
seen sen annene bakma emi

deniz gemeinhart

canım biliorum beklemek çok zor ama çokta dert etme desemm boşa demiş olurum herhalde ama biraz rahat ol olurmu ne kadar kafana takarsan o şey olmuo benim hep öyle hayyaler kurarım kafama takarım ama sonra olmaz ve yıkılırım o yüzden biraz başka şeylerle uğraş valla böyle şeyler yazzıosun sonra bizde üzülüoruzz bak sonra yumurtalıklarımız gelişmicek :)))

ben ocakta kontrol hapini biraktim vücüz dinlensin diye mayista dr. gittim cocuk fikri oldu ilk clomen basladi yumurta gelismedi ayni dozla gecen ay 3 tane yum. büyüdü oda kimyasl oldu bu ayda atesim soyledim peki adetin kacinci gününde baslar normalde ates düsümü
canım peki ocaktan mayıs ayına kadar korunmadın değilmi?
hergün aynı saattemi olucak birde akşamları yok dimii
evet hemen sabah uyanınca doğru çıkıyor..
arkadaşlar şimdi klaktan ölçtüm tam 37 çıktı iki kulağımdanda ölçtüm nasıl :)) iyimi

kulağı bilmiyorum..kız niye kulağına soktun şimdi nasıl ağzına koyacan:26::KK1:

ben hep 5.00 de ölcüyom uyaninca yine bugun 36.3cikti simdi ölctüm 36.5 cikti ne oluyor böyle anlamadim

X