Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Selam bende bu ay hamile kalmak isteyen bir bayanım :KK49: çalışmalara devam dedi doktor hehehe
ve malesef doktor kontrolünde hamile kalmaya calısıyorum :18:
hoşgeldin suenes:KK71:..nasılsın..batın kaçtı canım?
kizlar tarcin cayi aldim tadi cok guzel istah kesiyor hemde gevsetiyor tatli krizini bastiriyor kokusu cok guzel hem müzmin kisirlara bu ben oluyom hem körpecik anneciklere bu da siz oluyorsunuz iyi geliyor deneyin
tombisim allah aşkına şu kısır kelimesini hafızandan sil:KK45:..ciddiyim kısırım dersen hamile kalabilirmsin sen düşün..
tal hanım merhaba ben nafiye ben sat 2 haziran bat 30haziran-3temmuz olması gerekiyodu ve ben hala adet olmadım..
4 haziran da kanda bthcg baktırdım 0,100 çıktı negatif dr gebelik yok 1 hafta sonra tekrar bakalım dedi
bu sabah idrarda baktım 1çizgi belli 2 çizgi çok hafif belrgn çıktı... pazartsi dr. gideceğiz umarım hayırlısıyla bi cevp gelir:)
merhaba nafiye hanım öncelikle hoşgeldiniz..umarım keyifli bol müjdeli paylaşımlarınz olur..sen dr dediği tarihte git canım ve dikkat et ağır falan kaldırma canım..inş hayırlı baberlerini alırız ..bize haber vermeyi unutma..seni de lisyemize ekliyorum canım..
yerleşme kanamsı nası oluyo ya? çok koyu adetim gündüz olmuşum kpssdeyken. pet koymuştum sabah çok koyu ve az adetim şimdiye çoktaaaan şelale olmam gerekiyodu. umutlansam mı acaba :)
canım umutlanmakla umutlanmamak arasında ol:KK53:sadece bekle kanamanı takip et..

biz daha bu işte çok yeniyiz ben işte folik asite başladım ama eşim hiçbirşey almıyor. Folik asit dedim de hamile kalmaya yardımcı oluyor mu acaba hiç duydunuz mu diğer etkilerinin yanı sıra??? sanki öyle birşey de kulağıma gelsi eczacı mı ne söylemişti.

'ace selenyum sanıyorum en iyisi.

':21::21::21::21::21::21:regl günün bugünmü peki?

evet enteresan ama geç döllenme ben de yaşadım geçen ay onun için kanda bir çıkmadı sonradan çıktı. hem de tek korunmasız ilişki ile yani arada birşey yapmadık ona rağmen yani test edildi onaylandı bak tarih te veriyorum 5 haziran ilişki 15 haziran negatif sonuç 0.49 23 haziran kan sonucu pozitif 10.82 arada da başka ilişki yoktu biliyorum yani eminim. :) hastaydım ya bronşit kendime hayrım yoktu başkasına hiç olamadı ordan biliyorum.

ama tabi herkeste herşey ayı olacak diye birşey yok.

buarada sorulara cevap verirken eski arkadaşların bildikleri onlara daha önce söylediğim şeyleri tekrarlamış oluyorum mecburen kusura kalmayın. Eeeee bu da samimiyetin ve arkadaşlıklarımızın eskidiğini göstermeye başladı.Hani karı kocalar da öyledir ya bir hikayeyi sürekli yanında olduğun için devamını sen getirebilecek kadar ezberlersin bizim de öyle oluyor sizinle yavaş yavaş yeni ark katıldıkça.

'o kadar çok okudum ki bu şekilde hamile olan.sanıyorum geç döllenme inşallah hamilesindir:nazar:

hoşgeldin suenes:KK71:..nasılsın..batın kaçtı canım?

tombisim allah aşkına şu kısır kelimesini hafızandan sil:KK45:..ciddiyim kısırım dersen hamile kalabilirmsin sen düşün..

merhaba nafiye hanım öncelikle hoşgeldiniz..umarım keyifli bol müjdeli paylaşımlarınz olur..sen dr dediği tarihte git canım ve dikkat et ağır falan kaldırma canım..inş hayırlı baberlerini alırız ..bize haber vermeyi unutma..seni de lisyemize ekliyorum canım..

canım umutlanmakla umutlanmamak arasında ol:KK53:sadece bekle kanamanı takip et..

yaa inş. hayırlı haberlerle döneceğim p.tesi aranıza:)

seni gördüğüme sevindim yeniden hem de moralli bir şekilde maşallah. ben doktora gidemedim canım yıllık üzündeymiş kadın pzt ye randevu aldım hoş benim öğreneceğim birşey yok kontrole gidicem bi de o smear testinin sonucunu alcam okadar. Sağol ilgine. çok çok öptüm. fazla özletmeden gel yine

seni nazi cok merak ediyorum dr. görüsmaeniz vardi demi umarim hayirli bir sonuc aldiniz

kızlar ben hastalanıyrm gallıba yaa lutfen bırı cvp versn bana daha oncede yazmstm adetım yaklastıgı zaman ılıskılerden snra hafıf pembe kanamam oluyr snra gecıyr en son 3gun once olmstu sonra normal akıntı oldu adet olmadım bugun yne ılıskı sırasnda oldu sımdılık bı durum yok ama bu neden oluyr anlamadım adet yaklasınca boyle olan varmı lutfen bılgılendırın benı adet lucagım ıcınmı oluyr bu ya bıraz acık yazmak zornda kaldım lutfen kusura bakmayın sınırım bozuldu ıyıce:KK69::KK69::KK69:

evet enteresan ama geç döllenme ben de yaşadım geçen ay onun için kanda bir çıkmadı sonradan çıktı. hem de tek korunmasız ilişki ile yani arada birşey yapmadık ona rağmen yani test edildi onaylandı bak tarih te veriyorum 5 haziran ilişki 15 haziran negatif sonuç 0.49 23 haziran kan sonucu pozitif 10.82 arada da başka ilişki yoktu biliyorum yani eminim. :) hastaydım ya bronşit kendime hayrım yoktu başkasına hiç olamadı ordan biliyorum.

ama tabi herkeste herşey ayı olacak diye birşey yok.

buarada sorulara cevap verirken eski arkadaşların bildikleri onlara daha önce söylediğim şeyleri tekrarlamış oluyorum mecburen kusura kalmayın. Eeeee bu da samimiyetin ve arkadaşlıklarımızın eskidiğini göstermeye başladı.Hani karı kocalar da öyledir ya bir hikayeyi sürekli yanında olduğun için devamını sen getirebilecek kadar ezberlersin bizim de öyle oluyor sizinle yavaş yavaş yeni ark katıldıkça.

ya naz ben tam umudumu kesmiştim şimdi sen böyle deyince içimde bi umut kıvılcımları oldu..acaba diyorum senin kan testin 18 gün sonra çıktıysa benimkidemi? amaaan neyse boşver batıma kadar daha beklemeliyim..:KK55:
aslında evde bi idrar testi varda onu yapmak için bahane arıyorum galiba kendime:KK1:

kızlar ben hastalanıyrm gallıba yaa lutfen bırı cvp versn bana daha oncede yazmstm adetım yaklastıgı zaman ılıskılerden snra hafıf pembe kanamam oluyr snra gecıyr en son 3gun once olmstu sonra normal akıntı oldu adet olmadım bugun yne ılıskı sırasnda oldu sımdılık bı durum yok ama bu neden oluyr anlamadım adet yaklasınca boyle olan varmı lutfen bılgılendırın benı adet lucagım ıcınmı oluyr bu ya bıraz acık yazmak zornda kaldım lutfen kusura bakmayın sınırım bozuldu ıyıce:KK69::KK69::KK69:
'canım açık yazmadın yazman gerektiği gibi yazdın.
inan neden fikrim yok.iltihap falan yok değil mi

benim normalde adet dışında hiç kanamam olmaz seni tam olarak anlayamadım..ama eğer her ilişkide kanama oluyosa bi dr a git bizimlede paylaş canım..

bugün ozgurtoprağın batıydı..sizi bilgiendirdimi arkadaşlar?:26:

'canım açık yazmadın yazman gerektiği gibi yazdın.
inan neden fikrim yok.iltihap falan yok değil mi

cnm ya ne bılım kımse yazmaynca kızdırdımmı acba dedım ya ıdrar yollarımda kısn ıltahap vardı baya kotydu ıhap ıctm ıgne yedım bı ton gecmıstı ama tam olarak bı turlu gecmıyr ondan kaynaklanabılırmı benım bu cokkez basıma geldı herkeste oluyrdur zannettım ama galıba olmuyr ben sonra adet oluyrdm ama bu kez bısey yok kesın yne olurum ama bu aradakı akıntı olayını anlamıyrm işte adet olucaksam madem ılıskıden sonra gelıyrsa nye devam etmıyr bır kac gun sonra oluyr anlamadım kafam ıyıce salaklastı ahhh bebıs olmadıgınamı yanayım boyle tuhaf seyleremı anlamdım

cnm yok yok her ılıskıde olmuyr sadece adete yakın ılıskıye gırınce oluyrdu sonrada en az ıkı gune adet oluyrdm kac gundur bekledım gelen gıden yok aksıne akıntı var bugun yne aynı sey oldu anlamdım hastalanıcamın belırtısı u ama neden bu sadece bende oluyr:KK69::KK69::KK69:

merhaba canım bana olmuştu ama bende enfeksiyon gelişmişti. bence adettin biter bitmez hemen doktora git kültür testi yaptır....

merhaba kızlar 15 dakikalığına sizlerleyim... tal cım ben de özgürtoprağı merak ettimmmm BAT ı yarın olanlar ne alemdeler acep? adet belirtileri varmı? ammmmaaannn soruma bak belirtiler hamişlikle aynı ki!!!

merhaba canım bana olmuştu ama bende enfeksiyon gelişmişti. bence adettin biter bitmez hemen doktora git kültür testi yaptır....

sagol cnm cvp verdgn ıcın zaten gıdıcem adet olunca onuda soylım bı bu eksıktı valla butun hastalıkları 2senede tamamlıyorum kultur testı nsl yyapılıyrkı

cnm ya ne bılım kımse yazmaynca kızdırdımmı acba dedım ya ıdrar yollarımda kısn ıltahap vardı baya kotydu ıhap ıctm ıgne yedım bı ton gecmıstı ama tam olarak bı turlu gecmıyr ondan kaynaklanabılırmı benım bu cokkez basıma geldı herkeste oluyrdur zannettım ama galıba olmuyr ben sonra adet oluyrdm ama bu kez bısey yok kesın yne olurum ama bu aradakı akıntı olayını anlamıyrm işte adet olucaksam madem ılıskıden sonra gelıyrsa nye devam etmıyr bır kac gun sonra oluyr anlamadım kafam ıyıce salaklastı ahhh bebıs olmadıgınamı yanayım boyle tuhaf seyleremı anlamdım

canım bunları yaşayan sadece sen değilsin... akıntı ilettinden ben de kurtulamadam. bu ay bitirmeye kesin kararlıyım eşimi pazartesi ürolojiye yollayacağım. bu enfeksiyonlar bulaşıcı da olabiliyor. ben eşime , eşim bana bulaştırıyor diye düşünüyorum. ham eşimin doktoru 'eğer eşinin rahatsızlığı tekrar ederse aynı formatta sana da ilaç yazarız' demişti. bence özellikle de ilikiden sonra oluyorsa eşin de bi doktora görünsün.

sagol cnm cvp verdgn ıcın zaten gıdıcem adet olunca onuda soylım bı bu eksıktı valla butun hastalıkları 2senede tamamlıyorum kultur testı nsl yyapılıyrkı

canın acımaz hiiçç korkma kulak çubuğunun daha uzununu düşün. onu rahmin içine dokundurarak rahim içindeki sıvıdan örnek alacak. benzetmem biraz kötü olcak ama kulağını kulak çubuğuyla temizlemek gibi ok!

ya ama ben bişi anlamadımmm kimyasal gebeliğin tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. neden oluyor ki?

X