Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

evet canım benim de rahmetli halam orada oturuyodu. evet biz bamyayı kızartıp sonra üstüüne domates dökeriz yeni yemek yedim yahu yoksa kalkıp yapcam bizimkide delirdi yine bizim hatun diyecek gerçi bunlar yapmadığım şeylerde değil:KK52: sizinde bat süper oluyo yalnız üfff:KK56:

evet ya bat benimde şimdi acayip canım istedi.ben ankarada oturuyorum benimde tokata adım attığımda ilk istediğim şeydir bat. şöyle soğuk ekşili bol yeşillikli bir bat olsa. valla haşlanmış mercimeğim olsa hemen yapıcam:KK66:

evet ya bat benimde şimdi acayip canım istedi.ben ankarada oturuyorum benimde tokata adım attığımda ilk istediğim şeydir bat. şöyle soğuk ekşili bol yeşillikli bir bat olsa. valla haşlanmış mercimeğim olsa hemen yapıcam:KK66:

Allah seni ne diyim ben yarın gidiyorum amasyaya ilk işim bamya kızartması sonrada bat :KK56::KK56: sanki aşeriyoruz yaa:KK60::KK60: senin bat kaç arkadaşım

canım bende geçtim o dönemden.şimdi acısını çıkartıyoruz.çalışıyoruzda çalışıyoruz :KK60:

bizimde gelsin o günler artık :86::86: benimki eskiden aşkım tatlım derdi artık bana oğlum la diye konuşuyo kızdım bende asker arkadaşı gibi olduk sanıyo :KK57: sinir oldum ama şimdi yola geldi kulağını çektim azıcık:KK52:

aaaaaaaaaaaaaaa:KK52:
imdaaaaaaat:KK52:
kızlar okuyamadım hepsini 120 ile 180 sayfa arası kaldıııııııı.....:KK37:

:KK42:canım raibowuma kooooocaaaaamaaaan bi alkış:KK9: ve çiçekler benden:KK71:..inş. bu ay bütün testlerinde çift çizgi görürsün:KK53:..:KK66:

aaaaaaaaaaaaaaa:KK52:
imdaaaaaaat:KK52:
kızlar okuyamadım hepsini 120 ile 180 sayfa arası kaldıııııııı.....:KK37:
evet ya çok hızlı ilerliyor ama ben güncelledim canım listeyi kopyala buradan.okumak liste yapmak çok uğraştırıcı bugün bende tek tek okuyunca anladım.kolay gelsin işin zor inanki :KK16:

ayy düğünümüz vardıı..annemden sonra 2 teyzemler dedemler herkes ailecek bizdeydi öğleden sonra 3 gibi gittiler..bende bi yattım yeni kalktım..
dün gece teyzem illa uyumayalım herzamanmı birbirimizi görüyoz oturalım dedim ehh dedim..saat 04:00 da yatağa gittim..tamm daldım ..
aa o da ne:92::KK34::KK17:

ahahaa yarım saatlik bi uyku molası vermek zorunda bıratı eşim benii..:KK19:

5 gibi yat 8 de kalk falan filan anlatmak bile yoruyor..

ohh neyse tekrar topiğe döndüm..moralim yerinde..
yeni gelen arkadaşlar sefa getirdiler..inş. hayırlı haberler müjdeler verirler..:KK16:

kızlar biraz işlerim var akşam yine girerim..rainbowa tekrar tekrar teşekler..

ayy düğünümüz vardıı..annemden sonra 2 teyzemler dedemler herkes ailecek bizdeydi öğleden sonra 3 gibi gittiler..bende bi yattım yeni kalktım..
dün gece teyzem illa uyumayalım herzamanmı birbirimizi görüyoz oturalım dedim ehh dedim..saat 04:00 da yatağa gittim..tamm daldım ..
aa o da ne:92::KK34::KK17:

ahahaa yarım saatlik bi uyku molası vermek zorunda bıratı eşim benii..:KK19:

5 gibi yat 8 de kalk falan filan anlatmak bile yoruyor..

ohh neyse tekrar topiğe döndüm..moralim yerinde..
yeni gelen arkadaşlar sefa getirdiler..inş. hayırlı haberler müjdeler verirler..:KK16:

hoşgeldin canım benim :KK70: çok yorulmuşsundur şimdi

offff geçsin artık şu günler gelsin bat lar ama gelmesin kırmızılar gelsin kuzucuklar bebişler :emir_bebek: :emir_bebek: :nazar:

kıslarrr süper haberim var size doktordan geldim şimdi ve sonuç pozitifff yanii 9 ay sonra bebişim olacak inş :KK49::emir_bebek::nazar:

ben tokatlıyım amasya suluovada halamlar oturuyor oraya yazın her gidişimizde tarhana için katık (süzme yoğurt) ve bamya alırız .halamların bamyacı teyzeleri var bahçesinden toplayıp getiriyor.birde orada yemeğinden ziyade kavurma kızartma gibi birşeyide yapılıyor değil mi?yemiştim çok güzel

bende tokatlıyımm hemşerim benimmmm :)))

kıslarrr süper haberim var size doktordan geldim şimdi ve sonuç pozitifff yanii 9 ay sonra bebişim olacak inş :KK49::emir_bebek::nazar:

ayyy çok sevindim canım benim :nazar::nazar:ne kadarlık şimdi bebiş :44: ohhh kimse yok ve ilk tebrik benden :KK54::KK54:

ayyy çok sevindim canım benim :nazar::nazar:ne kadarlık şimdi bebiş :44: ohhh kimse yok ve ilk tebrik benden :KK54::KK54:

canım çok tşk ederim darısı hepinizin başına daha çok minikmiş ultrasonla göremedi kan testinde çıktı haftaya kontrole gitcem ozaman görücez inş )))

canım çok tşk ederim darısı hepinizin başına daha çok minikmiş ultrasonla göremedi kan testinde çıktı haftaya kontrole gitcem ozaman görücez inş )))

oyy kıyamam ben ona Allahım kucağınada almayı nasip etsin inşallah:26: içinde de bizlere yarabbimm

kızlar neredesiniz bugün yaa hemen gittiler eşlerinin yanına :KK60::KK60:neyse iyi geceler bariiii

X