Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Sağol canım. İnşallah hepimizin bebişleri bizi daha fazla bekletmeyip çıkarlar yola. Bayağı ümitlendim bugün kızlar yaa. Olmazsa çok üzüleceğim biliyorum.

hişşşttt çok ayıp hiç öyle şeyler deme olcak bu iş olcak

eder inşallah canım ALLAH tan hepimizin temennisi aynı eşini ikna etmişsinya geri kolay olcak durmak yok yola devam eşimle bizim sloganımız bu

1980 liyim geç kalmaktan korkuyorum ben ilk baştan beri istiyoz biz

bende 80 mart 9 yaşıtız
şimdi ikimizde istiyoruz ama daha çalışma bile yapamadıkki neyse yakında başlayacaz çalışmalara ameliyat oldum o yüzden yasak ilişki

bamya çıktımı yaa bugün pazara baktım pek büyüktü beyenmedim biz de severiz çünkü

İnşallah canım ben de öyle ümit ediyorum hatta 13 aydır sürekli ümit ediyorum :) biz elimizden geleni yaptık gerisi takdir ne diyelim

Allahtan sahip olabileceksin diyor yaa hiç umt yok dese ALLAH korusun

dedim ya olacak Allahın izniyle

berceste canım ben kaçırmışım orayı sen niçin ameliyat oldun. Çok geçmiş olsun.

berceste canım ben kaçırmışım orayı sen niçin ameliyat oldun. Çok geçmiş olsun.

biz nisanda bebeğe karar verdik dr gitceğim gün adet oldum ama adetimden 10 gün sonra

sonra dr gittik dr rahim duvarı kalınlaşması var dedi viraz üzüntülü bir dönem geçirdimde neyse ilaçlar hastalığımı geçirmedi bende kürtaj oldum ameliyat değilde operasyon diyelim

ben aydında yaşıyorum canım burda var küçük tazeler :) buyrun gelin hepinize ikram edeyim :))

düşünmen yeter bebeim sağol biz istanbulun koca bamyalaarını yimekten bıktık walla küçüğüde var tabi 2-3 hafta görünüp kayboluo tezgahlarda o zaman alıp stok yapmak lazım:44:

Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın.

ben aydında yaşıyorum canım burda var küçük tazeler :) buyrun gelin hepinize ikram edeyim :))

bende amasyalıyım amasyanın elması ayrıca kirazı ve bamyası meşhurdur gelin birlikte toplayalım dalından bizim bağda var birlikte pişirelim

bende amasyalıyım amasyanın elması ayrıca kirazı ve bamyası meşhurdur gelin birlikte toplayalım dalından bizim bağda var birlikte pişirelim

Ben aslında kırıkkaleliyim ama görev yerimiz aydın. oh mis gibi kendin pişir kendin ye :) teklifi bile mutlu etti sağolasın canım.

düşünmen yeter bebeim sağol biz istanbulun koca bamyalaarını yimekten bıktık walla küçüğüde var tabi 2-3 hafta görünüp kayboluo tezgahlarda o zaman alıp stok yapmak lazım:44:

tabiiki hemen biter her zaman gittiğin manav yokmu 2 kilo sipariş ver sana özel getirtsin

biz yaşamıyoruz walla imrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…