Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ne güzel. ama ilkinde ne olduğunu bilmiyordu ilk önce korkuyorlar sanırım sonra babalığın tadını alınca daha heyecanlı olurlar ben daha ilkini bile bilmezken ikinciyi hayal ediyorum

öyle galiba kaç yaşındasın cnm ben 24 oğlum 4 evliliğimde 5 yaşında=))

maaşallah canım .inşallah bebiş gelmiştir yola

Son düzenleme:
HADİ HAYIRLISI bakalım ama sana tavsiyem bacaklarını yukarı gik ilşki sonrası tuvalete ve banoya girme hadi hayırlısı olur bu iş

evet bugün öyle yaptım canım :) ilişkiden sonra belimin altına yastık koydum ayaklarımı da duvara yasladım yarım saat yattım öyle inşallah bu ay mutlu haber verenlerden olurum :)

hb canım

evet evet bende eşimde çok istiyoruz

ne güzel biz evleneli 2 sene oldu ilk zamanlar düşünmedik en sonunda eşimi ikna ettim şimdide Allah nasip etmiyor.. gerçi sağlık olsun inşallah:26: olacak bakalım bu arada kaç yaşındasın

inşallah üzülmeyeceksin canım gelecek bu ay bebişin:)

İnşallah canım inşallah. İlk kez bu kadar yaklaştım sanki. Yumurtanın çatladığı günü tutturduk falan. Bol bol da dua ettim hepimiz için. Gerisi nasip kısmet sanırım.

ne güzel biz evleneli 2 sene oldu ilk zamanlar düşünmedik en sonunda eşimi ikna ettim şimdide Allah nasip etmiyor.. gerçi sağlık olsun inşallah:26: olacak bakalım bu arada kaç yaşındasın

eder inşallah canım ALLAH tan hepimizin temennisi aynı eşini ikna etmişsinya geri kolay olcak durmak yok yola devam eşimle bizim sloganımız bu

1980 liyim geç kalmaktan korkuyorum ben ilk baştan beri istiyoz biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…