Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

8 gün adetim gecikti test yaptım tek cizgi adetim düzensiz zaten ama neden bu kadar geciktiki

Buarada tövbe yarabbim ben hep cenabı allahın adını büyük yazdıkça yine küçük çıkıyor gönderildiği zaman sizde de öyle dimi. Noktadan sonra büyük algılıyor onun için bundan sonra yazmadan önce önüne nokta mı koysam dur bakim işe yarayacak mı cenabı .allah derken büyük çıktı mı :)

Ben de olsam ümitlenirim testi tekrarlasan mı acabe testte problem olabilir. Ya da henüz idrarda çıkacak kadar hormonlar artmamışsa daha az gün olmuş çünkü. Kandan çıkar ben olsam biraz daha bekleyip durum aynı ise yani adet olmazsan direk kandan baktırt arkadaşım.

8 gün adetim gecikti test yaptım tek cizgi adetim düzensiz zaten ama neden bu kadar geciktiki

bugun yaptım testi tek çizgi insallah gebeyimdir.
izin alıp kan tahlili yaptırana kadar normal test sonuç verir çektiğim streste bana kalır(iş yeri izin stresi)
8 gün az bi süremi peki

şu konuşmaları başka arkadaşlarımızla falan yapsak olmaz işte rahat edemeyiz acırlar çünkü yazık kendi kendine ortada birşey yokken gelin güvey oluyor falan derler. Ama biz kendi aramızda istediğimizi söyleriz bu konuda.

izin alıp kan tahlili yaptırana kadar normal test sonuç verir çektiğim streste bana kalır(iş yeri izin stresi)
8 gün az bi süremi peki

inşallah gebesindir canım benim ama nazında dediği gibi kan tahlili yaptır bencede

bazen eşime diyorum benim gibi doğmamış çocuğuna dua eden biri varmıdır diye sakın kimseye deme vallahi deli sanar diyor

belki geç döllenme olmuştur falan henüz idrarda çıkacak kadar değildir hormonlar olur mu olur

8 gün az bi süremi peki

bizim doktor da gitti ya tatile (greenmoon) ortda ebe falan da yok ben bol keseden atıyorum gibi oldu. Ama şaka bir tarafa öyle biliyorum ben vallahi.

benim de tam gününde olurdu gecikti bu sefer. göğüs acısından ölücem. progesteron 1.19 çıktı. bu ay ümidim yokama neden gecikiyo bu adet anlamadım

mrb arkadaşlar bugün spiral i aldırdım ama kisme beni tiiiye alıpta listeye eklememiş çok alındım darıldım
bebeim olursa söölemem walla

thanks şekerim cümlemizin ki inş..bugün pazarda oğlumu kaybattim biraz uzaktaki tezgahtan cıncık boncuğa dalmış ödüm koptu az kala ölüodum walla
allah kimseyi yavrusundan ayırmasın

thanks şekerim cümlemizin ki inş..bugün pazarda oğlumu kaybattim biraz uzaktaki tezgahtan cıncık boncuğa dalmış ödüm koptu az kala ölüodum walla
allah kimseyi yavrusundan ayırmasın
ne büyük korku yaşadın büyük geçmiş olsun.Amin canım aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…