Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim kasık ve bel ağrım biraz daha arttı bugün özellikle belim ağrıyor off kendimi çok mu dinliyorum yaa
Amaan dinleyeceğiz tabii vücudumuzda bişeyler oluyor.. Ne olursa yazın valla kızlar çünkü her yazdığımızda belkide gebelik belirtilerini yazıyoruzdur bilemeyiz ve unutmayız en azından en çok hangi belirti kandırıyor veya doğru çıkıyor diye

Canim adetten..itibaren 8. Gunumuz 1 kere fire verdik..ama sanirim gun asiri olmasi daha iyiymis..sperm kalitesi icin..kafam cok karisti..gecen ayda gun asiri gibi biseydi olmadi..bakalim..
Canım bende yumurtlamadan önce gün aşırı yumurtlama günlerinde her gün denedim bakalım nolacak sonuç bekliyorumm

Canım bende yumurtlamadan önce gün aşırı yumurtlama günlerinde her gün denedim bakalım nolacak sonuç bekliyorumm
Idrar ne zman yapcaksin canim..benim adete 11 gun felan var..cikmaz sanirim simdi dimi..ovulasyon felanda yapmadim..telefonumdaki takip programina gore tahminde bulundum..simdi gidip idrar alsam denesem cikarmi acaba

Idrar ne zman yapcaksin canim..benim adete 11 gun felan var..cikmaz sanirim simdi dimi..ovulasyon felanda yapmadim..telefonumdaki takip programina gore tahminde bulundum..simdi gidip idrar alsam denesem cikarmi acaba
Canım erken gibi geldi bana ama 10 gün önceden öğrenende var ben 1 hafta kala başlayacağım yani 4 gün sonra

Bence de çok erken henüz. Ben internetten şimdi test siparis ettim. Perşembe günü gelecek. Persembe de bat günüm tam. Şimdiden sabırsızlanıyorum ama bekliyeceğim mecbur zaten elimde test yok

4-5 gün sonra yapmaya başla bence canım bir hafta önce öğrenende var 10 gün öncede bilemiyorum
Bende bugun 7.günüm hala adet olmadım kürtaj olmuştum nisanda 2 ay korundm ve adetlerim 2 aydır çok düzenli günü gününe ama bu ay korunmayı bıraktım ama hala adet olamadım gögüslerim dolgun ama acı yok test yapıyorum 2 gün önce yaptım bişey çıkmadı akşam net Bi şekilde baktım çok çok silik çizgi gördüm bugun sabah yaptım hiçbişey çıkmadı

Bence de çok erken henüz. Ben internetten şimdi test siparis ettim. Perşembe günü gelecek. Persembe de bat günüm tam. Şimdiden sabırsızlanıyorum ama bekliyeceğim mecbur zaten elimde test yok
Ay hadi inşallah hamilelik haberleri arka arkaya gelir ya hadi kızlar testleri geçeriz başarılı oluruz inşallah

Hayırlısı olsun yarın sabah tekrarlayın testi inşallah hamilesindir

Canım benimde ameliyatta 2 defa uğraştım ama açılmadı demişti. Bende maydonozlu süte oturdum ve kimyasal gebelik oldu. Kötü bişey ama bu açıldığını gösteriyor diye düşünüyorum. Sende dene ve ümidini kaybetme Rabbim herşeye kadirdir inşAllah dua edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…