Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim kasıklarımda ağrı var ama dün daha farklı birşey oldu yan taraflarda değil de tam kasık ortasında artık rahim üstü gibi anlık 2 kere sancı girdi sonra geçti

benim kasıklarımda ağrı var ama dün daha farklı birşey oldu yan taraflarda değil de tam kasık ortasında artık rahim üstü gibi anlık 2 kere sancı girdi sonra geçti
Ay inşallah anne ben burdayım diyorduk mercimeğin Sanırım dediğini anladım göbeğin hemen altında oluyor dimi bana da oluyor ama şiddetli değil

Ay inşallah anne ben burdayım diyorduk mercimeğin Sanırım dediğini anladım göbeğin hemen altında oluyor dimi bana da oluyor ama şiddetli değil
Ay insallah evet ya ilk defa bunu hissettim kasık ağrısına alıştım ama bu farklıydı insallah pozitif sonucu görürsem tüm belirtileri yazıcam tek tek buraya

Ay insallah evet ya ilk defa bunu hissettim kasık ağrısına alıştım ama bu farklıydı insallah pozitif sonucu görürsem tüm belirtileri yazıcam tek tek buraya
Aynen bende Ama gerçekten elle tutulur belirtilerim kasık batması ara ara akıntı ve bugün başlayan sık idrara çıkma başka yok yani göğüsler falan sadece daha dolgun ağrı falan yok

Aynen bende Ama gerçekten elle tutulur belirtilerim kasık batması ara ara akıntı ve bugün başlayan sık idrara çıkma başka yok yani göğüsler falan sadece daha dolgun ağrı falan yok
Benim akıntım afedersiniz ama çok arttı beyaz kremsi karnım hep sis dün gece sağ kasıkta baya batma oldu ama gece uzanırken hissettim sadece 9 günüm kaldı ne zaman test yapmalıyım sizce en erken ne zaman belli olur

4-5 gün sonra yapmaya başla bence canım bir hafta önce öğrenende var 10 gün öncede bilemiyorum

2 aydır belirtilerim vardi kasık ağrısı gögüs ağrısı ama içimde hep hamileyimdir hissi vardı ama olmadı bu ayda belirtiler var ama sanki yine olmayacak gibi hissediyorum bu ay nedense belki olacagi icindir bu his off hormonlar bir garip ya

Evet ya ben umutlanmayacağım ne olursa olsun çünkü üzülmek istemiyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…