Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar göğsün çevresinde yani kahverengi kısmında beyaz kabarcıklar neden olur bilen var mı daha önce çıkıyo muydu dikkat etmedim bu ay fark ettim de adet öncesi mi oluyor acaba

selammmm kızlarrrr.......

evet canım telefondaki uygulama cuma gününü gösteriyordu ama ben pazar günü sabah gördüm piki

sabah akşam yaptım canım bende fazla var diye.pazar sabah piki gördüm akşamada test kalmamıştı daha doğrusu yanımda yoktu yapmadım.artık yapmama gerek kalmadı zaten olduysa haftasonu olmuştur

şimdi bundan sonrası zor beklemesi olan dönem hakkımızda hayırlısı bakalım..

Günaydın kızlar göğsün çevresinde yani kahverengi kısmında beyaz kabarcıklar neden olur bilen var mı daha önce çıkıyo muydu dikkat etmedim bu ay fark ettim de adet öncesi mi oluyor acaba
O da hamilelik belirtisi diye biliyorum ben canım ama.. İnşallah hamilesindir. Dolgunlaşma veya ağrı var mı peki

O da hamilelik belirtisi diye biliyorum ben canım ama.. İnşallah hamilesindir. Dolgunlaşma veya ağrı var mı peki
Evet canım benim adet öncesi de göğüslerimde değişiklik olur ama bu sefer şiddeti biraz fazla bu 4. Gün geçen ay 3 gün tek ağrıdı ve şiddeti azdı anlamadım umutlanmak da istemiyorum

Evet canım benim adet öncesi de göğüslerimde değişiklik olur ama bu sefer şiddeti biraz fazla bu 4. Gün geçen ay 3 gün tek ağrıdı ve şiddeti azdı anlamadım umutlanmak da istemiyorum
Ya sorma bende de bariz belirtiler yok umutlanmıyorum o yüzden hiç. Tuttuysa Allah izin verirse 1 haftaya öğrenirim

Canım seninle günümüz aynı ya ben 4 gün sonra başlıyorum test yapmayaa hazır mısın sende testlere

kızlar özellikle sağ kasıkta batmalar ve beyaz akıntı al karında hafif regl öncesi ağrılar,ozellıkle gecelerı karında şişlik sag kasıkta skıp bırakma gbı seyirmeler bunlar erken belırtıler olabılır mi

Eveet olabiliiir inşallah hamilesindir canım ya benim en çok inandığım belirtiler şöyle şiddetli kasıkta batmalar, göğüs ağrısı ve akıntı.. bunlar dışında olanlar sanki psikolojikmiş gibi geliyo bana..

Ya sorma bende de bariz belirtiler yok umutlanmıyorum o yüzden hiç. Tuttuysa Allah izin verirse 1 haftaya öğrenirim
Bu ay kendime izin verdim canım bütün belirtileri kontrol ediyorum nedense hamile olduğumu düşünmek istedim istiyorum bu ay da olmasa direkt hastaneye gidecem ve asla belirti aramayacam netten de bi şeylere bakmayacam benim son 4 gün bata

inşallah güzel hberler verebilirim bilşemıyorum dha once boyle seyler yasamadım ama bırde bıtmeyen bır uyykusuzluk hali..en onemlısı bu halsiz hissetmek ama bılmıeyorum tabı dha brzcık var olursa sız güzel haber vermek ısterım

bu kasıkta batmalar hafıf sızı agrı hep aynı taraftan bırde..enfeksıyon olma durumu varmdıır bilen va rmı bırde sık ıdraRA CIKMA

Az kalmış bat a azıcık daha sabret öğreneceksin bakalım inşallah istediğin gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…