Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim kasıklarımda ağrı var ama dün daha farklı birşey oldu yan taraflarda değil de tam kasık ortasında artık rahim üstü gibi anlık 2 kere sancı girdi sonra geçti🤷‍♀️

benim kasıklarımda ağrı var ama dün daha farklı birşey oldu yan taraflarda değil de tam kasık ortasında artık rahim üstü gibi anlık 2 kere sancı girdi sonra geçti🤷‍♀️
Ay inşallah anne ben burdayım diyorduk mercimeğin :halay: Sanırım dediğini anladım göbeğin hemen altında oluyor dimi bana da oluyor ama şiddetli değil:dondurma:

Ay inşallah anne ben burdayım diyorduk mercimeğin :halay: Sanırım dediğini anladım göbeğin hemen altında oluyor dimi bana da oluyor ama şiddetli değil:dondurma:
Ay insallah evet ya ilk defa bunu hissettim kasık ağrısına alıştım ama bu farklıydı insallah pozitif sonucu görürsem tüm belirtileri yazıcam tek tek buraya 😂😂😂

Ay insallah evet ya ilk defa bunu hissettim kasık ağrısına alıştım ama bu farklıydı insallah pozitif sonucu görürsem tüm belirtileri yazıcam tek tek buraya 😂😂😂
Aynen bende :KK14: Ama gerçekten elle tutulur belirtilerim kasık batması ara ara akıntı ve bugün başlayan sık idrara çıkma başka yok yani göğüsler falan sadece daha dolgun ağrı falan yok:işsiz:

Kızlar ben 27 yaşındayım 3 yıllık evliyim. Artık çocuk düşünüyoruz ve önümüzde ki ay Allah izin verirse çalışmalara başlayacağız. Bende baktım temmuz başlığı yok açayım dedim :skandal: Burada paylaşım olarak test yorumlarız, gebelik belirtilerinden bahsederiz, sağlıklı beslenme, kürler vs.. Stressiz geçirmek için makara yaparız falan. Gelin Birlikte bekleyelim. Bebek hazırlığıyla ilgili tecrübeli arkadaşlarda yazarsa sevinirim :KK51: Beni yalnız bırakmayın çok heyecanlıyım gelin heyecanımızı paylaşalım:KK5:

-Ben ön hazırlık olarak folik asit takviyesine başladım.

-Bu ay bal, çörek otu ve tarçın kürünü uygulayacağım. (Bu kürden vazgeçtim çakşır suyu aldım onu eşimle birlikte kullanacağız)

-Bebek yapma düşüncesi bile çok güzel ama kafama takmayacağım. Burada ve çevremde duyduğum bebeğe en engel olan hiç bir sorun olmamasına rağmen stresten bebeklerin olmaması..
Böyle işte şimdilik hazırlığım böyle olacak nasip diyelim..

Tabloda yer almak isteyenler beni etiketleyerek yorum yaparsanız sevinirimm:süslü:

Anne Adayı:KK200:Bat TarihiSonucu
ManyakPrenses ManyakPrenses 31.07.2020
@Mdmd12.07.2020:emir_bebek::KK200:
@Gereksiz0607.08.2020
@semiramis199029.07.2020
@SiyahPapatyaa05.08.2020
@yengec431.07.2020
@tnurta05.07.2020
@nefesim-3506.08.2020
@ahvalim14.07.2020
@Emel akdelun08.07.2020
@talena27.07.2020
@Vera06m23.07.2020
@ G Gareysar 24.07.2020
@skylight0606060601.08.2020
@Pinky9325.07.2020
@Menekse moru19.07.2020
@KvrckEla09.08.2020
@Mavim2520.07.2020
@Kralice5525.07.2020
@Nurzfr05.08.2020
@Muzkad928915.08.2020
@kirpapatyasiii23.07.2020
@Seulcan30.07.2020
@pinkderya12.07.2020
@brrnytr29.07.2020
@Gizemm001.08.2020
S Saripapatya22 24.07.2020
Aynen bende :KK14: Ama gerçekten elle tutulur belirtilerim kasık batması ara ara akıntı ve bugün başlayan sık idrara çıkma başka yok yani göğüsler falan sadece daha dolgun ağrı falan yok:işsiz:
Benim akıntım afedersiniz ama çok arttı beyaz kremsi karnım hep sis dün gece sağ kasıkta baya batma oldu ama gece uzanırken hissettim sadece 9 günüm kaldı ne zaman test yapmalıyım sizce en erken ne zaman belli olur

Benim akıntım afedersiniz ama çok arttı beyaz kremsi karnım hep sis dün gece sağ kasıkta baya batma oldu ama gece uzanırken hissettim sadece 9 günüm kaldı ne zaman test yapmalıyım sizce en erken ne zaman belli olur
4-5 gün sonra yapmaya başla bence canım😋 bir hafta önce öğrenende var 10 gün öncede bilemiyorum🥰

2 aydır belirtilerim vardi kasık ağrısı gögüs ağrısı ama içimde hep hamileyimdir hissi vardı ama olmadı bu ayda belirtiler var ama sanki yine olmayacak gibi hissediyorum bu ay nedense belki olacagi icindir bu his off hormonlar bir garip ya😂😂😂

2 aydır belirtilerim vardi kasık ağrısı gögüs ağrısı ama içimde hep hamileyimdir hissi vardı ama olmadı bu ayda belirtiler var ama sanki yine olmayacak gibi hissediyorum bu ay nedense belki olacagi icindir bu his off hormonlar bir garip ya😂😂😂
Evet ya ben umutlanmayacağım ne olursa olsun çünkü üzülmek istemiyorum ya :işsiz:

4-5 gün sonra yapmaya başla bence canım😋 bir hafta önce öğrenende var 10 gün öncede bilemiyorum🥰
[/Prenses senin bilgin varmı ilk defa adet ağrısı çekiyorum şuan resmen kasıklarım belim çok fena ağrıyor diğer aylara göre hiç yaşamadığım bişey bu benim adet olcak olsam daha 9 gün var bu ağrı normal değil acaba bebek geldide düşecek mi acaba

X