Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım histereskopiyi bilmiyordum evet doktorlar her tedaviden sonra deneyin diyorlar ama benm de olmadı direk geçtim tüp bebeğe uğraşmaya strese değmez. Maddi açıdan tabii ki zorluk yoksa

Ayyyy ne çabuk geçmiş maşallah kıpırdıyor demi şimdi
Aynen canım ya bu zamana gelene kadar neler çektim bir bilsen ama hepsini unuttum Evet hissetmeye basladım yeni yeni çok garip bir his duygu çok ama çok güzel. Renkli ultrasonda yüzü kime benzediği herseyi belli düşünebiliyormusun mucizeyi insallah tez zamanda sana da nasip olacak

Eklentiler

• 1630492644020.png
    147,9 KB · Görüntüleme: 21
Kime benziyor peki cidden belli oluyormu o kadar isme karar verdiniz mi peki canım

Kime benziyor peki cidden belli oluyormu o kadar isme karar verdiniz mi peki canım
Canım eşimin ailesi ve eşim çekik gözlüler bizim bebişinde gözleri çekik renkli ultrasonda bu haftalarda bakıldığında herseyi cok net görünüyor canım isime daha karar veremedik hala düşünüyoruz alper, metehan, alimcan, bilgehan bunlar aklımızda

Çok güzel isimler gerçekten Allah size bağışlasın çekik gözlü paşamız geliyor desene bende eğer pozitif görürsem bu haftada renkli ultrason çektircem mrk ettim şimdi

Çok güzel isimler gerçekten Allah size bağışlasın çekik gözlü paşamız geliyor desene bende eğer pozitif görürsem bu haftada renkli ultrason çektircem mrk ettim şimdi
Aminnn canım benim çok sağol
Valla çook bekletti ama olsun değer hersey
Aynen canım zaten 20. Haftalarda detaylı ultrasona giriliyorya orada bakıyor renkli şekilde ama benm doktorum kendi ultrasonunda varmış direk renkli görüntüyü açınca bİzde şok olduk hiç beklemiyorduk bu kadar yani arkasını dönüyordu hep yüzünü göstermiyordu akıllı bıdıklar yaa

Of bir kerede bana olmustu öyle tam testi çıkardım adet günümdü olmamıstım. Testi yapacakkene acı gerçekle karsılastım çok kötü olmustu sonra yemin ettim adetimin geçmesini bekliycem diye
Bende yapmazdım bugün de dün yaptığımda çizgi görünce dayanamadım yaptım

Yaaaa kıyamam minik yaaa bide arkasını da dönermiş

ama
Anladım histereskopiyi bilmiyordum evet doktorlar her tedaviden sonra deneyin diyorlar ama benm de olmadı direk geçtim tüp bebeğe uğraşmaya strese değmez. Maddi açıdan tabii ki zorluk yoksa
sen ne güzel sonuç aldın. Maşallah. Aslında bende istedim hemen geçelim dedim. Ama bir oğlum var aradada bir gebelik oluşmuş neden bir şans daha olmasın dedi öylece beklemye karar verdk. Yoksa sabrımda kalmadı yani. SEnin kaç tly mal olmuştu.

İnşallah tez zamanda hayırlı güzel haberler alırsın. İşleriniz rast gider inşallah. Kaç tl ye mal oldu tedavin ilaçlar vs

İnşallah tez zamanda hayırlı güzel haberler alırsın. İşleriniz rast gider inşallah. Kaç tl ye mal oldu tedavin ilaçlar vs
Canım benim tedavim ilaçlar, transfer, dondurma hersey dahil 18 i buldu sanırım. Daha az tutardı da bana ekstra iğne kullanıldı. Caglunal ın 17 bin tl ilaç hariç fazlaymış ya ilaçlar 5 bini geçmişti bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…