Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok mantıklı. Sen de çalışaağın için ödersiniz ya nelere para vermiyoruzki

çok mantıklı. Sen de çalışaağın için ödersiniz ya nelere para vermiyoruzki
Evet doğru yaşta geçtikçe kalitesizleşiyor yumurta vs. Tekrar o iğne tedavisi opu o kadar zor olur ki . Parasını veririm en azından diyorum her yıl artık ne zaman nasipse yaptırırz tekrardan. Sen nasılsın ? Tedaviye basladınız mı

Ben henüz başlayamadım bu Eylül ayını da deneyelim dedik doktor 4 ay deneyin dedi biz de 3 ayı tamamlayalım en azından diye düşündük. Olmazsa gideceğiz

Merhaba bendede pco var doktor 25 30 yumurta olur sizce rahim dinlendirme ypar mı

Kızlaaaar dün gece test yaptım negatifti bıraktım sabah çizgi vardı. Bu zamana kadar hiç bir zaman kuruma çizgisi çıkmamıștı. Sabah şimdi yine yaptım negatif. Kuruma çizgisi olunca su dökünce siliniyor muydu silinmedi su damlattım. Ay bir an ümitlendim

Bu sabahta negatif çıktıysa negatiftir canım . Kuruma çizgisine aldanma ben de de olmustu su damlattığımda gittmişti ama çizgi

Ekstra birşeymi yapıldı doktor deneyin dedi ? Hadi hayırlısı insallah ilk denemede tutunur bebiş
Ekstra birşey derken kuzum bana histereskopi yapıldı. RAhim duvarlarını kazıyarak şekil düzeltti bir de hafif yapışıklık vardı onu açtı. Bu şekilde de bir deneyn dedi 4 ay süre verdi. Olmadı tüp bebeğe geçicez biz. Artık yapacak birşey kalmadı çünkü benm için.

Tekrar dene istersen yarın sabah inşallah canım çok bekledin sende

Haklısın bu anlamda iyi aslında dondurman şu anda kaç haftalık oldun prki

hadi hayırlı olsun şimdiden tedavin canım. Ben de bakalım başlıycam artık yoruldum ya.. Tüp bebeği de deneyip ykamı sıyırmak istiyorum bu düşünceden
Başla bencede zaman kaybı gerçekten sende çok bekledin ve yıprandın olsa olurdu şimdiye kadar diye düşünüyorum. Durumun varsa hiç düşünme çok tşk ederim bu arada dua ed bana canım biliyorsun 100 de 100 garanti değil sonuçta o kadar masraf bide zahmet inşallah güzel haber alırım Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…