Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar folik asit kullanıp mide bulantısı ve mide ağrısı çeken varmi acaba
Miden de sorun olabilir mi canım gastrit,ülser vs .Belki ondandır ama sanmıyorum böyle bir etkisi olacağını.Ben Ayriyetten mide koruyucu da kullanıyorum o yüzden böyle bir etki olsada hissedemiyorum..

Miden de sorun olabilir mi canım gastrit,ülser vs .Belki ondandır ama sanmıyorum böyle bir etkisi olacağını.Ben Ayriyetten mide koruyucu da kullanıyorum o yüzden böyle bir etki olsada hissedemiyorum..
Bildiğim kadarıyla böyle bi sorun yoktu bi kaç gün önce folik asite başladım ondan sonra ara ara bulantı ve ağrı olunca ona bağladım

Kızlar benim Gecikmenin 6.günü bugün hiç bir belirtim yok fakat karnımda kasıklarımda seyirme var dünden beri neden bilmiyorum inatla da test yapmak istemiyorum Pazartesi kan vericem inşallah dua edin nolur bu sefer olsun :dua::KK200:
Kuşum yapsana test 6 gün hayat ideal bir süre. İnşallah bebişin seninledir. Benim bir arkadaşım yeni gebelik haberini aldı onunda karnında aşırı derecede seyirme olmuş tabi kişiden kişiye değişir ama bence bir tane yap 🙊♥️

Kizlar benimde bugün itibariyle 5 gün kaldı ama toplamda 5 test yaptım , ne gelirse meraktan derler ya 😁 3u silik 2si negatif . Silik olanlarin her biri farklı marka 😁 Kasık ağrım çok var batma oluyor 😁 En son aldığım test oncomed di ama pek güvenemedim kullanan var mı aranızda 😁

Kizlar benimde bugün itibariyle 5 gün kaldı ama toplamda 5 test yaptım , ne gelirse meraktan derler ya 😁 3u silik 2si negatif . Silik olanlarin her biri farklı marka 😁 Kasık ağrım çok var batma oluyor 😁 En son aldığım test oncomed di ama pek güvenemedim kullanan var mı aranızda 😁
Maaşallah canım çok istikrarlisin bu konuda 🙊😜
Bence gebelik olabilir belki o silik çıkanlar daha erken dönemde saptayabiliyordur duyarlıdır yani..insallahta oyledir🙏
Bende bugünlerde yapıcam test 😬

Maaşallah canım çok istikrarlisin bu konuda 🙊😜
Bence gebelik olabilir belki o silik çıkanlar daha erken dönemde saptayabiliyordur duyarlıdır yani..insallahta oyledir🙏
Bende bugünlerde yapıcam test 😬
Ah sorma kuzum eşim diyor ki ben senin kadar sabırsız bir insan gormedim 😁 Ama ne yapayım gönül ferman dinlemiyor 🤷😁😁 İnşallah Rabbim nasip eder hepimize hayırlı haberlerini bekliyorum seninde :) Kaç gün kaldı bata 🙊

Ah sorma kuzum eşim diyor ki ben senin kadar sabırsız bir insan gormedim 😁 Ama ne yapayım gönül ferman dinlemiyor 🤷😁😁 İnşallah Rabbim nasip eder hepimize hayırlı haberlerini bekliyorum seninde :) Kaç gün kaldı bata 🙊
1hafta canım...ama ben erken yumurtluyorum hep önceki 2düşük olan gebeliğim de de böyle olmuştu onları tahmin etmiştim bundada hissediyorum ama kendimi çokta umutlandirmak istemiyorum bakalım yapınca yazıcam buraya😊

1hafta canım...ama ben erken yumurtluyorum hep önceki 2düşük olan gebeliğim de de böyle olmuştu onları tahmin etmiştim bundada hissediyorum ama kendimi çokta umutlandirmak istemiyorum bakalım yapınca yazıcam buraya😊
Kuzum hayırlı haberler alırsın inşallah herseyin bir vakti zamanı var en güzel zamanda yavrularımıza kavuşacağız hep birlikte 🤲♥️
Yanlız o kadar teste eşin batmasinnn:)) iyi para dönmüşsün testlere 😁😁
İnternetten toplu almıştım uyguna geldi o yüzden elime geçtikçe yapıyorum 😁 İnşallah bir daha kullanmaya gerek kalmaz ♥️🤲

Oncomed güvenilir canım

X