Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Okurken heycanlandim cidden :)) hayirlisini olsun canim. testlerini yaptirdiktan sonra kafan daha rahat eder, icinde süphe kalmaz, tez zamanda olur insallah diledigin :)

Kızlar muayenemizi olduk doktor her şey yolunda gidiyor dedi çok şükür

Masallah size de, 1/4 atlattin bak, zaman nasil cabuk geciyor, kac cm olmus söyledi mi doktor :)

Evet çok şükür günler geçiyor2.44 cm olmuş yavrum ya

Bence kullanmalısın canım forumda o kadar cokki bu yumurta geliştirici ve çatlatma iğnesi kullanan, benim dr hsg cekmeden veremem o ilaclari falan demisti sinir olmustum ben sırf onlari versin diye gitmsitim halbuki. Denemelisin bence fayda saglar illaki

canım %70 kullancam gibi karar verdim şimdiden heyecanlandım zaten düşününce bile :) inşallah sebep olur bu ilaç bu ay güzel haberler alırım nasipse hayırlısıyla

canım %70 kullancam gibi karar verdim şimdiden heyecanlandım zaten düşününce bile :) inşallah sebep olur bu ilaç bu ay güzel haberler alırım nasipse hayırlısıyla
İnşallah canım ilk kullanımda dr dozu ayarlayamayabilir ama belki az belki cok gelebilir belki tam ayarinda olur kendini bu tarz seylere hazırla ama şöyle bisey var diyelim önümüzdeki ay kullandın ama negatif sonuclandi, sonraki ay kullanmasan bile bu ilaclarin etkisi biraz devam ediyor yine yumurtanın gelişmesine. İnşallah tek seferde olumlu sonuc alırsın

Amin canım inşallah
ilaç hakkında olumlu düşüncelerim vardı taa ki az önce amh sonucuma bakana kadar o kadar düşük ki başımdan aşağı kaynar sular döküldü sonucum 0.33

Amin canım inşallah
ilaç hakkında olumlu düşüncelerim vardı taa ki az önce amh sonucuma bakana kadar o kadar düşük ki başımdan aşağı kaynar sular döküldü sonucum 0.33
Aaaa canım yaaa üzülme hemen dur.. doktora gösterdinmi ne dedi. Bak amh sı düşük olup gebe kalabilen var. Kürlerle vs. Moral bozma

Aaaa canım yaaa üzülme hemen dur.. doktora gösterdinmi ne dedi. Bak amh sı düşük olup gebe kalabilen var. Kürlerle vs. Moral bozma
yok canım göstermedim daha internetten baktım.yarın da hormon testleri için kan vericem sonra pzt yada salı göstermeye gitcem.inşallah benim içinde umut vardır

yok canım göstermedim daha internetten baktım.yarın da hormon testleri için kan vericem sonra pzt yada salı göstermeye gitcem.inşallah benim içinde umut vardır
Var canım olmazmı. Ayrıca amh yumurta sayısını gösterir. Eğer kalan yumurtaların kaliteliyse tabii ki gebelik olur. Ayrıca arı sütü ve polen yumurtayı inanılmaz etkiliyor. Bunları sürekli tüket. Bitkisel kurler araştır amh için. Doktor yumurta geliştiriici verirse kullan. Ben 3 aydır kullanıyorum adetimin günü bile geçmedi cok şükür düzensizlik yapmadı. Kalan yumurtalarınıda kaliteleştrir o ilaçlar

inşallah canım inşallah yumurta geliştirici ile çatlatma iğnesini yaptırcam gibi sanki öyle düşünüyorum eşimle tam konuşmadım.arı sütü polen propolis hapını kullanmıştım daha önce 2 ay ama bi faydası olmadı demekki
incir falan yazmışlar sayfada her gün 1-2 tane yiyorum normalde.acaba şu naturallen macun mu ne var ondan mı alsam bu ay?

Amin canım inşallah
Hiç moral bozma canım instagramda birgebeningunlugu sayfasinda hamile kalanlarin röportajlari var onlarin arasında vardi amh düşük oldugu halde hamile kalanlar, bitkisel kürler var sirf bunlara yönelik, günümüzde herseyin caresi var hic üzülme lütfen

C Life duydum naturalleni de duydum canım iyice araştır . Evet incir de çok iyi ama dikkatli kullan prolaktini yükseltiyor incir. Prolaktin yüksekliğide gebelıgı engelliyor.
Arı sütünün orjinalini bul kullan tecrübeli aktarlardan.

Amin canım inşallah
Canım hiç üzülme amh düşük olupta hamile kalan çok kişi var. Bununla ilgili biraz araştırma yapıp bitkisel kürler uygulayabilirsin mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…